Skocz do zawartości


Zdjęcie

powerdrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

powerdrol
Witam, cwicze od 2 lat....nie bralem wczesniej nic mocnejszego - oprocz bialka i kreatyny.....koles polecil mi PH - moj cel osiagniecie suchej masy miesniowej - waze obecnie 87 kg przy 187 cm wzrostu - chce dojsc do 90 i wszystko ładnie ubic :thumbsup:
Jak brac powerdrol.....wiem ze 1 kap ale kiedy - rano naczczo ? do posilku? przed/po treningu? i czy po zuzyciu jednego opakowania.....tzn 30 kap potrzebny jest odblok jak tak to z czego najlepiej
z gory dzieki za info !!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Witam, cwicze od 2 lat....nie bralem wczesniej nic mocnejszego - oprocz bialka i kreatyny.....koles polecil mi PH - moj cel osiagniecie suchej masy miesniowej - waze obecnie 87 kg przy 187 cm wzrostu - chce dojsc do 90 i wszystko ładnie ubic :thumbsup:
Jak brac powerdrol.....wiem ze 1 kap ale kiedy - rano naczczo ? do posilku? przed/po treningu? i czy po zuzyciu jednego opakowania.....tzn 30 kap potrzebny jest odblok jak tak to z czego najlepiej
z gory dzieki za info !!


Mozesz brac bezposrednio po posilku np po obiedzie(byle nie przed zasnieciem)
Odblok wystarczy sklepowy np arremedext xt.
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Mozesz brac bezposrednio po posilku np po obiedzie(byle nie przed zasnieciem)
Odblok wystarczy sklepowy np arremedext xt.



DZIEKI
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
Odblok wystarczy sklepowy np arremedext xt. - z tego co czytalem to jakis booster testosteronu - moje kolejne pytanie :thumbsup: czy mozna to zastapic tribusteronem 90 z olimpa...czy raczej moje myslenie idzie w zlym kierunku albo czy mozna polaczyc tribulus z arremedext....ale to chyba jedno i to samo ?!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Odblok wystarczy sklepowy np arremedext xt. - z tego co czytalem to jakis booster testosteronu - moje kolejne pytanie :thumbsup: czy mozna to zastapic tribusteronem 90 z olimpa...czy raczej moje myslenie idzie w zlym kierunku albo czy mozna polaczyc tribulus z arremedext....ale to chyba jedno i to samo ?!



Zastapic nie mozesz ale bardzo dobra zecza jest polaczyc te srodki.Ja akurat odblokowuje sie na Arremedextcie XTR i na tribusteronie z olimpu i powiem Ci ze jeszcze nigdy nie mialem na odbloku takich zajebistych treningow, super sprawa polecam.
Tribulus(tribusteron)to poprostu ziolo i dziala na troche innej zasadzie niz arremedext.
PCT takie jak arremedext zawieraja slynna supstacje 6-OXO (wystepuje pod ruznymi nazwami) uzywane przez kulturystow glownie do odbloko ale i dobrze dzialaja tez solo.
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
mam nadzieje ostatnie teraz juz pytanko....ale lepiej pytac "speca" :) niz wydac kase w bloto :) czy majac dostep do clomidu....moge jako odblok zastosowac wlasnie clomid - jest tanszy - jezeli tak to w jakim dawkowaniu ?
z gory dzieki za odp i cierpliwosc :thumbsup:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

mam nadzieje ostatnie teraz juz pytanko....ale lepiej pytac "speca" :P niz wydac kase w bloto :P czy majac dostep do clomidu....moge jako odblok zastosowac wlasnie clomid - jest tanszy - jezeli tak to w jakim dawkowaniu ?
z gory dzieki za odp i cierpliwosc :)

Po clomidzie dobrze jest zastosowac PCT mimo wszystko. Ale widzialem cykle na slabych PH i na odblok szlo tylko 6 tab clomu i bylo OK. Po jednej tabledce dziennie przed zasnieciem. Jak szkoda Ci kasy na PCT to zakup chociaz tribulus koszt nie jest duzy i bierz go razem z clomem.
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Po clomidzie dobrze jest zastosowac PCT mimo wszystko. Ale widzialem cykle na slabych PH i na odblok szlo tylko 6 tab clomu i bylo OK. Po jednej tabledce dziennie przed zasnieciem. Jak szkoda Ci kasy na PCT to zakup chociaz tribulus koszt nie jest duzy i bierz go razem z clomem.




