Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rafał Szlachta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybiatwarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rafał Szlachta
Mam pytanie do was wszystkich na forum..
Co sądzicie o Prezesie PZMT i jego traktowaniu zawodników oraz o jego prowadzeniu PZMT.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
- kiepski sprzedawca (jego sklep)

- kiepski sędzia (czasem posedziuje, ale lepiej odpuszczałby sobie)

- organizator taki sobie (chyle mu czoło za sam fakt że jako nieliczny cos takiego robi, ze jakos to ciągnie i to , ze ktoś mu zarzuci że niby nabija kasę, proponuje sie samemu tym zająć i zorganizować jakieś zawody, poza tym nawet jak troche grosza mu wpadnie do kieszeni to wg mnie nalezy się za to - czy jak ktos otwiera sklep spozywczy to na nim nie zarabia? :) Ale żeby nie było tak rozowo, to gdyby dobrał sobie odpowiednich ludzi i na siłe nie chciał być Alfa i Omegą, to organizowane turnieje i zawody wygladałyby o niebo lepiej)

- jako trener to nie wiem
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
Co do pana Sz. niebede sie wypowiadał ale co do sklepu... hymmm... czemu kiepski sklep ? Bo jak są jakieś zawody i sponsorem jest "ring" to niema w sklepie towaru ? czemu sie tu dziwić jak właściciel sponsoruje sprzet do walki, a niema go aż tyle by ubrać wszystkich wojowników i jeszcze zapchać pułki w sklepie... a zresztą niewiem czy wiesz, ale w krakowie są głównie tylko 2 sklepy ze sprzetem do SW i "ring" jest dobrym sklepem...
chyba ze wodeck chesz kupić rękawice z uszami myszki miki to co innego, zamów wcześniej to może ci uszyją (osobiście) w ringu.... pozdro yo :D
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
wiem że sa dwa sklepy w Krakowie, i jelsi ktos kto był w Danikenie a u p. Szlachty, to wie że ten jego sklep jest beznadziejny, spodenki do Muay Thai wygladaja tak żałośnie, jakby Tajski Czerwony Krzyz je rozdawal biednym i z dziwnych przyczyn trafiły tutaj :P
  • 0

budo_ogr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
facet ma pasje , ale czasami pajacuje
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
To chyba dawno niebyłeś w ringu... a ten drugi sklep o którym mysle to chyba nie ten o którym ty myslisz... raczej .... :wink:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
Baaaaaaaaaaaaaaaardzo mnie się to podoba - przyznam że Rafał jest chyba jedynym który doczekał się osobnego tematu zarówno na budo jak i na sfd :D
OGR - chwała Ci za stwierdzenie "facet ma pasję" - bo ma. Co do pajacowania.. Cóż ja moge powiedzieć ? :D
woodeck - czerwony krzyż powiadasz. Zapytam tak - masz zdjęcie porządnych spodenek (taki przykład dałeś to ja go podrąże) to wrzuć na neta. Zobaczyłbym. A co do odpowiednich ludzi to dasz jakieś propozycje ? Siak czy tak ja też dla Cię chylę czoła za chylenie Twojego

Podpisano Odpowieni inaczej (człowiek w sensie)
  • 0

budo_fajter8
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
elo ziomy!
Zgadzam sie co do Szlachty. Ten gość nie zna sięna organizacji. A ja wiem cośo organizowaniu drużyn, poniewaz często gram w "managera". A co do sędziowania... to na pewno ten gość nie ma pojęcia co robi. A wiem cośo tym, ponieważ często ściągam filmiki muaythai i nie tylko z internetu i wiem jak sędziowanie powinno wyglądać. Ponadto często walcze- w tekkenie, mortal kombat i street fightera - jestem nawet mistrzem Polski w tej dyscyplinie- w grze po sieci. Więc z przykrością stwierdzam, że ja, jako mistrz, nie zgadzam sięz prezesem pzmt odnosnie jego strategii marketingowej i treningowej, nie mówiąc jużo sędziowaniu. Za rok kończe psychoterapię i 18 lat, i mama powiedziałą, że jak mi lekarz pozwoli, będę mógł zacząć ćwiczyć boks tajski, ale na pewno nie wybiore szkoły p. Szlachty, ponieważ Wy, moi internetowi przyjaciele, nie lubicie go. I macie ku temu żelazne argumenty.
stay real
forever muaythai
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
B...B....bbb...bb....BUUAUAUAUAAGHAHAHAHAHAHAHAAHAH :D
O Geesus.... aleś mnie pan do desek przyszpilił
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta

