Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamizelki na zamówienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Kamizelki na zamówienie.
Kto teraz w Polsce szyje najlepsze kamizelki taktyczne na zamówienie? Szycie.friko, Orkan?
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Stawiam na Huberta czyli Orkana - ma najlepsze materiały i dodatki (YKK, acetalowy a nie nylonowy Duraflex, Cordurę itp - jedyny problem to ograniczona gama kolorów materiałów, ale tak to jest w Polszcze). A co i do czego byś chciał szyć Lordzie?

Orkan siedzi do 7.09 w Krk potem jest uchwytny.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Ooo Hubert w krk i ja nic nie wiem? :)

Swoja droga szycie.friko jak mnie pamiec nie myli stracili wiele swietnosci juz.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Potrzebuję kamizelkę coś ala EOD, głównie duże kieszenie, małe na nóż, latarki, sam sprzęt, bez magazynków.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Aha, no i czarna ma być, na siatce.
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Słabo to widzę od strony materiałowej. Dobra czarna siatka i Cordura są deficytowym towarem (dużo łatwiej o camo). LVB> proponuję resztę na priv, coś się wymyśli.
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Lord - Najlepsze kamizelki jakie można na dziś dzień spotkać to modułowe kamizelki NFM, używają je najlepsi. NFM to firma norweska, ale szyją je u nas :lol:
Do obejrzenia np. w sklepie przy Matejki w Gda. ;-) Ta która wisi to modułowa jedna z droższych (jest ich kilkanaście odmian), ale można ją rozbudowywać niemal do poziomu osobistego opancerzenia. Szyją też na siatce na zamówienie, znajomy niedawno zamówił "niemal kopię" BHI EOD Rifle&Shotgun. Ma być o połowę lżejsza, mocniejsza, dużo tańsza od BHI itd.
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
NFM uszył nowe modułówki dla ZOA - standard to kamizelka + 19 kieszeni do osobistej konfiguracji.
  • 0

budo_konrad_011
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Witam

Mam Chesta szytego przez Huberta, jest wspaniały :-) Była to pierwsza kopia STRIKE szyta przez niego (odkupiłem od kolegi Huberta), ale i tak jest wykonany perfekcyjnie. Wydaje mi się, że Kapral będzie wiedział, o czym mówię. Z tego, co mi wiadomo, nie posiada on, Cordury w czarnym kolorze. Ma jakiś czarny materiał, ale to nie to samo :)

Szycie.friko - Kiedyś OK, teraz w skrócie (opinia z innego forum, wielu ludzi, a po części także moja)

Chcesz coś kupić? - super, szybka odpowiedz na maila, bardzo miła, Pan doradza itd.
Przelewasz kasę ... i się zaczyna, koleś Cię zbywa, ciągle "w niedziele" itd. :wink:

Pozdro
  • 0

budo_nurek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.

Do obejrzenia np. w sklepie przy Matejki w Gda. ;-) Ta która wisi to modułowa jedna z droższych (jest ich kilkanaście odmian)


A pamietasz moze jakies kwoty?
Bo sie wlasnie przymierzam do kamizelki Volwerine, a nie mam zielonego pojecia ile mogloby to kosztowac. Ogladales moze ten ich autorski system doczepiania kieszeni?
  • 0

budo_mateuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Nocnego Patrolu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Sami Norwedzy jeździli po NFM - przynajmniej Ci co w Afganie byli. Powiedzmy że za droga i nie-tak-znowóż-świetnie. U nich w cenie są rzeczy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - szefuje przedsięwzięciu temu Norweg, firma szyje w Chorwacji. Ale podkreślam - to ocena ludzi Armii nie wiem jak ma się sprawa z policyjnymi modułówkami - Zarząd podobno zadowolony.
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.

A pamietasz moze jakies kwoty? Ogladales moze ten ich autorski system doczepiania kieszeni?


Ta modułowa w sklepie to około 700-800 zł dokładnie nie pamiętam. Wiem, że kamizelka z kieszeniami na stałe jest prawie o połowę tańsza.
Ten system modułowy jest OK, trzyma naprawdę mocno.

NFM - to norweska firma, ale akurat te kamizelki i osprzęt szyje firma na pomorzu, która też dostarcza je do wymienionego przezemnie sklepu. Kamizelki tej firmy, mierzyłem i sprawiają wrażenie bardzo profi sprzętu. Nie wiem jak wojsko, ale operatorzy ze SPAP'u bardzo je chwalą. Tutaj stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
pamietajcie też, że jedyny dobry produkt BHI to w sumie Omega:)))
  • 0

budo_wola rafała
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
może ludzie z miwo-military bedą Ci wstanie pomóc?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.

pamietajcie też, że jedyny dobry produkt BHI to w sumie Omega:)))


A STRIKE?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.

pamietajcie też, że jedyny dobry produkt BHI to w sumie Omega:)))


A STRIKE?

zapomnij.....

STRIKE to gówno.
jest niby Omega w systemie STRIKE, co nib jest już lepszym rozwiązaniem, ale te chestrigi w STRIKE to jest totalna pomyłka. Natomiast same ładownice są git.

Natomiast na dobrąsprawe Omega EOD jest wystarczająca.
3 kieszenie na magazynki(6x 5,56/6x 9mm). kieszen na radio/medical, 3 duże kieszenie utility/cargo, gdzie pomieszcisz caaaały szpej no i jedna(szkoda, że tylko jedna) łądownica na magazynek pistoletowy. no ale można też coś na pasie umiescić. W starych kamizelkach na plecach jest system alice a w nowszych już strike, więc mozna z tyłu podłączyć kieszen na duże radio lub maske p-gaz.

imho, jedna z najlepszych kamizelek do czarnej. Fajne też daje soe i eagle. Ale tuttaj już cena jest troche taka ten tego:]
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Ja gorąco polecam Huberta "Orkana" i jego Orkan Warrior 2! Właśnie jestem w trakcie pertraktacji z Hubertem co do odpowiednich modułów do niego ale gwarantuję wam że to kawał zajebistej roboty! Dla zainteresowanych mogę zamieścić zdjęcia skończonej wersji ale bez odpowiednich modułów tylko "przypadkowych"!
Pozdrawiam
g.
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
Piszecie zapewne o fajowych kamizelkach, ja jednak jestem na poziomie LBV itp :-) . Można gdzieś w necie zobaczyć kamizelki, o których wspomnieliście?
  • 0

budo_drg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
dawaj, dawaj fotki. jakie są w ogóle ceny takich kamizelek na zamówienie? np. ze wszystkich na allegro, najbardziej do mnie przemawia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , znając życie pewnie ma sporo ale.
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kamizelki na zamówienie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu macie pare zdjątek! Nie są może super jakości ale stykają! Jak ktoś chce więcej to zapraszam na maila
pozdro
g.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024