Skocz do zawartości


Zdjęcie

zegan=kozak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zegan=kozak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
jak to przeczytalem to myslalem ze padne, Zegan mysli ze jest dobrym boserem i sie grubo myli, brakuje mu jeszcze kilku klas zeby mogl przepraszac za innych boserow
takiego kozaka nie widzialem nigdy, Saleta jest marnym bokserem i z tym sie zgodze ale Golota walczyl przynajmniej z kims cenionym i znanym np. Z byrden, z bowem, tysonem
w wielu walkach pokazal co potrafi, w innych nie wytrzymala psycha, ale taki Zegan ktory nic nie zdobyl, walczyl na zenujacych pseudo galach pana Wasilewskiego nie ma prawa tak sie wypowiadac
jesli uwaza sie za dobrego boksera niech zmiezy sie z corralesem albo castilio
to byl by dopiero cyrk na kółkach buhahahaha :lol:
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Zeganowi naprawde odbiło, jest żałosny ale mam nadzieje że w USA sprowadzą go na ziemie.
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
mysli ze podpisal kontrankt z Donem i jest juz mistrzem najwazniejszych federacji i wszystko wolno mu mowic, farbowany pucek :)
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
zapomnialem dodac ze nawet ten kto posiada pasy wszystkich najwazniejszych federacji nie powinien sie tak zachowywac, to swiadczy o klasie zawodnika (patrz Georg Foreman, Lennox Lewis)
Nie podoba mi sie Floyd, ale zaniedlugo pretty boy trafi na kogos kto mu stlucze leb :twisted:
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
troche mu odbiło w ta główke, ale moim zdaniem zegan jest dobrym bokserem
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
wiesz, kazdy mysli inaczej, wszystkiego sie dowiemy kiedy stanie w ringu w Ameryce a nie w Polsce czy w Niemczech i nie z kelnerami tylko z zawodnikami swiatowej czolowki.
Moze byc tak samo jak z Adamkiem, przez cala kariere obijal kelnerow, zawalczyl z dobrym zawodnikiem, wygral i zdobyl tytul WBC :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Heh dla mnie to sie wydaje troche nakręcana ta sprawa. Czasem jendo się powie a napiszą drugie :wink: SuperExpres to nie jest dla mnie jakaś wybitna gazeta i dziwie się że jeszcze jej nie skasowano za pisanie pomówien, nieprawdziwych wypowiedzi, puszczanie jakiś dziwnych fam itd. itp. Ale jeśli Zegan tak na prawdę powiedział to jest żałosny :roll:
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Watpie, ze to powiedzial. Super express wymysla takie glupoty, ze to w glowie sie nie miesci. Ale jesli to powiedzial to jest smieszny. Jest dobrym bokserem ale dotychczas obijal kelnerow i nic nie zdobyl. Golota natomiast walczyl z najlepszymi zawodnikami. Przegral ale glownie przez psyche i ciekawych sedziow.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Żeby sprostować w temacie. Słowa, że Zegan przeprasza za Gołotę i Saletę, są wymysłem Super Expressu. Mam na to na piśmie oświadczenie autora artykułu jak i oświadczenia samego naczelnego Super Expressu. NIedługo ukaże się w Super Expressie artykuł o przygotowaniach Maćka do walki gdzie wszytsko zostanie sprotowane i wyjaśnione. Polecam na przyszłość zastanwoić się zanim ktoś coś napisze....
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak

Żeby sprostować w temacie. Słowa, że Zegan przeprasza za Gołotę i Saletę, są wymysłem Super Expressu. Mam na to na piśmie oświadczenie autora artykułu jak i oświadczenia samego naczelnego Super Expressu. NIedługo ukaże się w Super Expressie artykuł o przygotowaniach Maćka do walki gdzie wszytsko zostanie sprotowane i wyjaśnione. Polecam na przyszłość zastanwoić się zanim ktoś coś napisze....


Jasne :) tylko dlaczego wczesniejsze wypowiedzi Zegana i nie tylko w SE były w tym samym stylu :!: :?: , gra gwiazde a daleko mu do niej, ani nie ten poziom popularności jak równiez nie ten poziom bokserki. Nawet chyba wierzy że jest Mistrzem Świata :oops: a WBF to jest g....... a nie federacja. Acha i się zastanowiłem nad tym co napisałem :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
O tym,ze SE preparuje czyjes wypowiedzi slysze juz nie pierwszy raz 8O .Ktos wrescie powinien podac ich do sadu!!
  • 0

budo_qpo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Nieustosunkuje sie do artykulu skoro niejest prawda, a we wczesniejszym tonie wypowiedzi Zegana nieslyszalem nic niestosownego (moze sie nieprzysluchalem). Ale panowie wypowiedzi ze "WBF to jest g....... a nie federacja" to juz lekka przesada. Pozatym wiekszosc z Was (tak zauwazylem) uwaza ze Zegan jest tak naprawde nikim przy Golocie, bo niewalczyl z czolowka jak Golota, tylko czy Golota nie przeglal przypadkiem wiekszosci tych walk? Dla mnie Zegan jest bardzo dobrze rokujacym na przyszlosc zawodnikiem i wierze ze poradzi sobie w Ameryce. A Golota w moim odczuciu nie jest dobrym zawodnikiem (ale bardzo medialnym dlatego walczyl tyle razy o tytul) moze i ma dobre wyszkolenie techniczne ale niema glowy do boksu (jest slaby psychicznie i udowodnil to wiel razy [bojki w barze, pobicie obslugi w hotelu, czy bezradnosc w ringu tym popisal sie w wielu walkach]) a rowniez brak mu serca do boksu (kiedys dawno w wywiadzie przyznal sie ze nielubi boksu [i niebylo to przeklamanie gazety].
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak

Nieustosunkuje sie do artykulu skoro niejest prawda, a we wczesniejszym tonie wypowiedzi Zegana nieslyszalem nic niestosownego (moze sie nieprzysluchalem). Ale panowie wypowiedzi ze "WBF to jest g....... a nie federacja" to juz lekka przesada. Pozatym wiekszosc z Was (tak zauwazylem) uwaza ze Zegan jest tak naprawde nikim przy Golocie, bo niewalczyl z czolowka jak Golota, tylko czy Golota nie przeglal przypadkiem wiekszosci tych walk? Dla mnie Zegan jest bardzo dobrze rokujacym na przyszlosc zawodnikiem i wierze ze poradzi sobie w Ameryce. A Golota w moim odczuciu nie jest dobrym zawodnikiem (ale bardzo medialnym dlatego walczyl tyle razy o tytul) moze i ma dobre wyszkolenie techniczne ale niema glowy do boksu (jest slaby psychicznie i udowodnil to wiel razy [bojki w barze, pobicie obslugi w hotelu, czy bezradnosc w ringu tym popisal sie w wielu walkach]) a rowniez brak mu serca do boksu (kiedys dawno w wywiadzie przyznal sie ze nielubi boksu [i niebylo to przeklamanie gazety].


Nie słyszałeś nic stosownego? prosze bardzo oto jedna wypowiedz Zegana dla Gazetu Wrocławskiej wywiad przeprowadził Bartłomiej Czekański:
- Być może King chce ratować swój show w Chicago 13 sierpnia i potrzebuje, poza Gołotą i Saletą, więcej polskich bokserów? - pytamy Maćka.

- Gdy będzie trzeba, to wystąpię na tej gali, acz niechętnie. Tamtejsza Polonia mnie zna, a ja nie chcę ściągać publiki dla skończonych już pięściarzy jak Saleta i Gołota, którzy będą robić za gwiazdy. Znam swoją wartość. Ciężko pracuję i uważam, iż dobrze wykonuję swoją pieściarską robotę - odpowiada Zegan.


Co za skromność wypowiedzi :) a przecież to nie SE czy Fakty, prawda? :) a co do bójek w barze Gołoty ok zgadza się, tylko nie wiesz chyba że jeszcze pare ładnych lat temu z tego typu afer słynął równiez Zegan we Wrocławiu :oops: on aniołem też nie był, żeby było jasne. A WBF to naprawde g...... a nie federacja. :twisted:
  • 0

budo_qpo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Nieczytuje Gazety Wroclawskiej wiec moze dlatego niewiedzialem tego artykulu, w ktorym faktycznie moze troszke przesadzil. Niewiem nic rowniez o bojkach Zegana (pod tym wzgledem niejest taki slawny jak Golota) ale nieslyszalem nigdy by mial sprawe czy musial uciekac przed sadem :wink: (moze jest taki gangsta ze zastraszal soje ofiary pobicia zeby niezglaszaly tego faktu nigdzie :lol: . Co do WBF to sa federacje lepsze i gorsze, ale jednak sa to federacje.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: zegan=kozak
Trochę inaczej pisza


Maciej Zegan (30 l.) w chicagowskim Windy City Gym trenuje pod okiem Sama Colony, szkoleniowca Andrzeja Gołoty. W Chicago upały, a w sali nie ma klimatyzacji. Temperatura dochodzi do 40 stopni.

- Uwijam się jak w ukropie. Kiedy wstaję rano, bolą mnie plecy i nogi, ale zaciskam zęby i ćwiczę dalej. Trening czyni mistrza, a ja chcę wypaść jak najlepiej na gali 13 sierpnia - mówi po treningu Zegan.

Pobudka po siódmej rano, prysznic, lekkie śniadanie i biegi do dziewiątej. Około drugiej Maciek zjawia się w Windy City Gym. - Koncentrujemy się głównie na ćwiczeniach siłowych, szybkości i zadawaniu ciosów we wszystkich możliwych płaszczyznach, oczywiście nigdy poniżej pasa - mówi. - Trenuję z workiem, ciężarkami, biegam po schodach. Co drugi dzień mam sparingi.

Najbardziej doskwiera mu tęsknota za żoną Małgorzatą i pięcioletnią córką Julią. - Mam nadzieję, że Małgosia dostanie wizę i przyleci na moją walkę. Córki nie będzie, nie ogląda moich pojedynków. Mam z nią umowę, że przed każdą walką macham jej ręką w telewizji - mówi Zegan.

Maciej trenuje z Gołotą, ale nie mają czasu na pogaduszki. - Andrzej też przygotowuje się do walki. W czasie treningów nie wchodzimy sobie w drogę. Napisz proszę, że nigdy nie powiedziałem, że walka Gołota - Saleta będzie nudna. Uważam, że Polacy z ciekawością ją obejrzą, mimo że oni walczą tylko o "marchewkę" w pięściarskim rankingu. Jeśli miałbym postawić pieniądze w tej walce, to na Gołotę - mówi Zegan, który za 15 miesięcy powinien walczyć o mistrzostwo świata.

- Tak mam napisane w kontrakcie. Mam nadzieję, że Don King dotrzyma słowa - twierdzi.

autor: Korespondencja z Chicago Marta Kossecka - Rawicz


Ludzkie języki powodują często wiele nieporozumień..bywa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024