Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliżujący strach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: Paraliżujący strach.

no i zalezy to jeszcze od trenera. Są takie sytuacje? gadajcie z trenerem. coś nie tak? zmienicie sekcje. krótko i tresciwie.


Dokładnie. Jak się zapisałem na karate to już na 2 treningu musiałem sparowac i to z kolesiem co miał 2 lata stażu. Dostałem porządnie. Kolo na nic nie patrzył tylko mnie napierdalał ile wlazło. Ale jak to juz było nieraz powiedziane - ryj nie szklanka. Dalej było to samo(z innymi sparing partnerami ) Jak się trochę podciągnąłem i byłem lepszy od niektórych to znów dawali mnie do lepszego i znów to samo. Po 4 miechach uznałem że nie ma sensu i zrezygnowałem z tej sekcji.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paraliżujący strach.

Ps.Duncan powiedz czemu prawdziwy facet nie tańczy:P Tak z ciekawości pytam
:wink:

Wiesz, te trzy zasady były zlepkiem, różnych opinii na temat meskosci (lub jej braku), zaczerpnietym z wypowiedz różnych ciekawych ludzi...a ta przez Ciebie przyswojona to autentyczny cytat Andrzeja Gołoty. Kiedys go zapytano, dlaczego skoro jest na przyjeciu to nie tańczy z Mariolą..."prawdziwi meżczyźni nie tańczą" 8) rzucił... . A swoja droga to coś w tym jest, ze tancerzy, prznajmniej dla mnie, jacyś tacy zniewiescieli, nie wiem czy to przez te stroje, czy przez ruchy, czy moze jedno i drugie rzutuje na obraz..."niemeskiego" faceta. W ogóle facet w tańcy wyglada albo śmiesznie, albo załosnie (tak jak kobieta na ringu), nie ma tej gracji co kobieta, nawet jesli facet jest zawowodym tancerzem, a kobieta tanczyć nie umie... . Ja nie umiem tanczyc, powyższy cytat A.G zawsze wykorzystywałem jako argument kończacy, w debilnych dyskusjach: " Chodź zatanczyć, Ty tylko siedzisz pod scianą i sie upijasz..."itp itd . Zresztą popatrz na zdjecia zamieszczone na forum takiego łysego co niby tanczy (tak naprawde co robi-wie tylko on), mi to bardziej przypomina wyjatkowo nieudany seans spirytystyczny niż taniec... . Idź sobie dziś na jakaś dyskoteke, konieczne masówe, tam zobaczysz "prawdziwych meżczyn", którzy z białymi rekawiczkami i z gwizdakmi w pyskach na pigule pokazuja swoje umijetnosci na parkiecie. Lub nie, idź na Rockoteke (tak to sie mówi?) tam masz taniec! ! ! Banda typów wizualnie al'a Mesjasz wymachujaca spoconymi łbami, z twarzami pieprznietymi w jakieś (plemienne?) tautaże...wole zostac przy swojej defincji meskosci, czyli braku tańca i aparycji Andrzeja Gołoty. :wink:
To bardzo ciekawy temat, o tym, jak w dzisiejszych czasach popkultury zatraca sie meskosc, która kreuje się na relikt przeszłosci, a jej miejsce powoli zajmuje metro i unisex. Tylko to jest "nie na temat"...Druss, jestes jary :) założ temat, z checia sie wypowiem.

2. Prawdziwi facet znajdzie sobie starszą.

Al Pacino.

3.Facet nigdy nie powinnien klekać, bo facet na kolanch to pół-facet...


Mój dziadek.

Duncan, na moim avatarze koleś też sie onanizuje jabyś nie zauwazył

Jestem z Ciebie taki dumny!

No, ale w sumie to odzwierciedla Twoje zainteresowania i osobowość.....jak mniemam życie osobiste również.
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Paraliżujący strach.
Być może niejasno się wyraziłem. Po prostu zgadzam sie, że sparing z lepszym jest bardzo dobrym sposobem by sie uczyć.

P.S.
Czy moje zdjęcie razi twoje poczucie dobrego smaku? :D
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paraliżujący strach.

P.S.
Czy moje zdjęcie razi twoje poczucie dobrego smaku? :D


Nie mam takowego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024