kasy nie szkoda....myslalem ze kolezanka poratuje ale...niestety....nie dalo rady - trzeba bedzie zakupic to co poleciles :P -pierwsza mysl jest zawsze najlepszai nie ma co mieszac a tribulus swoja droga doloze - juz mam tribusteron90 olimpa
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
witam, zblizam sie do konca cyklu na tym powerdrol-u...i.....jakichs rewelacji nie widze po nim ;/
nie wiem moze jakis syf kupilem ;/ stosowalem z witalmin z olimpa do tego byl uni-liver plus magnez plus heparegen i na 2 tyg przed koncem nitro bolon - a i bialko SS - teraz od pon zaczne jechac na odbloku i dorzuce tribusteron.....ale szczerze mowiac...masa nie drgnela - zastanawiam sie nad kolejnym cyklem na PH co poradzicie ?!
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
jesli dalej chcesz meczyc watrobe to lepiej mete kup bo ph to tez syf tak jak saa tzn podobne skutki uboczne etc no i ph kosztuje swoje...
to tylko moje zdanie zeby nibylo ze saa doradzam ;p
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

witam, zblizam sie do konca cyklu na tym powerdrol-u...i.....jakichs rewelacji nie widze po nim ;/
nie wiem moze jakis syf kupilem ;/ stosowalem z witalmin z olimpa do tego byl uni-liver plus magnez plus heparegen i na 2 tyg przed koncem nitro bolon - a i bialko SS - teraz od pon zaczne jechac na odbloku i dorzuce tribusteron.....ale szczerze mowiac...masa nie drgnela - zastanawiam sie nad kolejnym cyklem na PH co poradzicie ?!

Ja wlasnie powoli zblizam sie do konca cyklu skladajacego sie z Trenadrolu, H Drolu i staku Revenge. Polecam Ten ostatni. Sklad (Estra-4,9-Diene-3,17 Dione 40mg/2A, 17a Dimethyletiocholan 3-one, 17b-ol 15 mg/ 2-ene 10mg). Kiedys zrobilem miesieczny cykl na samym tym Ph i efeky byly naprawde dobre. Jedynym kosmicznym bledem jaki popelnilem to niezastosowanie aptecznego clomidu na odblok, dalem tylko pct. Czlowiek uczy sie na bledach. Oczywiscie dietka i duzo bardzo duzo bialka. Do tego musialbys wziasc verdin,hepatil, witaminki, omega3,6,9, Liver detox i regen, cynk bo bez tega atak syfów, pct i klomeed na koniec aha i kretyne oczywicie pod koniec dorzuc. Niestety Ph maja bardzo duzo skutków ubocznych wiec jesli nie masz kasy na to wszytsko co napisalem to nawet nie zaczynaj cyklu na ph bo dupa. Koszty takze beda po cyklu bo jezeli ni chcesz miec spadków to polecam brac bialko bez przerwy. Ja staram sie trzymac dieta a mimo to wpierniczam 3 porcje bialka i 1 gainera dziennie (niestety ciezko pracuje i mam taki przepal kalorii ze musze sie ratowac odrzywkami). Polecam bardzo trenadrol ale w twoim przypadku troche za wczesnie na to. Jest to bardzo silny ale ma tez bardzo duzo skutków ubocznych. Ja tam po sobie nic na razie nie widze ale zobaczymy za jakis czas (jeszce moze mi 3 noga urosnie :D)
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

jesli dalej chcesz meczyc watrobe to lepiej mete kup bo ph to tez syf tak jak saa tzn podobne skutki uboczne etc no i ph kosztuje swoje...
to tylko moje zdanie zeby nibylo ze saa doradzam ;p



zeby kupic........trzeba miec pewne zrodlo -a do takiego nie mam dojscia.....a nie kupie ruskiego cementu :D a jesli wogole chodzi o kase to nie ma z tym problemu kasa jest - tylko chcialbym utrafic wkoncu cos co przyniesie jakies efekty bo jak na razie po 2 latach....to kupe kasy poszlo na odzywki a.....w tej chwili przyrosty sa mninimalne (zeby nie powiedziec w zaden sposob nie adekwatne dowydanych pieniedzy - ale ponoc.....my tego nie widzimy....najlepiej oceniaja znajomi ktorzy nas dawno nie widzieli). a po tym powerdlolu.....nic....chyba ze efektem jest "zbicie-twardosc" miesnia - podczas treningu - chociaz na kilku stronach przeczytalem ze efekty sa po 3 tyg widoczne a mase mozna zrobic po kilku cyklach.....ale czy nie szkoda kasy - tylko ja to probowalem ?!
  • 0

cris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie jestem pewien
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Ogólnie

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
Mam trochę doświadczenia z PH i powiem wam szczerze,że niektóre są rewelacyjne ,ale działają tylko wtedy jeżeli spełni sie odpowiednie warunki tzn.
Na siłowni trzeba dawać z siebie wszystko(zresztą nie tylko wtedy),pochłaniać więcej wartościowych posiłków( + jakieś gainery,amino...)i będzie git :D .
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Mam trochę doświadczenia z PH i powiem wam szczerze,że niektóre są rewelacyjne ,ale działają tylko wtedy jeżeli spełni sie odpowiednie warunki tzn.
Na siłowni trzeba dawać z siebie wszystko(zresztą nie tylko wtedy),pochłaniać więcej wartościowych posiłków( + jakieś gainery,amino...)i będzie git :D .



