Skocz do zawartości


Zdjęcie

zale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale

ZZZ: trener, członek Zarządu PZTKD ITF przyjechał pijany?! Nie uwierzę w to, jeśli nie podasz nazwiska tej osoby. Chyba, że mamy w Polsce drugi Związek ITF, o którym ja nic nie wiem.
Poza tym, nie słyszałem o tym, żeby na MŚ lub ME junioró czy seniorów nie rozegrano jakiejś konkurencji. Masz chyba jakieś złe informacje.
A co do startów więcej niż jednego zawodnika: to dotyczy tylko juniorów (ale takie zasady panują z pewnością nie tylko w TKD ITF), bo w seniorach od dawna jest niemożliwe. Chyba, ze mówimy o zamierzchłych czasach (lata 80-te), kiedy ta dyscyplina dopiero sie rozwijała.


Tak, to fakt był pijany ale nie będe podawał nazwiska, jakis czas później spotkałem go znowu na jakiś zawodach i powtórzyłem mu co o nim sądze był zdziwiony że się czepiam :evil: A jesli chodzi o te "cuda" na imprezach europejskich czy światowych to było w latach 90 a jako ciekawostke podam że po jednych takich mistrzostwach zawodnicy dostali od "szefostwa" zakaz mówienia o tym bo obniży to prestiż taekwondo itf jak sie dziennikarze dowiedzą.
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
...prowokacja ? :?
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
A ja bym poprosił o jakieś konkrety, bo wszystko powinno być jasno udowodnione, a nie rzuca się mięsem bez jakiegokolwiek dowodu. Może to co powiem nie będzie w porządku, ale wydaje mi się, że to po prostu narzekania frustrata...
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Takie pieprzenie w stylu wiem, ale nie powiem jest bez sensu. Równie dobrze można tak mówić na wszystkie inne tematy. Oskarżanie kogoś bez podawania istotnych faktów nie wnosi nic istotnego do dyskusji. Jeżeli ZZZ wiesz coś to powiedz konkretnie: kto, gdzie jak i kiedy. Wtedy będzie można sie do tego ustosunkować. Bo na razie to wszystko brzmi tak, jak bym czytał gazetę "Fakt".
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Nazwa FAKT a faktow 0.

Co do tego to na www.pztkd.lublin.pl mozna sprawdzic co mialo i kiedy miejsce i kto co zajal. Wyjatkiem jest bodaj 89 rok czy jakis tam inny niepamietam.



Co do pijanstwa mozna podac nazwisko ale po co. Moze czlowiek mial chwile slabosci, przegial pale na maxa ale juz normalnie, chociaz nie mnie o tym mowic bo FAKTOW nie znam. Ale mimo to uwazam, ze postapil niewlasciwie, lepiej juz byloby zeby w ogole nie przychodzil.
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
I przez takich ludzi jak pan ZZZZ który gada bzdury przestaje sie szanować inne sztuki walki. Z jego wypowiedzi jasno wynika że Kick rządzi. Ważne jest to żebyśmy nie wyciągali zbyt pochopnych wniosków jakoby wszyscy Kickbokserzy byli intrygantami.

Charakter wspomnień i ich daty świadczą o głębokim urazie parę ładnych lat temu. Prawdopodobnie rozgniewany zzz postanowił do końca życia znienawidzieć przeszkadzających mu w karierze działaczy itf i samych ćwiczących.

Oczywiście cały ton wypowiedzi przypomina dyskusję o wyższości styli ale dostrzegamy nutę nostalgii. Bo ja gdybym tak dawno temu stwierdził ,że TKD ITF jest do bani nie zaśmiecałbym sobie łba jakimiś informacjiami o nim. Ja nie lubię K-1 ale to nie znaczy że zabraniam innym lubić a z drugiej strony się nie wypowiadam bo mi to nie potrzebne. Co więcej nawet nie staram się dowiadywac czegoś o nim. Ja lubię Pride ale czy przez to wszyscy mają twiedzić że K-1 jest gorsze??

