Skocz do zawartości


Zdjęcie

gołota- saleta 13 sierpnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

gołota- saleta 13 sierpnia
ja pierd.... nie wierze,ponoc gołota ma walczyc 13 sierpnia z saleta!jesliby sie tak wydarzyło jaki widzicie wynik tej konfrontacji,ja andrzeja bardzo lubie choc nie jestem pewien o wynik jego walk chyba juz z nikm,no może z saleta,a co by było jak my wszyscy bedziemy musieli szorowac buty panu salecie,o nie!andrzej zlej go dla nas!
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
To raczej blef.Z calym szacunkem dla Przemka ale dla Goloty to strata czasu jesli chce cos jeszcze osiagnac.
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Jak dojdzie do walki to sie zdziwie :-) Ale postawilbym na Golote, chocby nie wiem jak dostawal i z kim to i tak bedzie dla mnie swietnym bokserem i nic mu nie odbierze umiejetnosci, no moze wiek :P A Saleta to walczyl ostatnio chyba z 20 lat temu :)
  • 0

budo_malas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Andrzej Gołota zgodził się walczyć z Przemysławem Saletą 13 sierpnia !!! Walka odbędzie się najprawdopodobniej w Chicago, a na gali wystąpi także kilku bokserów ze stajni Boxing Europe.

Czas pokaże, czy Andrzej traktuje tę walkę jako początek kolejnej próby podniesienia się w rankingach po porażce, czy ma to być tylko walka wieńcząca karierę. Jednak przynajmniej na polskim podwórku na pewno będzie to głośne wydarzenie, mimo świeżych wspomnień z ostatniej sromotnej porażki. Kto wie, znając sympatię Kinga do Gołoty, może jeszcze da mu zarobić nie tylko w tej walce...


to ze stronki polskiboks.pl ... :)
  • 0

budo_ogr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
jezeli to prawda , to saleta zejdzie wreszcie na ziemie he he he
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
mysle, ze to plotka... dla Goloty to nie jest atrakcyjny (sportowo ani finansowo) przeciwnik, a Saleta przeciez wie, ze Endrju by go zabil w 3 rundach. Zaden z nich nie ma w tym tak naprawde interesu. Saleta jako bokser to przecietniak (w skali swiatowej oczywiscie).
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wynika z tego że nie plotka... :roll:
ale walka ma się odbyć w Chicago, ciekaw jestem kto tam na nią pójdzie...
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
8O 8O 8O jeszcze w to nie wierze
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Miło było wiedzieć że ktos taki jak Saleta istniał...Adrew GOGOGO
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
A ja jestem ciekawy przebiegu (ewentualnej) walki w przypadku zastosowania przez Przemka Saletę taktyki walki,którą skutecznie wcielali w życie Brewster(a wcześniej Lewis). 8)
Jak ona zawiedzie,to nie wiem co może uchronić Saletę przed porażką.

Swoją drogą to poza kasą Gołota nie ma nic do zyskania,a Przemek wręcz przeciwnie.Jak przegra,to powie,że od dłuższego czasu nie zajmował się boksem na poważnie,a jak wygra...hmm oj będzie się działo :twisted:


Pozdrawiam
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
to niech lepiej Saleta przegra....

tak pro publico bono...
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
A mi sie zdaje, ze to kolejny element jakiejs gry propagandowej. Walka przeciez nie ma zadnego sesnu bo w Stanach nikt jej nie kupi w Pay Per View, szczegolnie po ostatniej porazce Andrzeja :) . Poza tym poki co ani slowa wzmianki od Salety nie bylo. To ze jest gotowy kontrakt nie oznacza przeciez, ze jest podpisany.
Wg mnie to jakas lipa jest...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Hehe... Zobaczymy przynajmniej czy rzeczywiscie Saleta bedzie "zbyt trudnym przeciwnikiem" dla Goloty (jak o sobie mowil w jednym z wywiadow :) ). Moze znowu bedzie zbijal ciosy barkiem ;)

