Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
mam pytanie czy moge cwiczyc przez caly tydzien tak pn-rozciaganie wt-silownia sr-rozciaganie czw-silownia pt-rozciaganie sob-silownia nd-rozciaganie?
czy to nie spowoduje oslabienia organizmu lub co... ? czy poprostu po jakims czasie sie przyzwyczaje acha dodam ze mam jeszcze 2 treningi capo w tygodniu czy moglbym to wszystko tak poskladac? dziekuje za wyczytanie :)
  • 0

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
acha albo po silowni rozciaganie?? ale czy to nie spowoduje przemeczenia ... ja juz sam nie wiem poglobilem sie w samym sobie ;) dzieeeeeki z gory!
  • 0

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
acha albo po silowni rozciaganie?? ale czy to nie spowoduje przemeczenia ... ja juz sam nie wiem poglobilem sie w samym sobie ;) dzieeeeeki z gory!
  • 0

budo_meterrr
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z końca świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
hmmm twoj plan moim zdaniem prowadzi do przemęczenia ... tzn jeśli sie rozciągaasz to zawsze rozgrzewasz mieśnie przed , czyli najlepiej połączyć to z siłownią i treningami capo , po drugie jak jesteś na siłowni to masz okazje porozciągać wszystkie mieśnie a nie tylko krocze , myślę ze trening , dzień po siłownia i dzień odpoczynku ..i znowu trening dzień po siłownia i dwa dni odpoczynku .... ale ofc od siłowni zawsze po cyklu robi sie dwutygodniową przerwę ... myślę że musisz troche pochodzić i sam załapiesz kiedy będziesz przemęczony a kiedy nie :) ... ale po siłowni nigdy nie idź na trening , bo to prowadzi do przemęczenia i braku przyrostów ... to tak jak byś trenował codziennie a to najlepsze nie jest takie moje skromne zdanie :)
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
DuskyDog, po pierwsze nie pisz trzech postów pod rząd, edycja działa 5 minut od napisania posta więc można coś dodać.

Meterrr napisał bardzo sensownie, mnie jednak coś dziwi...

Kiedy masz treningi w tym wszystkim DuskyDog :?: Chyba że trening połączyłeś z rozciaganiem
  • 0

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
nie chcialo wejsc sorki ze cos pare razy sie wklepalo (chodzi o posty) no od wrzesnia bede wiedzial w jakie dni bede mial treningi - mialem w pn i śr. dzieki pozdro :)
  • 0

budo_white luna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
uważam, że powinieneś odpoczywać 2-3 dni w tygodniu, ale nie pod rząd. do tego niezbędna będzie odpowiedznia dieta, która pozwoli Ci przy takim wysiłku nie stracić energii i odpowiednio wzmocnić mięśnie.przy takim wysiłku i złym odżywianiu można po prostu zemdleć na treningu, a potem w najlepszym wypadku kilka dni odpoczywać. ja na przykład przez nadmierny wysiłek i złe odżywianie mdlałam na treningach, a jak poszłam do lekarza, to okazało się że mam anemię :/. także dbaj o siebie i słuchaj tego, co podpowiada Ci Twój organizm. on jest Twoim najlepszym konsultantem.

pozdrawiam,

axe for everybody! :D
  • 0

budo_duskydog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
dziekoweczka wielke :) i pozdrowionka AXE, ate logo ;)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia Siłowe I Rozciąganie
Po treningu na siłowni musi być przerwa ok. 73 godziny. To jest teoria, którą wpajają zarówno na AWFie jak i każdy instruktor siłowni Ci to powie.
Rozciągnąć mięśnie po siłowni warto gdyż unikasz w ten sposób spięcia i przykurczu mięśni.
Siłownie dla najlepszego efektu podzielić na 3 treningi tygodniowo. Mieszając to z aerobami (tzn. np. treningach Capo) gdzie dużo i intensywnie się ruszasz nie urośniesz do wielkich rozmiarów i nie zrobi się z Ciebie "misiu" ale uzyskasz (choć nie koniecznie) ładne podkreślenie mięści i (to na pewno) poprawę w sile.

Oczywiście przyjmuję, że ćwiczysz naturalnie (bez dopingów itp) i intensywnie (tzn. na siłce i na Capo się nie obijasz tylko ćwiczysz uczciwie) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024