A co się tyczy faktów to gadanie że ktoś tam kiedyś był pijany i przyjechał?? Prosimy o dane bo jeśli to prawda to nie ma co się jej wstydzić. Może się okaże że to nieporozumienie albo tej osoby dawno nie ma w TKD ITF?? Do tego czasu jedyna osobą która jest pod wpływem jakiegoś specyfiku jesteś Ty ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Dokładnie. Albo fakty, albo milczenie.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale

I przez takich ludzi jak pan ZZZZ który gada bzdury przestaje sie szanować inne sztuki walki. Z jego wypowiedzi jasno wynika że Kick rządzi. Ważne jest to żebyśmy nie wyciągali zbyt pochopnych wniosków jakoby wszyscy Kickbokserzy byli intrygantami.

Charakter wspomnień i ich daty świadczą o głębokim urazie parę ładnych lat temu. Prawdopodobnie rozgniewany zzz postanowił do końca życia znienawidzieć przeszkadzających mu w karierze działaczy itf i samych ćwiczących.

Oczywiście cały ton wypowiedzi przypomina dyskusję o wyższości styli ale dostrzegamy nutę nostalgii. Bo ja gdybym tak dawno temu stwierdził ,że TKD ITF jest do bani nie zaśmiecałbym sobie łba jakimiś informacjiami o nim. Ja nie lubię K-1 ale to nie znaczy że zabraniam innym lubić a z drugiej strony się nie wypowiadam bo mi to nie potrzebne. Co więcej nawet nie staram się dowiadywac czegoś o nim. Ja lubię Pride ale czy przez to wszyscy mają twiedzić że K-1 jest gorsze??

A co się tyczy faktów to gadanie że ktoś tam kiedyś był pijany i przyjechał?? Prosimy o dane bo jeśli to prawda to nie ma co się jej wstydzić. Może się okaże że to nieporozumienie albo tej osoby dawno nie ma w TKD ITF?? Do tego czasu jedyna osobą która jest pod wpływem jakiegoś specyfiku jesteś Ty ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.


Po pierwsze ta osoba nadal jest w ITF-ie, po drugie pisząc że gadam bzdury sam siebie ośmieszasz bo tylko świadczy o tym że nie znasz własnego środowiska. A sprawdzenie tego co opisałem jaki problem?? to Wasze środowisko! spytajcie sie zawodników którzy staratowali w latach 90 na imprezach międzynarodowych czy pisze prawde :) jaki to problem? jesli chodzi o brak wag na turniejach, spytajcie zawodników ktorzy startowali w turniejach organizowanych przez np. pana Ficka on wstawiał zawodników nawet o 10 kg cieższych i nikt nie zareagował! no nie zareagowała kiedys jakas gazeta.. Ja nie opowiadam bzdur! nie wymyslam, tylko przedstawiam jak było... i tylko dla tego nie przepadam za TKD ITF. Zeby było jasne nie mam zamiaru reklamowac kicka, K1, BJJ czy czegokolwiek lubie i szanuje wiele sportów i sztuk walki i mam bardzo duzo znajomych, kolegów czy przyjaciół z tego środowiska w kraju i za granicą ale po prostu to co zobaczyłem w itf mnie naprawdę mocno zaskoczyło...aha i jeszcze jedno ja nie pijam alkoholu :D TAEYANG oj słabiutko zna się własną dyscypline :oops: 8O
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Ale Ty marudzisz. Ficek i spółka od prawie 10-ciu lat nie działają w ITF. A nie działają już dlatego, że im własnie przestano pozwalać na takie przegięcia. Co do tej pijanej osoby, to dlaczego go tak kryjesz? Przecież i tak się chowasz za nickiem, więc nikt Cię nie zdemaskuje. Daj sobie już spokój z tym narzekaniem. Ja też trenowałem kickboxing, startowałem w nim i wiem, że też w nim idealnie nie było. Ale czy to dyskwalifikuje ich jakoś?
Co za brednie.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
zzz: ja tak z ciekawości - czy masz kontakt na bieżąco z taekwondo ITF, czy to, co piszesz, bazuje na wrażeniach z czasów, gdy Heniek Ficek był jeszcze w ITF?

