Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanko do Tae Tad'a i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Ktura szkola MT w Krk jest wedułg was lepsza

1) Rafała Szlachty na lea 44

2)Czy P. Ochniowskiego

Ktura wedulg was jest lepsz i dlaczego. I mam pytanie czy pan piotr czesto bywa na treninga w swojej szkole i uczy bo slyszalem ostatnio ze zadko tam bywa i trenuje młode pokolenie mistrzów :D :D
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Obydwie szkoły są super. Najlepiej bedzie jak przyjdziesz do jednej i drugiej i porównasz sobie. :D
  • 0

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Tak wiem. Ale czy osoby kture tam cwicz moglu by mi jakos opisac charakterystyke treningów i wogule czy np czuje ze trenezy sie przykladaja?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Mój drogi... wierz mi że się przykładają
Zarówno Rafał jak i Piotr traktują sprawę poważnie... bo zasadniczo inaczej MT traktować się nie powinno. A jeżeli chodzi o ocenę gdzie lepiej i tak dalej to tak jak wspomniał Tomek - wybierz się, zobacz i sam zadecyduj - nie wiem czego szukasz w MT - samoobrony, walki sportowej ?
Pozo Dozo i tak dalej
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko

Ktura szkola MT w Krk jest wedułg was lepsza


rzuc moneta
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
tzn. jest tak że szkoła rafała sz. jest taka że trenningi są bardziej nastawione na walke turniejową, w ringu, a pana ochniowskiego to szkoła która uczy starożytnego muay thai (muay boran)...
więc według mnie wole szkołe pana Sz. bo tam sie można nauczyć realnego zachowania podczas walki...
no, zresztą zuć monetą ....
  • 0

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Dzieki. :D BYłem U Rafała Szlachty a w poniedziałek Pujde Do P. Ochniwskiego i sie zobaczy.


Albo żuce monetą
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Stary... rzuć monetą albo i nie ale słownik jakiś dorwij bo ja wzrokowcem jestem i jak czytam Twoje posty to czasem się zastanawiam czy ortografia jako taka wymarła czy co...?
:)
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Dzarozzz Piotrek uczy jak najbardziej realnego zachowania sie w sytuacji kryzysowej na ulicy... jak nie wierzysz idź zobacz a nie pisz tak od czapy. Walki ringowej tez uczy, i to skutecznie, przecież to z Jego szkoły wyszedł mistrz Polski w zeszłym roku Piotrek Surma.
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
no super... to sobie idź nan trening do rafała i se porównaj !! Piotr jest bardzo bardzo wporzo gościem i umie uczyć, bez kitu dobry jest, ale jeśli ktoś chce zdobywać "laury" w MT to do rafała i tyle.. pozdro
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Nie muszę iść na trening Rafała bo go znam od nastu lat i wiem, że jest znakomitym instruktorem i swietnie naucza MT, ale tak swoja droga to zapytaj Rafała kto go przygotowywał do zdobywania "laurów" w MT na ringu :) pozdrowiam
  • 0

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Zauważyłem ze zdania sa podzielone co do tego kto jest lepszym trenerem... hym moze mi ktos powiedziec jakie sa relacje miedzy panem Sz. A panem O. ? BO tak sie zastanawiam oni to chyba maja ze soba duzo wspulnego
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
powiem tak : są filmiki instruktarzowe z udziałem pana Rafała i pana O. tak że myśle że ich kontakty są 100 %... chyba przecież nierywalizują ze sobą o to kto ma więcej ucznió albo większe ośiągnięcia , conie?? to jest Muay Thai przecież !! :twisted:
  • 0

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Ciekawi mnie to BO obydwoje ćwiczyli u tego samego mistrz w Tajlandi... Czemu tak wyszlo ze pan Sz. Jest prezesem związku MT w polscie i pelni inne role w polski swiatku MT a pan O. NIe robi nic poza nauczaniem.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko

Ciekawi mnie to BO obydwoje ćwiczyli u tego samego mistrz w Tajlandi... Czemu tak wyszlo ze pan Sz. Jest prezesem związku MT w polscie i pelni inne role w polski swiatku MT a pan O. NIe robi nic poza nauczaniem.


głupio by było gdyby zwiazek miał dwóch prezesów
  • 0

budo_pawelcz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
No głupio by było. Ale w zwiazku jest nie tylo prezes chyba jest tez pare innych funkcji.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanko do Tae Tad'a i nie tylko
Hehh :D
Piotr działał w PZMT (wtedy była deko inna nazwa) i był prezesem. Po pewnym czasie po prostu stwierdził że nie wyrabia czasowo (treningi, praca) i zrezygnował (za bardzo się nie dziwie... czasem człowiek ma wrażenie że pióra z tyłka wyrosną jak się jeszcze następne 1000 km zrobi)
Piotr z Rafałem byli razem w Tajlandii - jak zostało zauważone u tego samego mistrza. Relacje pomiędzy nimi są jak najbardziej jest ok - i prawdą jest że Rafał był uczniem Piotra (żeby nie było wątpliwości :) )
A co do treningów - powtórze to raz jeszcze. Trzeba się przejść, zobaczyć, i ocenić samemu. Bo inaczej to będzie się czytać opinie ludzi trenujących tu i tu, którzy siłą rzeczy nie będą do końca się zgadzać
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024