Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
Gale póki co oglądałem tylko raz(na żywo). Bardzo fajny klimat w Tango i Cash, telebim i inni fani MMA.

Sergey Kharitonov vs Pedro Rizzo
- wygrywa Sergey

Pierwsza walka. Cisza w klubie i na trybunach w Tokyo. Sergey nie dał powiedzieć ani słowa Pedrowi. Górował nad nim warunkami fizycznymi. Miał większy zasięg ramion i wyboksował go po profesorsku.

Mauricio Shogun vs Antonio Rogerio Nogueira
- wygrywa Shogun przez decyzję

Chute Boxe vs BTT. Po ostatniej walce Shoguna z Jacksonem nie dawałem wiekszych szans Minotoro w stójce. A tutaj prosze, raz było bardzo blisko... Shogun jak zwykle bardzo agresywny. Ciekawa walka, cięzka decyzja ale raczej sprawiedliwa.


Igor Vovchanchyn vs Alistair Overeem
- wygrywa Alistair przez duszenie gilotynowe

Niestety. Jeden z moich ulubionych zawodników naciął się na gilotyne. Alistair - człowiek sprężyna. Bardzo mi szkoda Igora, musiał bardzo przeżyć tą porażke. Każdy jest zły na siebie po gilotynie. Igor napewno wiedział na co stać holendra i wystrzegał się tego. A pewnie z tego co widać jest to jedyna technika kończąca jaką umie Overeem Ciekaw jestem co dalej z Igorem.

Mirko Cro Cop vs Ibragim Magomedov
- wygrywa Mirko

Co tu dużo mówić. Bardzo widoczna różnica poziomów. Mirco wygrał w swoim stylu. Następna walka z Fedorem i wtedy będzie mógł się wykazać

Kiyoshi Tamura vs. Makoto Takimoto
- wygrywa Tamura przez decyzję

Nudna walka. Judoka bez pomysłu na Tamure, który powinien zakończyć walke przed czasem jednak zabrakło mu nokautującego uderzenia.


Antonio Rodrigo Nogueira vs Paweł Nastula
- wygrywa Nogueira

Walka zakonczyła się tak jak się tego spodziewałem. Paweł szczególnie niebezpieczny był na początku. Podobało mi się przetoczenie do półgardy którego Mino kompletnie się nie spodziewał. Niestety "wypsztykał" się z sił. Zjadł go stres i spięcie dlatego pod koniec rundy nie był nawet w stanie zasłaniać się przed uderzeniami. Minotauro po walce powiedział min. że zdziwił się że Nastula zdjął judoge. Mówił że Nastula ma dobry balans i że jest dobrym fighterem. Ciekaw jestem kolejnego przeciwnika Pawła


Sakuraba Kazushi vs Ricardo Arona
- wygrywa Arona

Masakra. Sakuraba został zmasakrowany na własne życzenie. Nie obejdzie się bez chirurga plastyka. Arona górował nad nim przedewszystkim siłą fizyczną. Sam bedąc mistrzem parteru wystrzegał się walki na ziemi bo Sakuraba jest nieprzewidywalny.

Kazuhiro Nakamura vs Wanderlei Silva
- wygrywa Silva

Nakamura walczył agresywnie co wybiło troche Silve z rytmu. Zabrakło mu umiejętności i zaczął coś świrować ze swoim gi, Silva to wykorzystał i walka skonczyła się.

Bardzo ciekawie zapowiadają się sierpniowe finały. Tytuł Silvie moze odebrac tylko Arona, ale Overeem jest jak widac nieobliczalny.

Bardzo fajnie oglądało sie gale na telebimie w towarzystwie budoludków. Trzeba bedzie to powtórzyć. Pozdrawiam Dollyo, Mar-Cina, SinglauBa, Kube, jerza, AdamaD, Jarka, shafta i reszte.

