Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powietrzny Kot.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
Kurcze, po porównaniu z Sebenzą widzę dopiero jaki ten Kot mały 8O . myślałem że to większe będzie, ale i tak nie zmienia faktu że super.


Seeman zajebiste fotki, tylko szkoda że "7" nie lubie tego modelu za tanto
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.

O widzę, że "7" czyli tanto?

Jak to się sprawuje? Czy może tylko do kolekcji?


W przypadku Airkata "tantowatośc" jest na szczęście ograniczona - krawędzie tnące mają delikatny brzusiec, stąd tnie się tym naprawdę jak-nie-tanto :)

Nie ma porównania np. z ER Fulcrum IIT, który jest znacznie mniej użytkowy.

Tripwire 7 to jak na razie "absolut" w tej części kolekcji, którą można by określic jako "kompanię folderów pancernych" (tak, jak absolutem małego office foldera jest dla mnie Mayo Small TNT, absolutem nieszablonowości wykonania jest Rampage, a absolutem EDC jest Lochsa, na którą mam nadzieję się kiedyś doczekac)
Póki co, dla mnie jest to najbardziej ekstremalny folder w kategorii postindustrialno-utylitarnej (dlatego właśnie zdecydowałem się na model 7, który jest jeszcze bardziej radykalnym designem niż 8, chociaż pewnie trochę mniej się sprawdza jako EDC :) ).
Swoją drogą jeszcze parę miesięcy temu nie przypuszczałem, że spotkam szybko folder, przy którym składane Stridery będą wyglądac jak gentleman's knives :wink:

Co do "przekombinowania" Airkatów, ja akurat uważam, że Dwaine Carrillo to jeden z nielicznych w tych czasach knifemakerów, ktorzy nie boją się wyjśc poza utarte konwencje, chociaż jego pomysły mogą budzic kontrowersje (ale w granicach rozsądku, w przeciwieństwie do np. Steve Ryan'a, który tworzy wspaniałe dzieła, nie mające jednak często wiele wspólnego z jakimkolwiek pokojowym zastosowaniem).

O ile pamiętam, parę miesięcy temu właśnie konstrukcje Dwaine'a w jakimś topicu wywołały emocje zbliżone do transmisji obrad komisji śledczej, dopiero Seiken (jako prawdopodobnie jedyny, który w tym czasie miał praktyczne doświadczenia z Airkatami od strony użytkownika) sprowadził dyskusję na tory merytoryczne.

Pozdrawiam,
See...
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
Jeszcze raz, Folderek robi 8O . Jest zacny. Moim jednak zdaniem fiksedy są przekombinowane :roll:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.

O ile pamiętam, parę miesięcy temu właśnie konstrukcje Dwaine'a w jakimś topicu wywołały emocje zbliżone do transmisji obrad komisji śledczej, dopiero Seiken (jako prawdopodobnie jedyny, który w tym czasie miał praktyczne doświadczenia z Airkatami od strony użytkownika) sprowadził dyskusję na tory merytoryczne.


Hehe.

http://www.forum-kul...showtopic=72173
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
No właśnie, przekombinowane jak nie wiem co.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
Jak ja lubie fotki na posiekanych warzywkach / owockach w soczystych kolorach... mają coś w sobie. No, znaczy rewelacja!
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
A ja wciaz jak patrze na ta sebenze z micarto to wydaje mi sie ze albo zdjecie jest czarno biale albo ktos je sfotoszopowal 8O
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.

A ja wciaz jak patrze na ta sebenze z micarto to wydaje mi sie ze albo zdjecie jest czarno biale albo ktos je sfotoszopowal 8O


Jedyna styczność tego zdjęcia z fotoszopą była w trakcie zmniejszamia wymiarów orginału. Ta sebka jest na prawdę monochromatyczna.
  • 0

budo_smoq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław 071

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
nozyk super , ksztalt niezly a ciekawe jest to jak sie super musi trzymac w rece i miez taki nozyk . NOZYK raczej niezly kawal dobrej roboty he POZDRAWIAM :)
  • 0

budo_pitt76
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
Skąd można takiego "kiciusia" sprowadzić? Za ile, to nawet się nie pytam... Od dziś zaczynam oszczędzać :D
  • 0

budo_smoq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław 071

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
ostatnio nie mam czasu na zadne nowe cacko NO niestety a pilniki leza i płacza
  • 0

budo_smoq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław 071

Napisano Ponad rok temu

Re: Powietrzny Kot.
wlasnie zamowilem takie cacko dla taty :D :D:D:D:D:D:D
jednak wrescie zrobilem cos na co dlugo ale to dlugo czekalem
i jestem dumny z siebie teraz to tylko czekac na przesylke
chyba z domu nie wyjde przez caly tydzien :P :P:P :)

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024