Skocz do zawartości


Zdjęcie

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_zoska
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
JA CHCIALAM PROSIC O TO ABY KAZDY WYRAZAL OPINIE O SWOICH POGLADACH W SPRAWIE PZMT CO DO MŚ NA STRONIE GLOWNEJ JEST NAPISANE ZE KADRA JEST PRZYGOTOWYWANA A TAK NAPRAWDE MUSZA JECHAC ZA SWOJE PIENIAZKI CZEMU TAK JEST
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
bo nie ma pieniazkow

wylacz capslock
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
Zaraz, zaraz. Najpierw wyłącz Caps Lock, potem weź kilka głębokich oddechów i napisz jeszcze raz o co ci chodzi. :-)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
Ciezko cos powiedziac bo nie jestesmy wtajemniczeni w wszytkie sprawy. Wiemy tyle co jest napisane na stronie...
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
Bo tak u nas działają wszytkie związki SW, tworzą się zrzeszają kluby i biorą od nich hajc robia 3 zawody na rok i jedno seminarium, a tak naprawde to za wszystko trzeba samemu płacić. Bo to Polska nie elegancja Francja, takie czasy.......
  • 0

budo_zoska
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
sory za capsa ale j anei krzyczalam tylko poprostu chcialam wyrazniej napisac ;p nom wlasni "Poslka a nie elegancja francja" ale to si epowinno zmienic hyba..
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII

Bo tak u nas działają wszytkie związki SW,
tworzą się zrzeszają kluby i biorą od nich hajc robia 3 zawody na rok i
jedno seminarium, a tak naprawde to za wszystko trzeba samemu
płacić.

Baaaaaardzo mnie się to podoba. Temat jak bumerang wraca ale... widać ludzie lubią powtarzać.
No to ponownie
PZMT - Polskie ZRZESZENIE MT nie jest ZWIĄZKIEM sportowym. Przynajmniej jeszcze. Dla nieobeznanych - oznacza to że państwo nie daje na ten cel ani grosza. Czytaj co sie uda od sponsorów wyrwać to jest jedyna kasa, którą zrzeszenie posiada. I to nie zawodnicy mają jechać za swoje pięniądze... tylko jest to sugestia żeby zawodnicy i ich trenerzy rozejrzeli się za sponsorami. Koszt wyjazdu jednego zawodnika ~5000 pln. O wiele łatwiej jest zdobyć od sponsora tą sumę niż kasę dla 8 zawodników - zresztą ci którzy szukali kiedykolwiek sponsora wiedzą o co chodzi
"biorąc hajc" - eh... LiczbaKlubówZrzeszonych x 400 pln / rok. Zajebisty hajc. Prawdę mówiąc nie wiadomo co z nim zrobić. Może na halę na jeden dzień styknie (przynajmniej w Krakowie nie znam cen w innych miastach... przykładowo hala Wisły na ostatnie MP to było około 12.000 pln... czytaj żeby to z "hajcu" było to klubów wymaganych jest... hm... niech no policzę - 30. To jest jedna impreza. Co prowadzi do następnego nonsensu
"robią 3 zawody na rok" - wybacz wolverine ale tu mnie za przeproszeniem wkurwiłeś. Pióra mi już z dupy wystają bo prawie latam pomiędzy jednymi zawodam a drugimi a potem czytam na necie "3 zawody". Nie powiem co może człowieka trafić - Tobie poroponowałbym podliczenie DOKŁADNE ilości organizowanych zawodów zanim zaczniesz kogoś mieszać z błotem.
Zmiany w kierunku "eleganca francja" są jak najbardziej pożądane. Jak będę wiedział że tak już jest nie odmówię sobie tej przyjemnosci i wrzucę info
Pozo
  • 0

budo_predzio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA 2005 W TAJLANDII
Niestety tak jest... jak się pytałem kumpla z sekcji i trenera to każdy buli za siebie :twisted: ok 6 000 kosztuje wyjazd na MŚ i tyle samo na obóz. Więc jak nie masz sponsora to dupa blada :D . Ja jestem z bydgoszczy a my takowego sponsoringu niestety nie mamy. Nawet na MP w Krakowie kumple jechali poldkiem z trenerem. Teraz Muay Thai się rozwija i mam taką nadzieję że kiedyś doczekam sponsoringu Dla wszystkich klubów żeby nie było takich idiotycznych problemów. Elo!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024