Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masters of Shaolin w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Masters of Shaolin w Polsce

Grupa buddyjskich mnichów występująca pod nazwą Masters of Shaolin, pojawi się w październiku na kilkunastu występach w Polsce.
W skład grupy Masters of Shaolin wchodzą uduchowieni mnisi i ich uczniowie praktycznie w każdym wieku. Najmłodszy z nich nie skończył jeszcze 7 lat a najstarszy, najbardziej utytułowany i najwyższy w hierarchii już dawno przekroczył 75 lat. W spektaklu przedstawią oni również odwieczną więź między uczniami a mistrzami, która nawiązuje się od początku nauki aż do dnia śmierci jednego z nich. Ta zależność zaznacza się w regułach rządzących klasztorem Shaolin, ale również na scenie.

Podczas dwugodzinnego widowiska przeniosą się w czasie i przestrzeni, do starożytnych Chin sprzed 1500 lat. Mnisi poprowadzą widzów przez historię powstania i rozwoju klasztoru Shaolin, jego tradycję i filozofię Zen Buddyzmu. Widzowie będą mogli zobaczyć jak wielką moc niesie ze sobą sztuka medytacji, która pozwala osiągnąć perfekcyjną równowagę między czystością umysłu i siłą ludzkiego ciała.
"Mnisi podzielą się swoimi umiejętnościami, występując w niezmiennych od wieków strojach i przy towarzyszeniu muzyki charakterystycznej dla Dalekiego Wschodu. Mistrzowie zapraszają na scenę osoby z widowni, aby i oni mogli sprawdzić się w karkołomnych wyczynach. Pokazują, że każdy z nich może być tak silny jak lew, mieć kości jak z żelaza i mocne mięśnie niczym stal" - piszą organizatorzy.

Oto daty występów:

Październik 11, Bydgoszcz Hala Łuczniczka
Październik 12, Radom Sala Koncertowa UM
Październik 15, Szczecin SDS
Październik 16, Gdynia Teatr Muzyczny
Październik 17, Poznań Aula Uniwersytecka
Październik 18, Wrocław Teatr Polski
Październik 19, Częstochowa Filharmonia
Październik 20, Kraków Hala Wisły
Październik 21, Kielce Hala Widowiskowo-Sportowa
Październik 22, Chorzów Teatr Rozrywki
Październik 23, Rzeszów Hala na Podpromiu
Październik 25, Łódź Teatr Wielki
Październik 26, Lublin Centrum Kongresowe AR
Październik 27, Białystok Teatr Dramatyczny
Październik 28, Warszawa Sala Kongresowa

Oryginał: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Chyba z dwa lata temu, a może i więcej, miało być coś podobnego u nas w kraju, ale w końcu odwołali. Mam nadzieję, że teraz się uda zobaczyć ten "cyrk".
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Ponoć ceny biletów od 90 zł w górę... przeginają... Swoją drogą, to czy ktoś wie, czy warto sobie wogóle zawracać głowę ich występem? Pewnie to jakiś pic na wode dla "filmowych karateków".
  • 0

budo_tomek.k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Jak się nie myle to kiedyś dacheng o nich pisał. Przy poprzedniej wizycie miał/robił za tlumacza? Takie polskie mazowsze.
  • 0

budo_marcin(18)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zakopane

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
No tak... grupa wędrownych artystów wu shu... Z tradycyjnym Kung Fu toto nie ma wiele wspólnego...
Ale jak ktoś ma blisko, ma kasę na bilety i czas to może warto pójść, na pewno pokażą wspaniałą sprawnośc fizyczną.
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
A ile to kosztuje i gdzie kupić b ilety? Dzisiaj widziałem plakat, i wiem tylko, że będa w Warszawie w Sali kongresowej.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce

A ile to kosztuje i gdzie kupić b ilety? Dzisiaj widziałem plakat, i wiem tylko, że będa w Warszawie w Sali kongresowej.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jackoi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
czyli już wiem że napewno nie pójde... Bilety troszke za drogie...
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Ktoś z Poznania zamierza może iść?
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
No coz za pytanie :)
Wiadomo, ze bede.

Pozdro,

Sus
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Boze jak Wy lubicie tracic kase na glupoty....

a jak jestesmy przy Poznaniu to jaka pogoda jest na poczatku padziernika bo nie wiem jakie rzeczy zabrac a po 5 latach tutaj w PEkinie to juz nie bardzo pamietam...
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Kto tu mówi o traceniu kasy? 90zl czy jeszcze więcej na tą "szopkę" to na pewno bym nie wydał, ale bardzo możliwe, że obędzie mi się bez tego, to czemu miałbym nie pójść.

W październiku to już lepiej być przyszykowanym na wszystko :wink: No może śniegów to nie będzie, ale równie dobrze może padać, być bardzo zimno, jak i umiarkowanie a nawet i ciepło. Czyli szczerze mówiąc - trudno powiedzieć, ale kurtkę i parasol lepiej mieć :wink:
pozdrawiam
  • 0

budo_czarny rafał
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Masters of Shaolin w Polsce
Cześć Tomasz
He He jaka pogoda w pażdzierniku - to tak jak w Potopie "Jaki dziś dzień - mrożny Panie pułkowniku". To się w Polsce nie zmienia na to, że raczej będzie cholernie zimno morzesz liczyc jak w banku. A tak serio. Ja co prawda jestem z Bydgoszczy, ale to niedaleko od Poznaniach ( a biorąc pod uwagi warunki Chinskie i wielkośc ich kraju to właściwie jesteśmy sąsiadami z za miedzy ) więc mamy pogodę podobną. Teraz jest (a jest końcówka sierpnia) dość przyjemnie ciepło i taki podobno ma być początek września, ale z pażdziernikiem to juz Ci nikt gwarancji nie da. Napewno grubszy swetr i trochę cieńsza jeszcze nie zimowa kurta spprawdzi się. I WITAMY W KRAJU.
A wracasz tylko na parę dni (na wybory : - ) ) czy na dłuższy pobyt w kraju.
Pozdrawiam
Czarny Rafał
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024