Skocz do zawartości


Zdjęcie

Roger vs Jacare adcc 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Roger vs Jacare adcc 2005
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
widzialem to z innego "oficjalnego" ujecia i nie rozumialem wlasnie koncowki - Jacare nie zrobil nic by nie dac sie zadusic. dziwnie to wygladalo - stal jakby sadzil ze juz po walce - Roger wpial mu sie do dosiadu, zapial body triangle, Jacare wstal i zamiast cos robic zaczal cos pokazywac sedziemu - chyba ze nie ma punktow - sam nie wiem co to mialo byc, potem patrzyl przez chwile przed siebie i cos mowil (chyba do swojego naroznika) a Roger go skonczyl mata-leunem :) Bardziej zaciekla obrone widzialem u Amiszów.

No i oczywiscie fajna byla walka Marcelo z Ricco - prawie 2-krotna roznica wagi - i umiejetnosci jak sie okazalo. Tuz po walce Marcelo dostaje z widowni w lopatke butelka wody - na pewnym forum rozgorzala dyskusja ze rzucil ja ponoc syn Ricksona Kron - jedni twierdzili ze na wlasne oczy widzieli ze to on rzucal tylko ze w Ricco a trafil Marcelo, inni zaklinaja sie, ze to nie on, bo siedzial przy matach a butelka poleciala z gornych rzedow i sami widzieli ze niczego nie rzucal. I to jest prawda, bo wlasnie to przeanalizowalem na zwolnionym tempie - rzucal ktos z wysokich rzedow. Marcelo przyjal to ze stoickim spokojem - drapnal sie w lopatke i poszedl do Fabio Gurgela cieszyc sie ze zwyciestwa

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
tez nie wiem co chcial zrobic jacare, chyba przestal myslec.
a swoja droga to ogladalem ostatnio chyba 4 ich walki i jacare stanowczo za duzo ucieka przed rogerem, w ten sposob nawet jak wygrasz (kontrowersyjnie jak na mundialu) nikt nie bedzie cie uwazal za mistrza(to do ciebie jacare jakbys to czytal przypadkiem i akurat znasz jezyk polski).bardzo go lubie ale w ostatniej walce uciekal 13 razy poza mate za co dostal minusowe punkty.
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
Roger wogole sie wzial i sie obrazil, ze juz dla CBJJ walczyc nie bedzie, co w sumie jest dosyc zabawne, bo to jego treser, Carlos Gracie Jr ja zalozyl. Wystosowal tez cos na ksztalt listu protestacyjnego z propozycjami zmian w przepisach - np 3 sedziow podobnie jak w Judo, wieksze pole walki zeby trudniej bylo uciec. Dla tych wszystkich fascynatow BJJ, ktorzy nie widza wogole o co w tym poscie chodzi przypomne, ze na mistrzostwach swiata w finale spotkali sie 2 odwieczni rywale - i Jacare wygral 2:0 dzieki sprowadzeniu, ktorego nie bylo. W zeszlym roku wygral na pkt mimo ze mu Roger reke zlamal - ale unikal walki i dotrwal do konca. No to Rogerowi gula zadrzala znowu. Na stronie Mirka valetudo.pl napisali, ze moze Roger sie pojawi u nas w listopadzie sedziowac Mistrzostwa Polski. W sumie to bym sie nie obrazil

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005

No i oczywiscie fajna byla walka Marcelo z Ricco - prawie 2-krotna roznica wagi - i umiejetnosci jak sie okazalo.

Mógłbyś udostępnić tą walkę?
Ja widziałem tylko rozbicie o matę i mimo, że to zgodne z przepisami (chyba?) to uczucia miałem takie jak widownia - jebany Rodriguez! ;)

Dla mnie osobiście to Garcia jest nr. 1, to taki Royler XXI wieku.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
na mojej stronie GB Gdynia sa walki Rogera a bedzie wiecej, tylko musze znalezc czas aby je umiescic...
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
Rzeczywi
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
Sorry za poprzedniego posta, nie wiem co sie dzieje z moim laptopem :oops:
Nad przyjazdem Rogera ostro pracujemy.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
nie bronil sie bo byl bezpieczny do momentu kiedy roger nie wyja reki spod pachy jacare... proste... moze sie nieco zagapil...

jacare jest wielki mistrzem... ucieka przed rogerem bo jest tez dobrym strategiem i wie, ze nie ma co sie przewracac z rogerem w parterze, bo to moze byc roznie, p[ozatym jak walczysz z wiekszym gosciem od siebie, to nie mozesz sobie pozwolic, zeby znalezc sie pod nim, zawsze trzeba zachowac odpowiedni dystans... w stojce jest mu lepiej i tam wlasnie moze wygrac walke... to jest sport i po prostu wykorzystuje reguly, nawet je nagina... to normalne... wina regul nie jego...

pozatym zwroccie uwage na roznice wagi... obaj sa przechujowscy... mozemy byc szczesliwi, ze zyjemy w czasach 2 wielkich zawodnikow...
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
chwilowe zacmienie umyslu : P
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
czytalem ze roger ma przyjechac na mp sedziowac?
jak takie sa plany to jest to mega bzdura, po co go sciagac na sedziowanie, niech lepiej zrobi seminarium.
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
e tam, od razu bzdura
w kol zblizonych do kregow otaczajacych osobowe zrodla informacji wywiadu wojskowego, wszedlem w posiadanie informacji, ze to ma wygladac tak - uczestnicy MP beda sobie po cichu walczyc a w tym samym czasie sedziujacy Roger bedzie prowadzil dla reszty seminarium. Chodzi o to, zeby wszyscy byli zadowoleni. Przy czym walczacy nie beda mogli sie przypatrywac ale radosc z uczciwej rywalizacji i zwyciestwa oslodzi im gorycz niewatpliwej straty.

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
Roger Gracie ma przyjechać nie tylko sędziować!
Poprowadzi również seminarium i nad tym właśnie pracujemy, tzn. gdzie, jak długo, itp. Jego przyjazd wiąże się z dużymi kosztami i dlatego wszystko musi być dobrze zaplanowane.
Poza tym jest jeszcze jedna kwestia: naprawdę byśmy chcieli aby ten MP były zorganizowane jak najlepiej. W tym celu pozostajemy w kontakcie z główną akademią Gracie Barra w Rio, aby - korzystając z ich doświadczeń w organizacji zawodów - wszystko było na jak najwyższym poziomie. Przyjazd Rogera ma być ukłonem w stronę ludzi trenujących bjj w Polsce - w końcu nie zawsze jest okazja zobaczyć zawodnika jego pokroju.

Pozdrawiam,
Paweł
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Roger vs Jacare adcc 2005
To by bylo cos :) Tylko boje sie o cene jesli bedzie i Roger i Lucio.

pozd
WiRAHA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024