A taktyka Brewstlera ani Lewisa w przypadku Salety nie podziala - nokautujacego uderzenia to on nigdy nie mial...
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

A mi sie zdaje, ze to kolejny element jakiejs gry propagandowej. Walka przeciez nie ma zadnego sesnu bo w Stanach nikt jej nie kupi w Pay Per View, szczegolnie po ostatniej porazce Andrzeja :). Poza tym poki co ani slowa wzmianki od Salety nie bylo. To ze jest gotowy kontrakt nie oznacza przeciez, ze jest podpisany.
Wg mnie to jakas lipa jest...

Zauważ że w Stanach jest niezła ilość polonii poza tym prawa do transmisji w Polskich mediach też może trochę zwiększyć zyski. Gołota jesli myśli o powrocie musi dostać (bez urazy) przeciwnika na odzyskanie wiary we własne możliwości czyli słabszego. Wszystko możliwe chociaż Saleta ostatnio wiele walk zapowaiadał i w wielu nie uczestniczył. Wcześniej miał plan skrzyżować rękawice z Arturem Bińkowskim. Saleta to ogólnie mistrz kreowania swojego wizerunku. Jaki z niego bokser każdy wie ale jakże medialna postać też każdy wie. Pierwszy Polak w K1, nieodbyta walka z LeBannerem, walka z Gołotą też miała być wcześniej i wiele innych jeszcze szumnych zapowiedzi. Zobaczymy zobaczymy..
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Przeczytajcie jeden z komentarzy pod tym news'em, mozna sie solidnie posmac(chodzi o ten z wprowadzaniem innowacji w polskim boksie).
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
kpina jakaś buehehe :)
muszę to zobaczyć :lol:
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
szkoda ze to moze sie wydarzyc w stanach , bo to wstyd troche ;) takie sprawy powinnismy zalatwiac na wlasnych smieciach bo dobra walka to to nie bedzie raczej
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

mysle, ze to plotka... dla Goloty to nie jest atrakcyjny (sportowo ani finansowo) przeciwnik, a Saleta przeciez wie, ze Endrju by go zabil w 3 rundach. Zaden z nich nie ma w tym tak naprawde interesu. Saleta jako bokser to przecietniak (w skali swiatowej oczywiscie).

Daruj sobie takie teksty.Saleta jest raczej chyba słabszy ale teksty w tym stylu mnie rozbrajają.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Czyli to pewnie bedzie pozegnalna walka Gołoty (chyba ze podczas niej Andrew wywinie cos takiego, ze znow ludzie beda chcieli go ogladac :P )

Jeszcze nie tak dawno temu byłbym przekonany że gdyby doszło do takiej walki, Golota rozbil by Salete w pył. Andrew nigdy nie pękał przed nie-nokautującymi przeciwnikami, a technika pozwalała mu spokojnie wygrywać (albo toczyć zacięte,wyrównane boje nawet z lepszymi od siebie :) )Ale teraz, praktycznie bez lewej ręki i z lekką nadwagą różnie może być.

Dla Gołoty taka walka to jedynie drugo (a moze i nawet trzecio) planowe wydarzenie w jego karierze zawodowej, a wygrana właściwie niewiele poza osobistą satysfakcją i zmazaniem ostatniej plamy daje. Dla Salety to pewnie bedzie walka życia, czyli pewnie bedzie zdeterminowany i dobrze przygotowany. Jak Golota oleje naszego byłego mistrza europy i sie odpowiednio nie przygotuje, to kto wie, moze Przemus wygra na punkty, a wtedy kariera w K-1 stoi otworem:D


mój typ:

Saleta 3-4 tygodnie przed walką ogłasza, że ma kontuzję i walka zostaje odwołana :)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Widzę że niektórzy powoli się asekurują na wypadek zwycięstwa Salety.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024