Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks we Wrocławiu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_animalz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubuskie

Napisano Ponad rok temu

Boks we Wrocławiu?
Witam chcialem sie zapytac czy jest jakis klub we Wrocławiu gdzie mozna trenowac boks? bo przegladalem forum i znalesc nie moglem tylko widze ze jest muay thai i kickboxing. Pozdrawiam ;p
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
Jest gwardia i chyba puncher, klub K.Kucharzewskiego (polecam tego trenera) i cos tam pewnie sie znajdzie w feniksie na gorze masz duzo plakatow roznych klubow wiec pare boksu na pewno tam sie znajdzie pozdro
  • 0

budo_animalz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubuskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
sm1le a Ty chodzic do Gladiatorow? jak tak to napisz cos krotko jak tam jest
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
no jest spoko, najlepiej jakbys przyszedl i zobaczyl
treningi zaczna sie od wrzesnia, niedlugo jedziemy na oboz
5 razy w tygodniu, spoko atmosfera itd jakbys chcial wiecej konkretow pisz na gg lub pw
  • 0

budo_kamilbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
Witam jest fajna sekcja boksu na kozanowie w hali sportwerk.Treningi prowadzi Z.Gosiewski..Klub Macka Zegana.Naprawde polecam
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
A cos blisko rynku, znalazlem juz mieszkanko na Cybulskiego i szukam teraz klubu blisko. Na tyle zeby nie trzeba bylo dlugo dojezdzac.
Za wszelkie konkrety z gory dzieki
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?

Jest gwardia i chyba puncher, klub K.Kucharzewskiego (polecam tego trenera) i cos tam pewnie sie znajdzie w feniksie na gorze masz duzo plakatow roznych klubow wiec pare boksu na pewno tam sie znajdzie pozdro


Witam jest fajna sekcja boksu na kozanowie w hali sportwerk.Treningi prowadzi Z.Gosiewski..Klub Macka Zegana.Naprawde polecam


Jesli miałbys wybierać to zdecydowanie polecam trenera Gosiewskiego to zupełnie "inna liga" niz instruktor Kucharzewski. Gosiewski to fachowiec od boksu amatorskiego a Kucharzewski narazie ma tylko serce do tego sportu wszedzie go pełno bardzo się stara ale wiedza bardzo skromna.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?

Jesli miałbys wybierać to zdecydowanie polecam trenera Gosiewskiego to zupełnie "inna liga" niz instruktor Kucharzewski. Gosiewski to fachowiec od boksu amatorskiego a Kucharzewski narazie ma tylko serce do tego sportu wszedzie go pełno bardzo się stara ale wiedza bardzo skromna.


Ja raz w tygodniu mam treningi z trenerem Kucharzewskim i jak dla mnie sa jak najbardziej OK. I sadze ze gdyby sie nie znal, to by nie byl tym 2gim trenerem reprezentacji kobiet:) no ale ok powiedz czemu myslisz ze ma skromna wiedze?
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
Kucharzewski ma jedną dobrą ceche naprawde chce pracować z ludzmi, chce czegos nauczyc tylko narazie brak mu narzedzi /wiedzy/żeby to dobrze zrobić i porównujac go do innych trenerów /zreszta Kucharzewski chyba tylko instruktorem/ z Wrocławia takich jak Denderys czy Gosiewski to jest to zupełnie inny poziom szkolenia technicznego, prowadzenia zajęć i wiedzy ogolniej na temat trenerki. Nie chodzi mi o krytyke Kucharzewskego bo na nia nie zasłuzył patrzac jak jest zaangazowany w zajęcia tylko stwierdzam na zimno fakty, po prostu we Wrocławiu są znacznie lepsi trenerzy od niego.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
ok, spoko:)
  • 0

budo_kamilbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?

Kucharzewski ma jedną dobrą ceche naprawde chce pracować z ludzmi, chce czegos nauczyc tylko narazie brak mu narzedzi /wiedzy/żeby to dobrze zrobić i porównujac go do innych trenerów /zreszta Kucharzewski chyba tylko instruktorem/ z Wrocławia takich jak Denderys czy Gosiewski to jest to zupełnie inny poziom szkolenia technicznego, prowadzenia zajęć i wiedzy ogolniej na temat trenerki. Nie chodzi mi o krytyke Kucharzewskego bo na nia nie zasłuzył patrzac jak jest zaangazowany w zajęcia tylko stwierdzam na zimno fakty, po prostu we Wrocławiu są znacznie lepsi trenerzy od niego.

Dokldanie zgadzam sie z tym.Mam porownanie Kucharzewski vs Gosiewski. Wiem jak wyglada trening u Kucharzewskiego.Natomiast pierwszy trening u Gosiewskiego "zwalil mnie z nog'' 4xtygodniowo z Gosiewskim :) Naprawde polecam niezapomniane wrazenia :) A co do doswiadczenia to...wielokrotny reprezentant Polski 300 walk na amatorskim ringu.Trener kadry olimpijskiej(Buda medalista,Zegan wiadomo,Bartnik itd) troszke by sie nazbieralo.Kazdy ma swoje plusy i minusy:)
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
kamil jestes z tca?
gdzie trenujesz i co:)?
  • 0

budo_kamilbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?

kamil jestes z tca?
gdzie trenujesz i co:)?

Jestem z Trzebnicy...Boks na kozanowie u Gosiewskiego.W jakie dni masz treningi we Wroclawiu? Autobusem jezdzisz?
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
treningi mam od poniedzialku do piatku we wroclawiu + w sobote od wrzesnia w trzebnicy

napisz na gg do mnie nie bedziemy tu smiecic
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
Witam, zaczynam własnie studiować we wrocku i chcialbym zaczac swoja przygode z boksem. Chodzi mi o treningi 2-3 razy w tygodniu, pelna amatorszczyzna, poprostu przyjsc, troche sie zmeczyc, moze cos nauczyc. Wroclaw znam dosc slabo dlatego fajnie gdybyscie opisali troche sytuacje: czy mozliwe jest w ogole trenowanie 2-3 razy w tygodniu, ile miesiecznie placi sie za trening, ile jest klubow/sekcji, ktora jest najlepsza, moze jeszcze jakis krotki opis polozenia danego klubu. Z gory dzieki za wszelkie wpisy.
  • 0

budo_kamilbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks we Wrocławiu?
Zobacz sobie ta stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .(100zl miesiac, Trener Gosiewski, dobrze wyposazona sala).Ciezko powiedziec ktora sekcja czy klub sa najlepsze.Musisz to sam sprawdzic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024