Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy sezon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

nowy sezon
prawdopodobnie wiekszosc sekcji miala wakacyjna przerwe ktora wlasnie dobiega konca, ci co mieli treningi- gratulujemy, a ci co nie i w dodatku nie byli na tyle "madrzy" :wink: zeby cwiczyc samemu (czyli miedzy innymi ja) beda musieli teraz w bulach i konwulsjach wracac do formy na treningach z piekla rodem :)

jak samopoczucie przed powrotem na kochana taekwondocka mate? jakies zyczenia/ nadzieje/ cele na nowy sezon?
  • 0

budo_mvrky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw.

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
My tez nie mielismy trenow w wakacje :? Z cwiczeniem samemu raczej kiepsko bylo... jedynie rozciaganie i troche uklady. A nasza sekcja wystartuje pewnie dopiero od poczatku pazdziernika gdzies tak.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
A ja się czuję wyczes ;) Obozik + treningi 2 razy w tyg. dają swoje, forme podtrzymałem :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
My właśnie wrócilismy z oboziku. Moment odpoczynku i od poniedziałku ruszamy pełną parą. Plany sportowe - występy m. in. na World Cup, Irish Open i oczywiście krajowych MP. Organizacyjne - wzmocnienie klubu, w planach uruchomienie 2 nowych sekcji; organizacja cyklu seminariów z zagranicznymi goścmi, kolejna edycja Pucharu Świdnika. Jak się uda, to może ze 2 nowe czarne paski w klubie. Czas pokaże...

Gizmo
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
Ja całe wakacje trenowalem a to sam a to z kumplami a to w sekcji boksu i moze pomysle o jakimś starcie w zawodach jak będe dobrze przygotowany
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
Własnie wróciłem z treningu :)
W wakacje 2 razy w tygodniu mielismy trenigi, wiec nie jest TAK źle. Trzeba zbić kilka kilogramów i popracować nad kondychą.

A ten sezon zapowiada się cudnie, bo 3 treningi w "standardzie" i licze ze wyrobie sie z dwoma dodatkowymi. Sala zmieniona na większą i nowi ludzie w sekcji ->miodzik. No i oczywiście zawody zawody zwody !! TKD FOREVER !!!!
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
no ja równiesz niemiałem treningów w wakacje ale wczoraj wróciłem z obozu wiec dobra forma i kondycja powróćiła ;)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
eee tam. obozik, potem silownia przez miesiac caly, troche rozciagania, sparringi w parterze (tez jeden w stojce) na strychu. generalnie forme trzymam. no, moze troche kondycyjnie nie bedzie super, ale nigdy nie bylo ;)

a plany? noo... tak mysle ze Lublin w czerwcu moze byc w zasiegu reki :twisted:
  • 0

budo__paul_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
no ja też miałem obozik :) po rocznej przerwie ,nieźle dały te 3 treningi dziennie:)
ale forma powoli wraca... może w grudniu bede próbował na czarny zdawać ,ale to wszystko zależy od tego jak się zorganizuje :) no i oczywiście zawody,zawody i zawody :)
musze w końcu do tej kadry polski się dostać :)
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
Obozik w wakacje to byla podstawa :D No ale niestety miesiac juz(od obozu), obiecuje sobie codziennie ze "jutro bede trenowal" :) , ale jak to bywa dluzej sie pospi itd. i pozostaje rekreacyjnie rowerek :) (ale zawsze 2 godziny)
Od wrzesnia bedzie masakra, juz czuje zakwasy :) zawody pewnie w pazdzierniku i trzeba sie bedzie pokazac z dobrej strony :)
No i kalorie i nowe zwały tłuszczu :) trzeba spalic... ehh... nigdy nie zejde ze swojej wagi :)
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
Długa przerwa!Leniuchowanie!teraz ostre naginanie :lol:
Grudzień egzamin :lol: 8)
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
Moro --- przeraziłes mnie tym postem ; P

jestem flaaak totalny ale nauczyłem sie pływać w te wakacje i to technicznie i dośc szybko [narazie tylko klasyk i kraul] wiec pływanie troche mnie podciagneło

dzis próbowałem zrobić 10 papeczek myslałem ze umre, powaznie ! ; )

ale biore sie w garść!
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
ja tam dzisiaj odwiedziłem sale po przerwie :D dajcie spokój nie ma lekko i weź tu wróć do formy :P
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy sezon
A ja powiem tak - 2 treningi codziennie cale wakacje poza niedzielami oczywiscie :P , parter, stojka, silownia, uklady, uroslem, przytylem kondycha jak nigdy dotąd.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Zawsze jak dochodzilem do tej kondychy to sie budzilem i mowilem jeszcze tylko poł godzinki:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024