Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sparing na peronie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...
Ciezko bylo mi cos zrobic, psychika mi siadla. I tak jestem zadowolony, ze chociaz podjalem probe obrony a nie grzecznie oddalem wszystko co mialem. Zraniona Duma, ze nic sie nie zrobilo boli pozniej bardziej niz obita glowa. A to, ze w Klifie sa takie jazdy slyszalem od znajomego on tez mial tam jakies problemy.
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...

Cofnalem sie do tylu

Ten fragment podoba mi się najbardziej :roll:

klient laczowal mnie bluzgajac cos do swojego kumpla, lezalem i zastanawialem sie jaka technike teraz zastosowac, ale mialem pustke w glowie.Lezalem tak w embrionalenej pozycji i modlilem sie

Ten zaś najbardziej mnie niepokoi. Co można zrobić w takiej sytuacji? Odtoczyć się i próbować wstać?

Cóż, cieszę się, że nic Ci się nie stało. Mam nadzieję, że nigdy więcej, nie zbierzesz takich nieprzyjemnych doświadczeń.


Ja tu pierwszy post na ulicy piszę: OT maxymalny, ale rozpieprzyl mnie kawalek, że "klient laczowal mnie bluzgajac cos do swojego kumpla" :D
(A na takie okazje zabieram ze soba coś ostrego).
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...

Próbować wstać (do tyłu)


Tu jest pewien problem natury technicznej. Na ESDS'ie mieliśmy kiedyś taką symulację wstawania na bańce albo po kilku wstępnych strzałach. Jeden człowiek klęka, a drugi opiera na nim rękę i bardzo szybko dookoła niego biega przez jakiś tam czas. Potem ma za zadanie biegając po sali trafić rozproszonych na niej gości. NO FUCKIN' WAY a następnie połozyć się i wstac z gleby do tyłu - też NO WAY. Wstać można w tym stanie w drodze pełzania :) i to myślę narażając się na kopy w żywotne części ciała.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...

Heh, widzę, że nie tylko ja miałem ostatnio kłopoty w naszym pięknym mieście . Nic ci nie zabrali ? nie masz żadnych poważniejszych obrażeń ?

Kurwa, dobra rada - nie kręcić się wokół SKMki po pijaku samemu. Mnie musieli wybrać już koło dworca Gł.

Też po pijaku dostałem wjeb na SKMce, i telefona mi skroili :wink:
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...

Też po pijaku dostałem wjeb na SKMce, i telefona mi skroili :wink:


Kiedy ? Ostatnio jak byłeś ?
  • 0

budo_czeru
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing na peronie...
HEHE. Tez mialem taka akcje jak kiedys wracalem z Vivy do Gdanska Gl. tyle ze ja po udanym kopnieciu(tyle ze w twarz) zaczelem bic swoje rekordy na $rednie dystansy, cale szczescie ze chociaz po piwach to pamietalem ktora jest prawa a ktora lewa(noga) i nie zaliczylem gleby bo to moglo by skonczyc sie tragicznie... I nieciekawie skonczyla by sie moja wycieczka do 3-miasta...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024