robilem wszystko jak wyzej....plus "oranie" na silowni :D....wiec ktore sa sprawdzone przez was - chociaz wiem ze musze "utrafic" swoj
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
Noto jak masz kase to zainwestuje lepiej w porzadny cykl na odzywkach taki za 1000 zl,przy w miare trzymanej diecie i dobrych odzywkach na luzie zrobisz pare kg miesnia,po co brac PH jak nic nie daje ..pomysl....
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Noto jak masz kase to zainwestuje lepiej w porzadny cykl na odzywkach taki za 1000 zl,przy w miare trzymanej diecie i dobrych odzywkach na luzie zrobisz pare kg miesnia,po co brac PH jak nic nie daje ..pomysl....

XD
no ja doszeldem niestety do takiego punktu ze odzywki juz mi prawie nic nie daja bo jezeli wydaje 1200-1500 zl na cykl i dochodzi mi 1-2 kg no to sry. Pora na ph potem pewnie saa ale jak narzie ph spokojnie daje rade. Ph przetestowane przeze mnie to:
H Drol - umiarkowanie dobry szalu nie robi ale buduje czysty zbity miesien.
Trenadrol - kozak mega pompa mega sila power jak hu..
Revenge - stack ph za mocny na poczatek ale jak odzywki cie nie ruszaja, to ruszy napewno XD
Massdrol - niby kozak ale jakos na mnie nieszczegulnie podzialal (moze jak bym ziekszyl dawke zs 2x )
Oxanabolon - jezeli oceniac jak sie ma cena do jakosci produktu to jak dla mnie shit. Drogi jak {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} rzeczywiscie buduje suchy miesien bardzo dobrej jakosci ale bardzo powoli.
Oczywiscie nie zgadzam sie ze ph nic nie daje. Nie bralem powerdrol nie ewim jakby to na mnie podzialalo ale cos powinno dac chyba ze spartoliles cykl.
Oczywiscie juz napisalem jakby musial twoj cykl wygladac co musialbys zakupic
Przy braniu ph musisz pochlaniac ogromne ilosci bialka i wegli. Z powietrza sie masa nie zbuduje. Ja ostnio wydalem na ph i odrzywki jakis 4000 zl moze troche lepiej ale to jest zapas na 2 dobre cykle na ph czyl cos okolo 8 miesiecy suplementacji. Acha nie wliczajac gajnera bo gajnerki kupuje sobie co 3 tygodnie w sklepie w Nimes.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Noto jak masz kase to zainwestuje lepiej w porzadny cykl na odzywkach taki za 1000 zl,przy w miare trzymanej diecie i dobrych odzywkach na luzie zrobisz pare kg miesnia,po co brac PH jak nic nie daje ..pomysl....



nnie problem wydac 1000 zl......w bloto a z odzywkami jak z PH....trzeba utrafic na swoj - odzywek juz troche zjadlem - chce sprobowac PH dlatego tu pisze i pytam o opinie
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

nnie problem wydac 1000 zl......w bloto a z odzywkami jak z PH....trzeba utrafic na swoj - odzywek juz troche zjadlem - chce sprobowac PH dlatego tu pisze i pytam o opinie

Kup revenge wpierdzielaj 4 tabsy dzinnie przez 6 tygodni do tego 2 wagony bialka z weglowodanami i zobaczysz jak to podzila + czywiscie standard oslonki regeneratory,amino,witaminy, pct, kreatyna 2 tygodnie przed koncem cyklu, klomed apteczny na odblok.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

cris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie jestem pewien
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Ogólnie

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol
Ja od siebie mogę polecić firmę ALRI a konkretnie:Jungle Warfare Extreme + Bad Ass Mass + Pro-Anabol bez ściemy porządny towar.
  • 0

mac81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport-painball i inne.....silowe ;)
  • Staż [miesiące]:od marca 2008
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:93.8

Napisano Ponad rok temu

Re: powerdrol

Kup revenge wpierdzielaj 4 tabsy dzinnie przez 6 tygodni do tego 2 wagony bialka z weglowodanami i zobaczysz jak to podzila + czywiscie standard oslonki regeneratory,amino,witaminy, pct, kreatyna 2 tygodnie przed koncem cyklu, klomed apteczny na odblok.




Powiem szczerze....nigdzie nie moge znalesc info na temat tero REVENGE ;/....a co do drugiego postu.....jakas alternatywa dla PH i jak sadze sprawdzona.....:D - poki co mam jeszcze 4 tyg do nastepnego cyklu i licze ze temat bedzie sie rozwijal i DZIEKI WSZYSTKIM za odpowiedzi
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024