Gizmo
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Jeżeli Rylik startowała na MP z sześciomiesięcznym stażem, a MP odbyły sie 09.06-10.06.1990, to kiedy miała tego stażu ok 8 miesięcy nie mogła pokonać kogokolwiek bo o tej poże wszyscy są na wakacjach.
Ze strony w/w : "21 stycznia 1989 roku, Agnieszka Rylik obchodziła piętnaste urodziny. Agnieszka sprawiła sobie "prezent" - rozpoczęła treningi kick-boxingu. "
zzz - proponuję opuścic sztuki walki na rzecz nauki czytania, pisania i algebry.
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Gizmo ma to samo na myśli co ja. Chyba Twoja wiedza jest nieco przestarzała i niestety jednostronna. Wszędzie są ludzie których można ocenić jako niewłaściwi w niewłaściwym miejscu. Czy w sejmie, na ambonie czy w rządzie i tacy są w TKD ITF lub Kicku. Zawsze znajdą się jacyś krętacze i nie ma co się temu dziwić.

A dzięki ludziom takim jak TY zostają w ukryciu. Prawdę mówiąc działasz jak Stan Tymiński wymachując swoją czarną teczką. Oczywiście pustą. Z chęcią dowiemy się kto jest niegodny zaufania. A na razie to tylko pier....
Więc jak nie masz zamiaru gadać konkretów to nie pier.. tutaj.

W przeciwieństwie do Ciebie większość z nas nie jest taka anonimowa a mimo to nie brak nam czasem odwagi żeby kogoś ocenić krytycznie.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale

Jeżeli Rylik startowała na MP z sześciomiesięcznym stażem, a MP odbyły sie 09.06-10.06.1990, to kiedy miała tego stażu ok 8 miesięcy nie mogła pokonać kogokolwiek bo o tej poże wszyscy są na wakacjach.
Ze strony w/w : "21 stycznia 1989 roku, Agnieszka Rylik obchodziła piętnaste urodziny. Agnieszka sprawiła sobie "prezent" - rozpoczęła treningi kick-boxingu. "
zzz - proponuję opuścic sztuki walki na rzecz nauki czytania, pisania i algebry.


Czy czasem cos ci sie nie pokreciło? 17.06-18.06.1989 Lublin chyba wtedy startowała?, przyjechała na te zawody z Baczyńska z Kołobrzegu która wygrała wtedy w formach a za rok jakoś nie widze żeby Baczyńska startowała... a za jej namową był ten start. Ale jedno jest pewne, nie miała jeszcze żadnego startu w kicku! I spokojnie Panowie opuszczam z przyjemnością Wasz "klub wzajemniej adoracji" Rozbawiała mnie Wasza argumentacja :) a z Rylik to było najlepsze :) :D :-) 8O ja o mistrzach świata czy Europy a Wy o 16- latce:) super argumenty :) Życze powodzenia! bawcie się dobrze. Ku Waszej radości nie będę juz nic pisał.
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
I bardzo dobrze. Pieprzysz bdury jak maniak, który narzeka że Polska to kraj do dupy bo panuje w nim komunizm - przecież rządzili w nim Bierut, Gomułka i Gierek.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Napisałem debilowi że wygrała z nią Barbara Noga z Krakowa, zebrała zresztą złoto, był rok 1990 a ja byłem kierownikiem ekipy. Dzięki czemu nie tylko miałem drabinki kto z kim ma walczyć ale brałem udział w losowaniach.
Pozdrawiam sfrustrowanych.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: zale
Dziwne jest dla mnie to, ze ktos mowi o tym, ze z ITFu nikt nie zajal wyzszych miejsc nigdzie np. kicku a krag poszukiwan zawerza do 1, 2 nazwisk. Podaje mu sie inne aby ten sie do nich odniosl, wyrazil swoja opinie a ten dalej w zaparte - tragikomizm rzadzi :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024