Skocz do zawartości


Zdjęcie

najlepsze ciuszki na rowerek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze ciuszki na rowerek

...Do Kantele...czy Ty probujesz mi udowodnic, ze sie nie myje i robisz ze mnie jakiegos brudasa? /cut/


ktos tu totalnie nie ma poczucia humoru... 8O 8O 8O
a co do bycia ze stolicy to akurat w okolicach kabat jest gdzie jezdzic terenowo i niejednokrotnie zdarzylo mi sie wrocic tak niemilosiernie ubloconej ze juz gorzej chyba nie mozna... :evil:
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze ciuszki na rowerek
Daj spokuj feniks, już wszyscy wiedzą że jesteś twardym rowerzystą, ale rower to dla większości środek transportu(jak dla mnie podstawowy:)), a nie samolot do latania.
Rada zainwestuj w ubranie rowerowe, bo imho. jazda w terenie bez rękawiczek to masochizm, a bez kasku to już głupota.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze ciuszki na rowerek
tu sie zgodze... rekawiczki mi sie stracily i nie mam kasy na nowe, cholera mnie bierze, bez tego ani rusz... korci mnie tez, zeby wymienic sobie pedaly na takie z przypinanymi butami (to sie pewnie jakos nazywa, ale nie wiem jak)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsze ciuszki na rowerek
Hejo!

korci mnie tez, zeby wymienic sobie pedaly na takie z przypinanymi butami (to sie pewnie jakos nazywa, ale nie wiem jak)


A tak:

SPD (Shimano Pedaling Dynamics). Jest to zintegrowany system buta i pedału, który zapewnia działanie buta rowerowego z blokiem plus możliwość bezpiecznego chodzenia i schodzenia z roweru. System bloków SPD występuje w dwóch typach. Standardowy system SPD jest wykorzystywany przez obuwie terenowe, turystyczne i do ogólnych zastosowań. System SPD-R został rozwinięty, aby dostarczyć większe, ściślejsze i bardziej stabilne połączenie buta z pedałem dla specjalnych wymagań szosowego i wyczynowego kolarstwa.

(:

Na początku się fajnie spada razem z rowerem po zatrzymaniu (:

Ja sobie noski chce kupić. Też się fajnie spada ale przynajmniej w normalnych butach można jeżdzić.

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024