Skocz do zawartości


Zdjęcie

gerber 7500


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

gerber 7500
dobry, nie znam sie ani troche na multi toolach wiec sie pytam: czy jest wart swojej ceny? ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) tzn ja juz go mam, dostalem za darmo od znajomego :) tylko mi chodzi czy to jest dobry sprzet? sprawia wrazenie porzadnego ale doswiadczenie mam w tych sprawach zerowe...
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
tak mi sie wydaje ze jak dostales za darmo to zajebisty, a jesli Ci sie nie podoba to ja moge wziac.
A tak naprawde to nie wiem - malo osob ma toole Gerbera i SOGa a tez jestem ciekaw opinii, ale sadzac po innych produktach Gerbera to i toole powinny byc porzadne. Najlepiej Ty nam powiedz czy jest OK....
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
IMHO do bani. Wez sie nie osmieszaj nawet. Wezme go od Ciebie za dwa piwa, chcesz? :D

BP, NMSP
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
Inny gerberek

Jeśli uważasz ,że zestaw narzędzi spełni Twoje oczekiwania ,to wykonaniu(bynajmniej mojego modelu ) trudno cokolwiek zarzucić .
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
A....jeszcze jedno, jeśli Ci się niepodoba ,to mój z chęcią pozna "braciszka". :)
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
Hehe, pozbywac sie go na razie nie planuje, za bardzo mi sie podoba :-) jak go troche potestuje to napisze jakies wrazenia z uzytkowania bo na razie to mi trudno cokolwiek powiedziec poza tym ze ma swietna konstrukcje. w sumie to jest prezent od ojca mojej dziewczyny ktory go dostal w pracy a jakis czas temu dostal jakiegos innego multi toola ale podejrzewam ze gdyby wiedzial po ile takie stoja w detalu w naszym kraju (no wlasnie-po ile?) to pewnie by sie go tak latwo nie pozbywal :wink:
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gerber 7500
troche juz sie pobawilem moja nowa zabawka i moge napisac o niej pare slow. moze komus sie przyda przy wyborze multitoola. chyba najbardziej charaktersytyczna cecha narzedzia jest jego konstrukcja, wyraznie odrozniajaca sie od innych tooli. dzieki niej otwieranie go jedna reka jest dziecinnie proste (zabawa porownywalna do klikania folderem :wink: ) a jednoczesnie nie ma szans zeby otworzyl sie sam. po otwarciu szczypce pewnie sie blokuja i bez pomocy uzytkownika na pewno sie same nie zamkna. dzieki narzedziom umieszczonym w srodku uchwyt jest pewny, nic sie nie wrzyna w dlon ani nie przeszkadza. kazde z narzedzi jest pewnie (jak na toola) blokowane, jednoczesnie mozna je zamknac 1 reka. po otwarciu np. ostrza mozna zamknac narzedzie i wtedy, jak dla mnie, wygoda jest porownywalna, a nawet moze lepsza niz w typowym scyzoryku. moja wersja wyposazona jest w: wzmocnione szczypce, noz, pilnik, pilke, 3 srubokrety plaskie w roznych rozmiarach, otwieracz do butelek, otwieracz do konserw, srubokret krzyzakowy, kolko na linke. mozna nim spokojnie przeciac np ogrodzenie z siatki. konfiguracje narzedzi mozna dowolnie konfigurowac. wlasciwie gadzetem, ale przydatnym, jest umieszczona na nim miarka, z jednej strony metryczna i calowa z 2. od kiedy mam multitoola nosze go przy sobie wlasciwie non stop (woze ze soba na rowerze a w wakacje rzadko zsiadam z roweru :-) ) i teraz jakos trudno mi sobie wyobrazic funkcjonowanie bez niego. moze jestem nie do konca obiektywny bo nie mam porownania z innymi modelami ale uwazam ze jest naprawde warty polecenia. jakby ktos chcial to moge porobic fotki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024