Komentarz Panów Janisza i Jurasa bardzo dobry. Gratulacje.
Natomiast dobór gości w studio nietrafiony. Pan od mieczy i wachlarzy... Co ma wspólnego z MMA? Może na następnej gali pokaże nam origami? Karol Matuszczak napewno posiada wiedze i miał by sporo do powiedzenia ale jakoś nie mógł rozwinąć skrzydeł onieśmielony aurą Pana Pomianowskiego
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
"Pomianowski" - wykastrujcie go i jak najdalej od MMA!


Mauricio Shogun vs Antonio Rogerio Nogueira
- wygrywa Shogun przez decyzję

Nogeira był bardzo blisko dwa razy, uderzyl po czym Shogun zaczął się chwiać, gdyby szybko kontynouwał ataki byłby K.O
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
Poniewaz ostatnio stałem się aikidofobem podpisuje się pod tym ręcami i nogami, Pomianowski musi odejść :)
  • 0

budo_gruzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
Strasznie żałuję, że Nakamura przegrał z Silvą. Bardzo lubię sposób walki Nakamury - jest odważny, idzie mocno do przodu, nie boi się pójść na wymianę, wykonuje niezłe rzuty, jest dobry w parterze. Brakuje mu tylko warunków fizycznych. Z Silvą przegrał tak szybko trochę na własne życzenie. Zrzucanie gi chyba go trochę zdekoncentrowało...
Dziwi mnie też porażka Nogueiry, wydawało mi się, że roztrzygnie swoja walkę jakąś techniką w parterze. Szkoda mi Sakuraby, liczyłem, że jakimś cudem wygra z Aroną.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem

Natomiast dobór gości w studio nietrafiony. Pan od mieczy i wachlarzy... Co ma wspólnego z MMA? Może na następnej gali pokaże nam origami?


Saku :rofl:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
Ja proponuje kurs jedzenia pałeczkami! W wersji dla prawdziwych wojowników wbjanie ich w oczy!!! :)
  • 0

budo_mad priest
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
A ja proponuje go do jakiegos browaru.Bedzie swietny przy stanowisku do mycia kapsli. :lol:
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
witam.gala super , zadziwiajaco mocny Arona jak nigdy dotad najlepszy zawodnik turniejeu niedal nawet najmniejszej szansy takiemu zawodnikowi jak saku jest rewelacyjny. mysle ze bedzie mistrzem i wkoncu zawalczy i pokona silve. Nastula BRAWO, popracowac nad wytrzymaloscia i parterem , mysle ze bedzie z niego zawodnik czolowki swiata napewno jesli nie lepiej.Pierwsza walka na remis moim zdaniem ale to moje spostrzezenia (przewaga byla minimalna czy to jednego czy drugiego zawodnika i mysle ze powinien byc remis ale to moje zdanie"moze powinni lamac deski hehe:)") aha myslalem ze to tylko zart ze Arona chce obronic honor bjj i rodziny GRACIE ale naprawde zlal Saku za wszystkich , szacunek dla Saku ze sie nie poddal .Japonczycy to prwdziwi LUDZIE HONORU."SAMURAJE"Pozdrawiam
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
szacunek dla saku? No nie wiem. Może i honorowe, ale czy było opłacalne to przetrzymanie do końca 2rnd?
przez cały czas inkasowania kolan udało mu się tylko raz wywinąć. i to nie do końca. potem to już mógł się poddać. kibicowałem właśnie jemu, ale jakoś mnie nie uszczęśliwiło to, że wyszedł z walki z twarzą, ale za to bez twarzy.
Chociaż może to raczej pretensje do sędziego, powinien przerwać walkę szybciej. Tak jak to było w przypadku Pawła.

może Saku ma tekie coś z twarzą, jak Aerts z udami (twierdzi, że ma je tak obite, że już nie blokuj lowków, bo i tak ich nie czuje). :?
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride Criticalcountdown 2005 - moim okiem
Paweł na czołówke świata to już troche poźno, no ale napewno powalczy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024