Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening MT ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_j0j0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolbrom

Napisano Ponad rok temu

Trening MT ?
Witam wszystkich ..... :)
Mam prośbe do tych którzy ćwiczą MT ..... czy ktoś z zawodników mógłby mi wyświadczyć przysługę ? .... dotyczy ona rozpiski trenigu w MT ... chodzi mi oto żeby ktoś kto ćwiczy lub ćwiczył MT napisał rozpiske w której bedzie sie znajdować wszystko .... czyli w jakie dni co robić, po ile razy jakie ćwiczenia do tego <--- tylko żeby było szczegółowo .... wtedy bedzie mi łatwiej trenować ..... jeśli ktoś mógły mi pomoc to prosiłbym o kontakt albo tu na forum albo na gg : 1166841 . Z góry dziekuje :) pozdrooo :)
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
i co, chcesz samotnie trenowac ? rozpiske mniej wiecej mozna zrobic ale co bedziesz robil w czasie cwiczenia techniki ?
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
tu masz fajny link

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_j0j0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolbrom

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
no nie partnera znajde sobie ... a w czasie ćwiczenia techniki bede bardzo zwracał uwage na wszystkie drobne szczegóły .... i przed lustrem i na worku czy na sparingach ....
  • 0

budo_prakong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
Moim zdaniem powinienes się zapisać do klubu - ale jeżeli chcesz trenować sam to twoja wola - Ja polecam trenowanie pod okiem trenera więcej sie po prostu nauczysz ale jak chcesz trenować w ten sposób to twój wybór Ja nie mam nic przeciwko :) :D
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
a może jOjO niema czasu albo możliwości trenować w klubie... ja trenowałem 6 miesięcy pod okiem trenera...potem niemiałem czasu na treningi (praca), to trenowałem ostro w domu... ale wróciłem do trenera... wiadomo że lepiej.. i sparingi to zajebiście ważna sprawa a im żadziej walczysz z jednym i tym samym gościem tym lepiej,a myśle że na treningu będziesz sparował z wieloma przeciwnikami a nie z tym samym (niezależnie od wagi).. a w worek to każdy umie walić (prawie).. yooooooooooooo :twisted:
  • 0

budo_prakong
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) OK
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?

a w worek to każdy umie walić (prawie)..


:lol: Tyle w temacie.
  • 0

budo_phantom1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Czestochowy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
Wiesz co, na Twoim miejscu staralbym sie znalezc trenera mimo wszystko, mam kumpla ktory sam trenowal [(tylko boks, wlasciwie tylko na worku), nie thaia] i kiedys powiedzlaem mu o tym zeby dolaczyl do mnie (jako para, gdyz na treningu jest przecietnie ok. 2-8 osob poniewaz nie ma warunkow na wiecej, mimo ze trener jest naprade b. dobry). Kolega oczywiscie sie zgodzil, niestety kiedy przyszlismy razem na terning trener sie zalamal, gdyz jesli nauczysz sie bledow, poznej bardzo ciezko jest je wykreslic. Pozdrawiam i zycze, aby sie udalo:)
  • 0

budo_phantom1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Czestochowy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening MT ?
Jak dla mnie w tajskim boksie najpierw powinno sie wyszkolic perfekcyjnie technike, a dopiero nastepnie piac sie coraz wyzej. Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024