Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka Nastuli - amerykańskie PPV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Walka Nastuli - amerykańskie PPV
Gdy zobaczyłem walkę Nastuli w telewizji byłem ciekawy jak będzie ona komentowana w PPV. Oto moje wrażenia po obejrzeniu amerykańskiej relacji.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Pawła, że nie boi się Minotaro. Mino wypowiadał się, że oglądał walki judo Natuli na kasecie, jednak kompletnie nie wie czego się spodziewać i trochę się przez to boi.8)
Później Nastek został przedstawiony jako mistrz olimpijski z 360 wygranymi walkami, co Bas Rutten skwitował wypowiedzią "A ja myślałem, że mam dobry rekord". :)
Gdy Paweł pojawił się na ringu El Guapo przywitał go "Happy birthday Pawel".
Ogólne komentatorzy dobrze wypowiadali się o Nastuli. W ostatnich minutach walki Bas wspomniał, że zawodnicy ćwiczący judo mają z początku problemy z "przestawieniem" kondycji na walki MMA. Mówił to na przykładzie swoich zajęć nie robiąc żadnych wyrzutów Nastuli.
Gdy walka się już zakończyła komentatorzy powiedzieli 2 zdania na temat Minotauro, a następnie, co mnie zaskoczyło zaczęli długo (w porównaniu z wypowiedzią na temat Rodrigo) dyskutować na temat Pawła. Wypowiadali się bardzo pozytywnie, stwierdzili, że świetnie się sprawdził z swojej pierwszej walce. Bas powiedział, że Nastula ma "MMA instinct&" i może być z niego bardzo dobry zawodnik.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Nastuli - amerykańskie PPV
git.
ja nie sciagam ppv bo mam na vhs ;)

dzieki za recenzje
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Nastuli - amerykańskie PPV
Miło.Ale drażni mnie jedno - wrażliwość na punkcie krytyki wobec Polaka (czy uzasadnionej czy nie).Kiedy każdy chwali naszego jest ok i wszyscy są szczęśliwi.Ale kiedy tylko pojawi się drobna nawet krytyka - już nie lubimy jej autora.Odnoszę wrażenie, że niektórzy dowartościowują się osobiście pochlebnymi opiniami na temat Pawła.

Debiut był naprawdę obiecujący, ale niestety zakończony porażką.Wymagajmy by Paweł stał się kimś więcej niż tylko "wiecznym obiecującym projektem".Patrzmy ma wyniki, a nie na to kto co dobrego powiedział na temat naszego fajtera.Kibicować Nastkowi będę zawsze, niezależnie od wyników walk, ale mobilizacja w postaci (uzasadnionej) krytyki jest konieczna i wskazana.Dzięki temu jest mobilizacja.
  • 0

budo_macc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka Nastuli - amerykańskie PPV
Cieglo - to chyba najbardziej trafiony komentarz na tym forum -gratuluje Ci!Co do Pawla to poczekamy zobaczymy - pokazal sie z dobrej strony ale co bedzie pozniej czas pokaże. Na razie jest OK, ale jestem przekonany ze nikt by nie chcial aby po kolejnych walkach okazalo sie, ze jedyne co pozostawil po sobie Nastula to dobre wrazenie - a wiec trzymam kciuki i powodzenia w następnych walkach!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024