Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pompki na jednej ręce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce

W jednej serii sadze, ze nie bardzo jest to mozliwe. Jezeli sobie to porozklada po 10 to moze i da rade. Ja osobiscie robie po 5 na lewej i prawej rece na wiecej nie mam sily. Tak btw. swego czasu byla historia, ze czlowiek pajak (koles co sie wdrapuje na szklane budynki) w barze sie zalozyl z kolesiami kto zrobi wiecej pompek na jednej rece i typ zrobil 9.


Gwoli scislosci chodzi zapewne o Alain Roberta. Z tego co wyczytalem swego czasu o nim to on robi tych pompek 80 na 1 rece....Wiec te 9 to raczej malo skoro ja nawet tyle robie przy odpowiedniej technice ;) ...wiadomo tutaj mozna troche oszukac, wiekszy rozstaw nog i jest latwiej....O wiele wiekszym wyzwaniem jest podciaganie na 1 reku. Z przykroscia stwierdzam ze nie podciagne sie nawet 1. Conajwyzej ladnie napne miesnie. Jednak nei martwie sie bo sa i tacy ktorzy trenuja wspinaczke o kilka/kilkanasie ladnych lat wiecej ode mnie i tez sie nei podciagaja na 1 rece. Wiec zapraszam do probowania. Z tego co wiem to sa goscie ktorzy podciagaja sie tak okolo 15-20 razy.....A pajak okolo 10. Jednak przy takiej zabawie bardzo latwo o kontuzje....
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Ja nie wiem zwykłych pompek na maxa zrobie moźe ponad 50 a na jednej ręce ani jednej a jak próbowałem to bolało bo na twarz spadłem :oops: ale naszczęście bokiem, wiem że to wina techniki ale od poniedziałku zaczynam i w ciągu miecha musze dojść do choćby 2-ch
pzdr :)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
No na poczatku ciezko jest sie 'przelamac' bo jak sie nie ma odpowiedniej techniki to faktycznie leci sie na gembe, dlatego wlasnie wazne jest aby miec stabilna pozycie zeby nas nie przechywlilo i nalezy opadac na reke (tzn zeby glowa byly w jednej lini z reka - no prawie w jednej ;) ) wtedy nie ma mozliwosci upasc na twarz, no chyba ze ktos ma juz wybitnie slabe lapki, ale wtedy by nie zrobil 50pompek ;)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Na jednej rece robie od 25-30 razy, róznica powmiedzy lewa czy prawa reką jest niewielka bo to okolo + - 1 pompki.Zaczynałęm od normalnych pompek tylko ze drugą rekę coraz dalej "odstawiałem" w pozniejszym stadium jako jedynie element.
Pompki na jedej rece umiem, przysiady na jednej nodze także teraz walecze z podciaganiem na jednej rece, narazie wszystko dobrym kierunku idzie :) (Jedna ręka waski podchwyt, druga nachwyt i coraz szerzej odstawiam od drugiej.)
  • 0

budo_sherdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Ja zrobię 2 pompki na prawą i lewą... Ale na dwóch palcach jednej ręki.
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
teeeeeeeeeeeeee ja na 2 łapkach wycisne 50 a na jednej nie umiem pół zrobić :D cos nietak :P
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Tak ci sie tylko wydaje, brak techniki.
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
no calkiem możliwe bo nie mam pojecia jak sie ułożyć :)
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce

Ja zrobię 2 pompki na prawą i lewą... Ale na dwóch palcach jednej ręki.


Nie wierzylam, ze to jest mozliwe, ale Kapral wczoraj na Budopiciu na srodku Grodzkiej zrobil ok 8 na obu rekach (tylko palce: wskazujacy i kciuk). 8O
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce

Ja zrobię 2 pompki na prawą i lewą... Ale na dwóch palcach jednej ręki.


Nie wierzylam, ze to jest mozliwe, ale Kapral wczoraj na Budopiciu na srodku Grodzkiej zrobil ok 8 na obu rekach (tylko palce: wskazujacy i kciuk). 8O

Ja swojego czasu robilem takie na egzaminie tkd. Teraz nie zrobie bo mam kciuk wybity :wink:
  • 0

budo_mvrky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw.

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
A co powiecie na pompeczki na oby rekach tyle ze na samym kciuku? :) (mozliwe bo widzialem)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
A co powiecie na pompki bez rak?? Oczywiscie cwiczenie tylko dla panow :)
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
a bez rąk i nóg ( tylko dla twardzieli!!!) ?????? :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Kiedyś widziałem taki dokument National Geographics o klasztorze Shaolin. Było w nim m.in o gościu który stał na jednej ręce na dwóch palcach. Oczywiście ktoś go podtrzymywał. Mówili też, że kiedyś był taki mnich co potrafił stać tylko na kciuku.
  • 0

budo_sherdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce

A co powiecie na pompeczki na oby rekach tyle ze na samym kciuku? :) (mozliwe bo widzialem)


Możliwe, możliwe takich zrobię z 10 lepsze są na 2 palcach jednej ręki widziałem kiedyś jak Bruce Lee robił na kasecie i mi się spodobało :D
  • 0

budo_sherdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce

Kiedyś widziałem taki dokument National Geographics o klasztorze Shaolin. Było w nim m.in o gościu który stał na jednej ręce na dwóch palcach. Oczywiście ktoś go podtrzymywał. Mówili też, że kiedyś był taki mnich co potrafił stać tylko na kciuku.


Aaa też to widziałem, ale nie próbowałem kiedyś spróbuje może się uda?
  • 0

budo_mvrky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw.

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Troche zeszlismy z tematu (tylko troche bo kciuki tez z pompkami powiazane ;p ) ale oblookajcie ta fotke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
Pisze, że balansuje na kciukach, ale na powiększeniu wydaje się ,że stoi na palcach wskazujących 8O
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki na jednej ręce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - te mi sie bardziej podoba, takie cos byscie pocwiczyli a nie w jakies palce sie zabawiacie ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024