Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mate Leao Łódź-pare pytanek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mate Leao Łódź-pare pytanek
Mate Leao Łódź to niby extra miejsce do treningów dla mnie, bjj i do akademika niedaleko...
ale powiedzcie mi (trenujący tam), czy:

1)jest samo bjj czy stójka też sie pojawia??
2)ile za miesiąc??
3)skąd kurde wyczarować fajne kimono do bjj??

za odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam!!
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
I nie krzyczcie!!! wiem że powinno być MATA Leao Łódź, sorki...
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
do 3. to weż przeszukaj archiwum, masa rzeczy jest juz napisana skąd warto zamawiać ,a skąd nie. Wysil się trochę... A najlepsze są uszyte przez samego siebie, masz pewność, że takiego nikt nie ma :lol:
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
widziałem stronke, ale chciałbym cuś bardziej osobistego, od trenujących tam :D
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Nie wiem ile będzie teraz za miesiąć, pewnie coś koło 75 zeta za dwa treningi w tygodniu. A oprócz grapplingu jest też planowane coraz więcej treningów m.in. na tarczach etc.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Na tarczach? A na cholere w BJJ trening na tarczach? :o Ćwiczenie nieczystych zagrywek, czy co?
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Nie, to jako wplecione w trening bjj/grapplingu elementy treningu Vale Tudo.
  • 0

budo_zimzum
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
stojka tez jest, poki co glownie byly rzuty i sprowadzenia, teraz bedziemy wprowadzac uderzenia (jako, jak SirValeq napisal, elementy vale tudo i mma) stad treningi na tarczach.
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Najlepsze sekcje sa w klubach Fight Club Łódź, Bone Breakers Łódź oraz w United Gym w Aleksandrowie Łódzkim, prowadzącymi tam są niebieskie paski ze skończonymi kursami instruktorskimi. Jeśli chcesz zacząć trenowac to te kluby będą najlepsze.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Racja... Dorian to się raczej na tradycyjnym Ju jitsu zna, a nie na BJJ. :roll: United Gym i Bone Breakers są najodpowiedniejsze.
  • 0

budo_marcin-kowal
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Może i Dorian nie ma niebieskiego pasa, ale czy to znaczy że jest gorszy? Jesteśmy jedną z łódzkich sekcji, może i nie posiadających (przynajmniej narazie) wyższysch stopniem, ale dzięki temu wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. To jest nasz największy atut, klimat panujący na zajęciach. Ja właśnie na start poleciłbym CI naszą sekcje. Zresztą Twój wybór, każdy będzie pisał o swojej "akademii" same superlatywy. Po prostu przyjdź i sprawdź 8) 2 września godzina 19:30, sala nad UNDERGROUND'em. POzdroo 600
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Dorian nie tylko nie ma kolorowego paska lecz takze nie ukonczyl zadnych kursow instruktorskich , a swoja wiedze czerpie z kilku seminariow. Jesli chcesz sie rozwijac w tym sporcie przyjdz do jednej z wymienionych przeze mnie sekcji. Trenerzy w tych sekcjach doszkalają się co roku i mają bardzo dobrą metodykę treningu.
  • 0

budo_zimzum
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
z tego co wiem, to nie ma zadnego "Polskiego Zwiazku BJJ" (zaakceptowanego przez MENiS), ktory moglby wydawac legitymacje instruktorskie uprawniajace do prowadzenia zajec z BJJ, wiec nawet trenerzy z innych klubow maja pokonczone kursy instruktorskie z karate, jj czy innych sztuk walki.
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Może i związku nie ma , ale Bjj Polska przeprowadza kursy instruktorskie.
  • 0

budo_bobas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Witam. Co do papierów instruktorskich to jedyne zgodne z "Ustawą o sporcie" wydaje Polska Konfederacja Sportu. Najpierw trzeba zaliczyć egzamin ogólny ( wspólny dla wszystkich dyscyplin), potem zrobić specjalizację z wybranej dyscypliny. Jezeli chodzi o BJJ to w Pol.Konf.Sportu nie ma zarejstrowanego Związku BJJ. A to oznacza ( z wielka przykrościa to stwierdzam) że wszelkie papiery instruktoskie z BJJ w myśl polskiego prawa są nie ważne. W przypadku (odpukać) jakiegoś wypadku, ciężkiej kontuzji lub zgonu na zajęciach prowadzonych przez osobę nie posiadającą licencji instruktorskiej lub trenerskiej wydanej przez PKF konsekwencje dla prowadzacego są bardzo nieprzyjemne. Jedynym związkiem jiu-jitsu zarejestrowanym w PKS jest Polski Związej Jiu-Jitsu, który niestety dla nas ćwiczących BJJ już delikatnie zaznacza (czyt.uzurpuje) chęć reprezentowania polskiego BJJ na arenie międzynarodowej. Jedynym rozsadnym wyjsciem jest wspólne zebranie się do kupy, zaprzestanie głupich swarów i uszczypliwości i zrzeszenie sie wraz z rejestracją Związku BJJ w Pol.Konf.Sportu.Tylko wtedy możliwe jest w pełni zgodne z niezbyt doskonałym ale jednak obowiazujacym prawem prowadzenie zająć z BJJ, kursów instruktorskich.
A tak już poza tematem do od ponad dwóch lata posiadam licencję instruktorska wydana przez Pol.Konf.Sport ze specjalnościa jiu-jitsu.
Pozdrawiam przyjaciół i adwersarzy. Dorian
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Ja rowniez polecam FC łódz. Bywam tam na treningach, spoko atmosfera/ludzie/trener.
Pozdro
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
panowie...nie ma co kogoś znieważać... mnie zastanawia tylko czy trenujący dobrze się tam czują, ja wybrałem ten klub również ze względu na wyposarzenie i umiejscowienie, założe się że większość co sie negatywnie o tym klubie wypowiadali nawet tam nie była.... rilax jabati!!!
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Trenujący czują się bardzo dobrze. I faktem jest, że dla studentów PŁ zamieszkałych w akademikach miejscówa jest zajebista... :)
  • 0

budo_marcin-kowal
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mate Leao Łódź-pare pytanek
Nom :) Super ekstra jedwabiście jest i ogólnie gitez :) POzdro!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024