B...B....bbb...bb....BUUAUAUAUAAGHAHAHAHAHAHAHAAHAH :D
O Geesus.... aleś mnie pan do desek przyszpilił
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


przeciez to zajezdza sztuczna prowokacja

i do tego pierwszy post
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
No ja tego nie neguje :D
Podoba mnie się forma... zresztą to nie jest jedyna wypowiedź człowieka 'pierwszopostowego' w tym temacie, prawda ?
Po prostu zostałem rozwalony i tyle :lol:
A czy to prowokacja czy też nie to już inna sprawa - pytanie : prowokacja do czego ?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
fajter8 ta autoprezentacja zrobila na mnie wrazenie pewnie jestes jeszcze mistrzem kraoke i masz czwarty dan w origami :twisted:
jestes mistrzem jednego posta

a jakie ma zdanie rybiatwarz jako kierownik zamieszania?
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
hahahahah.... dobre jaja są na tym forum... haha ....
  • 0

budo_rybiatwarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
"Zgadza sie. Sedzia z niego dziwny podczas ostatnich mistrzostw Polski siedzial przy jednej walce przy stoliku sedziowskim i trzymal mikrofon. Sedzia i konferansier w jednym albo sie skrupulatnie liczy punkty albo zagrzewa publike raczej sie tych funkcji nie laczy. Brak profesjonalizmu
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
heh - będziesz konfenansjerem ? za friko ?
to takie pytanie
...i jeżeli to jest jedyne kryterium oceny sędziego to wybacz ale nawet nie chce mnie się śmiechem buchnąć. Jeszcze żebyś wiedział (a wiedzieć nie możesz) jakie wyniki podawał (w stosunku do innych sędziów - nie konfenansjerów) to moglibyśmy polemizować a tak...
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
a no i oczywista konfenansjer = konferansier albo na odwrót... przyznam że pojęcia nie mam :lol:
/wstydzę się /
:oops:
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
konferansjer :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
Wdzięczność moja wielką jest dobry człowieku :D trzeba się uczyć całe życie
  • 0

budo_rybiatwarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta
hahahahahaha
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rafał Szlachta

facet ma pasje , ale czasami pajacuje

święta racja - krótko i zwięźle napisane

To chyba dawno niebyłeś w ringu... a ten drugi sklep o którym mysle to chyba nie ten o którym ty myslisz... raczej ....

faktycznie byłem tam około kwietnia i wiem co widziałem, wiec mam prawo do oceny tego sklepu, tym bardziej że oferta na internecie całkowicie była inna z asortymentem w sklepie (przynajmniej jesli chodzi o spodenki), wtedy wiedziałem dlaczego najpierw czekałem miesiąc na zrealizowanie zamówienia przez internet, po czym po miesiącu czasu kiedy to z zapytaniem wysłałem maila - poinformowano mnie, żebym przypomniał zamówienie bo nie kojarzą (zamówienie było dość sporo bo kilku chłopaków cos pozamawiało), więc jak widzicie nie pisze złosliwie tej oceny, tylko oceniam na podstawie tego co widziałem i zamawiałem. A co do drugiego sklepu to chodzi mi o Danikena - wystarczy porównać półki obu sklepów i wyjdzie na to gdzie jest wiekszy wybór i w czym jest wybór

A co do sędziowania... to na pewno ten gość nie ma pojęcia co robi. A wiem cośo tym, ponieważ często ściągam filmiki muaythai i nie tylko z internetu i wiem jak sędziowanie powinno wyglądać.

widze ironie do mojej oceny co do sedziowania p. Szlachty, ale jeśli sedzia ringowy (wtedy sedziował moja walkę) nie wie która jest runda, nie widział ewidentnych fauli czy tez widział rzeczy których nie było to raczej nie wiadczy o nim dobrze jako o osobie sedziujacej walkę (która wygrałem -nie żebym się chwalił, bo nie ma czym, ale podkreslam to żeby nikt mi nie zarzucił, że przegralem i szukam winnych :) )

A żeby zaogólnić ten temat - jaki jest p.Szlachta prywatnie, to nie wiem bo prywatnie go nie znam, chwała mu za to że bawi się tym i że mamy możliwość powalczyć, poogladać itp, ale póki p.Szlachta nie zrozumie, że to zabawa dośc powazna i nie mozna robić cały czas tylko swoje 'widzi mi się" i być Alfą i Omegą - to wokół tej osoby będzie tyle samo negatywnych zdań, co i pozytywnych, bo takowe równiez mu sie należą
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024