Skocz do zawartości


Zdjęcie

złoto dla polskiego pływaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

złoto dla polskiego pływaka
Dołączona grafika

Paweł Korzeniowski został mistrzem świata w wyścigu na 200 metrów stylem motylkowym podczas MŚ w pływaniu, które odbywają się w Montrealu.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka
Korzenioski to jakies medalowe nazwisko.... chyba se zmienie
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka
Chlopak wykorzystal swoja szanse. Nie bylo scislej elity, wiec zrobil, co mial zrobic.
Gratulacje!
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka
jak ja nie lubie tekiego gadania , nie było scisłej elity, pływacy z czołówki światowej nie traktuja tych mistrzostw powaznie....kurde chłopak jest mistrzem świata i nic innego sie nie liczy, ludzie nie beda pamietac kto wtedy startował, tylko to ze Korzeniowski wygrał.
Wielkie Gratulacje dla Pana Pawła i słowa uznania. Jest Pan wielki!!!!!
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka

jak ja nie lubie tekiego gadania , nie było scisłej elity, pływacy z czołówki światowej nie traktuja tych mistrzostw powaznie....kurde chłopak jest mistrzem świata i nic innego sie nie liczy, ludzie nie beda pamietac kto wtedy startował, tylko to ze Korzeniowski wygrał.


dokładnie jest mistrzem i tylko to jest ważne, teraz będzie jeszcze bardziej walczyć o to by udowodnić że to nie był przypadek i miejmy nadzieje że będzie w "scisłej elicie" na olimpiadzie w Pekinie.
pzdr :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka

jak ja nie lubie tekiego gadania , nie było scisłej elity, pływacy z czołówki światowej nie traktuja tych mistrzostw powaznie


przeciez ja nie umniejszam jego sukcesu! ciesze sie tak jak i Ty! Chodzi mi o to, ze zrobil to, co mial zrobic, czyli wygral - czyli wykorzystal szanse jaka byla mu dana! Nie mam zamiaru rozwazac, co by bylo, gdyby. Jest mistrzem i to sie liczy.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złoto dla polskiego pływaka

Chlopak wykorzystal swoja szanse. Nie bylo scislej elity, wiec zrobil, co mial zrobic.
Gratulacje!


Tak. Jeszcze nie było chyba takich zawodów na których startowali by wszyscy faworyci. Zawsze ktoś ma jakieś "ale". Trzeba jeździć na zawody i tyle. Gratulacje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024