Skocz do zawartości


Zdjęcie

co z cenami i ilością zajęć w tygodniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
no wiesz wlasnie na kravce skumalem ze raczej nie bede podskakiwal nikomu na wszelki wypadek...szczęście.... życie jak dotąd sie ze mną łagodnie obchodziło ....

prawde mowiac ja mam 37 lat ... ale zawsze to nie 40 ;-) ....jeszcze ...

ale naprawde sporo u nas mlodych ....i ogolnie popieram nizsze ceny bo wtedy napewno zaliczal bym seminaria a tak to ... wiadomo " sztuka mozliwego" ... moze latem jakis oboz sie uda ? ...

trenuje od niedawna wiec narazie sie nie napinam...moze w przyszlym sezonie bardziej skupie sie na seminariach bo po tym jednym wiem ze warto ...duzo- intensywnie -naraz ...
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
aaa ...zeby nie byc gołosłownym ... na tej stronce foty z w/w seminarium

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
i jeszcze pare fotek

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_comendant6
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
a w Lublinie - naprawdę jest super -Kadra super i klimat super
POLECAM
  • 0

budo_stelthtime
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
witam ja jestem z lodzi , trenuje u W.A w lodzi i u T.S w ozorkowie sam wiem ze pieniadze zamukaja duzo dróg jednak wiem tez ze co do platnosci mozna sie dogadac wystarczy porozmawiac jak czlowiek i starac sie na treningach, od przyszlego tygodnia wybieram sie na krav mage ale jeszcze nie wiem jak bedzie u mnie z pieniedzmi jak beda to pewnie bede chodzil jak nie to cóz moze na inny termin platnosci sprobuje sie umowic czy cos kazdy wie jak jest wiadomo koszta kravki to ok 100zl/mc to jednak nie malo mysle ze na kravmage nie powinny chodzic osoby nie majace zadnych podstaw jednak polecam kazdemu widzialem jak walcza kraverzy ktorzy cwiczyli tylko kravke i widzialem jak walcza ci ktorzy maja podstawy np thaiboxing czy inne tym drugim duzo lepiej sie wlaczy pozdrawiam...
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: co z cenami i ilością zajęć w tygodniu
Jak dla mnie ceny za KM to przegięcie :? W Wawie były kiedyś treningi na Smolnej za 150 zeta (!) za 2 x w tygodniu - nie wiem jak teraz. Za kicka płacę 60 zeta za 3 trningi z możliwością chodzenia na 5 (w cenie), ale na razie pracuję nad kondycją ;) . Do tego dochodzi super wyposażona sala (a nie zwykła szkolna gimnastyczna :roll: ) i uznani trenerzy. Bez urazy, ale tyle pieniędzy za KM to wyrzucanie kasy w błoto i żadne podejście "idealistyczne" tego nie usprawiedliwia. Nie miałem konfrontacji z KM, ale mimo głośnej skuteczności tego systemu wydaje mi się, że lepiej jednak wydać na sprawdzone klasyczne SW niż nabijać kasę specom od marketingu.

Słyszałem też opinie, że KM warto potrenować po kilku latach w klasyku, jako uzupełnienie. Co o tym myslicie?

Inna kwestia, że są ludzie skłonni wydawać olbrzymie sumy za treningi. Na wejściu inwestują w super sprzęt, suplementy, koszulki z napisami :-) i inne gadżety, żeby poczuć się "elitarnie". Mnie to jakoś nie przekonuje, zwykły festyn i przerost formy nad treścią. Na szczęście zazwyczaj długo się nie utrzymują w sekcjach (może dlatego, że to takie męczące ;) :) ) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024