Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przygody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody

Teksty typu "zaraz dostaniesz wpier.." uważam ,że są bez sensu... bo jak juz sie chce komuś wje... to sie wali a nie mówi... :D . Ostatnio była taka sytuacja u mnie na boisku.. moich dwóch qmpli sie pokłóciło i jeden do drugiego mówi: "Uwazaj bo zaraz Ci wje......" na to drugi odpowiada: " To wal a nie gadasz ze zaraz mi wje.. ja jak chce komus wje.. to odrazu wale " :) . No i teraz dochodze tez do takiego wniosku ze niewarto sie bawic w jakies bezsensowne konwersacje.


czyli co robisz jak pochodzi co ciebie 2 dresikow z tym tekstem?
  • 0

budo_norby
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olecko

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody
Mówie im wal.. po czym ide zrobic abdukcje i sprawe im zakładam... Można tez uciec. No ale nie o to mi chodziło.. poprostu gadanie typu chcesz wpier... uwazam ze jest bezsensowne.... jak juz ma mi wpier... to i tak mi wpier... :D
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody
Niekoniecznie. Mozna to totalnie olac i zwykle sie skonczy bezkonfliktowo a twoj sposob zaprowadzi cie kiedys albo na cmentarz albo za kraty.
  • 0

budo_wather
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody
Raczej bezkonfliktowo żadko sie zdarza.Gdy podchodzą dresy to bezkonfliktowo będzie jak im wszystkie wartościowe rzeczy oddasz.A ja nie po to pracuje żeby jakimś frajerom oddawać co moje.Wiąże sie z tym ryzyko zarobienia kosy lub czegos innego ale jak ma sie dobry refleks to sie 2 czy max 3 dresom da radę lecz gdy wiecej to lepiej uciekac i to bardzo szybko
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody

jak ma sie dobry refleks to sie 2 czy max 3 dresom da radę


Steven Seagal? to Ty? Witamy na Budo!
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody

jak ma sie dobry refleks to sie 2 czy max 3 dresom da radę


Steven Seagal? to Ty? Witamy na Budo!




połączenie Seagala z Van Damem i Chakiem Norisem !
  • 0

budo_zorin01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wodzisław śląski

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody
no jasne...lepiej spierdalac przed 2 dresikami....jak wszyscy tak beda myslec,to za chwile na prawde trzeba bedzie sie bac wyjsc z domu....osbiscie takze uwazam,ze 2 dresikom mozna dac rade,choc nie zawsze.....ale wole miec obita morde niz dac sie kroic czy cos...
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje przygody
............ a najlepiej widzac takich 2-3 dresów przedsoba krzyknąc jakby do goscia stojacego za nimi " Jacie ten to ma komóre" chyba za 500 zl." a jak sie odwróca to w nogi :P :) :)

A tak szczerze to nie ryzykowalbym podjecia wali z 2,3 dresami ba moze nawet z 1 bo kto wie czy ci z kosy nie wyłoży :( ehhhhhhh taka prawda dobre czasy kiedy to w gre wchodzily tylko piesci i nogi minely :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024