Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak sądzicie da mi spokój?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?
Ciężka sprawa, Cassini. Fotki nie do końca pokazują, czego się można spodziewać. Ja na ten przykład przez chwilę myślałem o zamówieniu BabyBoa, a potem go wziąłem do ręki ... a właściwie w dwa palce, i czar prysł. On jest totalnie bezużyteczny.
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?
Mojej kobiecie z trzech podarowanych njbardziej podpasował Victorek 8)
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?
Ja sklaniałbym się bardziej ku Szafirkowi albo mini gripie.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

Ciężka sprawa, Cassini. Fotki nie do końca pokazują, czego się można spodziewać. Ja na ten przykład przez chwilę myślałem o zamówieniu BabyBoa, a potem go wziąłem do ręki ... a właściwie w dwa palce, i czar prysł. On jest totalnie bezużyteczny.


Sluchaj go! ;)
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

Za każdym razem jak czytam takie tematy, to się cieszę jak dziecko że mam takiego farta 8) Jak nic się nie spierdzieli po drodze, to za trzy dni moja luba zmieni swój [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:) :) :)

No Adam...kurna. Mini dla kobiety? To już extraklasa. Wiadomo, dla prawdziwego misia tylko prawdziwy miód :)
PZDR Jacek
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

Sluchaj go! ;)

Owszem, rada jak najbardziej sensowna tylko, że u mojej kobiety użyteczność noża jest sprawą raczej wtórną. Córka jak najbardziej zwraca uwagę na użyteczność (nie może być inaczej, skoro moje "zaginione" narzędzia zwykle znajduje w jej pokoju).
  • 0

budo_merowing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?
Ja miałem sytuację trochę nietypową, bo w momencie, kiedy pojawił się u mnie w kieszeni Amphibian manual, ONA powiedziała:
Ja też chcę jakiś extra-nożyk. Zeby było spawiedliwie... 8)
Po czym nastąpiło wertowanie inernetowych ofert sklepów. W wyniku tego po kilku dniach pojawił się w domu nowy mieszkaniec płci pięknej :D Czyli Kershaw Rainbow Leek.
I został obdarzony wielkim i gorącym uczuciem...
Było to rok temu, namiętność ciągle nie wygasa, a kobiety widząc ten nóż patrzą na niego jak na biżuterię. Właśnie w tym jest sedno sprawy. W dużej części kobiecej populacji nóż jest chętnie akceptowany, gdy odznacza się poważnymi walorami estetycznymi. I tyle.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

No Adam...kurna. Mini dla kobiety?


Duży jej się bardzo podobał, ale ... jest za duży. I jak się okazało, że wchodzi 635, to to była kwestia czasu 8)

BTW, ogromnie się jej podobają ... kukri :) Żałujcie żeście nie widzieli miny sprzedawcy w jakimś sklepie (w Markach chyba) jak poprosiła żeby jej go ściągnął z półki Kukri ColdSteela i pokazał, po czym sprawdzała jak "pracuje" w ręku :lol:
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

No Adam...kurna. Mini dla kobiety?


Duży jej się bardzo podobał, ale ... jest za duży. I jak się okazało, że wchodzi 635, to to była kwestia czasu 8)

BTW, ogromnie się jej podobają ... kukri :) Żałujcie żeście nie widzieli miny sprzedawcy w jakimś sklepie (w Markach chyba) jak poprosiła żeby jej go ściągnął z półki Kukri ColdSteela i pokazał, po czym sprawdzała jak "pracuje" w ręku :lol:


Gdzieś Ty znalazł taką niewiastę. Moja strasznie nie lubi noży. Zaraz się naburmusza i wogóle :cry: . Choć ostanio już ma troche inne podejście (ale jakby jednym uchem wlatywało a drugim wylatywało). Planuję zakup BM Minigrip purple na poczatek, ale nie wiem czy to coś odmieni :roll:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?

BTW, ogromnie się jej podobają ... kukri :) Żałujcie żeście nie widzieli miny sprzedawcy w jakimś sklepie (w Markach chyba) jak poprosiła żeby jej go ściągnął z półki Kukri ColdSteela i pokazał, po czym sprawdzała jak "pracuje" w ręku :lol:

Kukri to się i mojej podobają, z tym, że jako element dekoracyjny.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak sądzicie da mi spokój?
kukri podobająsie większości kobiet chyba :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024