Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tygrys mówi dość.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Tygrys mówi dość.

Tygrys mówi dość
Polski bokser Dariusz "Tygrys" Michalczewski ogłosił w środę w Hamburgu zakończenie zawodowej kariery.37-letni pięściarz był w latach 1994-2003 mistrzem świata organizacji WBO w wadze półciężkiej. W październiku 2003 roku stracił tytuł na rzecz Meksykanina Julio Cesara Gonzalesa. Próba powrotu na ring okazała się nieudana - w lutym 2005 przegrał walkę z Francuzem Fabricem Tiozzo. Na zawodowym ringu "Tygrys" stoczył 50 walk. Zanotował 48 zwycięstw, w tym 38 przed czasem.
Autor / źródło: PAP


Dziękuję za wszystko Darek..
poklon poklon poklon poklon
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
Piekny rekord.
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
Szkoda bo zawodnik dobry 8)
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
dobrze niech odejdzie, jak dla mnie to on jest przereklamowany...
  • 0

budo_worns
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.

dobrze niech odejdzie, jak dla mnie to on jest przereklamowany...

I to BARDZO.

No to teraz pojade... jego zycie brane jako caloksztalt nigdy mnie do niego nie ciagnelo - za duzo mu mozna zarzucic walk z kelnerami, dziwnych werdyktow, braku walk w USA itd itd itd. Jego zycie osobiste to juz w ogole pasmo upokorzen, zaczynajac od zniemczenia, konczac na zawisci wobec Adamka.

Michalczewski to przereklamowany pseudo-mistrz, kupionej przez Kohla organizacji,sprzedawczyk, i mały zawistny, zakompleksiony...Niemiec.

Przez całą kariere miał Polskę w dupie, decyzje o zakończeniu kariery ogłosił w Niemczech...potraktujmy go tak, jak na to zasługuje, tak jak on potraktował Polskę.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.

I to BARDZO.

No to teraz pojade... jego zycie brane jako caloksztalt nigdy mnie do niego nie ciagnelo - za duzo mu mozna zarzucic walk z kelnerami, dziwnych werdyktow, braku walk w USA itd itd itd. Jego zycie osobiste to juz w ogole pasmo upokorzen, zaczynajac od zniemczenia, konczac na zawisci wobec Adamka.

Michalczewski to przereklamowany pseudo-mistrz, kupionej przez Kohla organizacji,sprzedawczyk, i mały zawistny, zakompleksiony...Niemiec.

Przez całą kariere miał Polskę w dupie, decyzje o zakończeniu kariery ogłosił w Niemczech...potraktujmy go tak, jak na to zasługuje, tak jak on potraktował Polskę.


No właśnie - potraktujmy go tak jak każdy krzykacz idiota z tego narodu, czyli zgnoimy, ośmieszmy i obsmarujmy. To normalka bo Polska to taki kraj gdzie leżącemu się dokopuje. Rasowy Polak albo inaczej polaczek ma idola, którego wielbi a gdy mu się nie powiedzie to ma chłopca do bicia. Prosty polski uniwersalizm raz jesteś świetny i bez skazy by zaraz wycierać tobą buty. Małysz Gołota Michalczewski i oby Bóg miał w opiece Adamka i nigdy nie dał my zaznać smaku porażki bo go rodacy zadziobią.
Michalczewski to nie świętoszek ale czegoś w życiu dokonał coś osiągnął. W Polsce jest to nazywane zwycięstwami nad kelnerami tylko kurwa każdy z tych kelnerów by was rozjebał na strzępy. Głupio się wyraził o Adamku bo tym samym pokazał że mu poprostu zazdrości. To smutne być pierwszym przez tyle lat i nagle się z tym pożegnać stąd zapewne jego wypowiedzi. Jednak nawet sam Adamek nie wypowiadał się o nim tak jak Wy kurewskie prawdziwe Poloki..



Gazeta Wrocławska - Może z Darkiem Michalczewskim, który wyliczył w studiu telewizyjnym aż czteropunktowe zwycięstwo Briggsa nad tobą?

Tomasz Adamek- Pojedynek z Darkiem nic mi nie da ze sportowego punktu widzenia. Nie byłaby to też przepustka do wielkich pieniędzy. Na każdego z pięściarzy przychodzi taki czas, w którym powinni zakończyć karierę. I Darek też już winien zawiesić rękawice na kołku. Ja zawsze dobrze o nim mówiłem. Zadzwoniłem do niego, gdy przegrał z Tiozzo i pocieszałem go, że takie rzeczy w boksie się zdarzają. I nie wiem, czemu mnie tak źle, nieżyczliwie ocenił za moje sam na sam z Briggsem.


Gazeta Wyborcza - Z kim chciałbyś walczyć? Może z Dariuszem Michalczewskim, on twierdził, że walki z Briggsem nie wygrałeś.

Tomasz Adamek - Szanuję Darka i nigdy złego słowa o nim nie powiedziałem. Dlatego dziwię się jego wypowiedziom. Może mi zazdrości? Walka z nim nic by mi nie dała. Zresztą on ogłosił zakończenie kariery.


Niemieccy kibice po przegranej Michalczewskiego krzyczeli Tiger Tiger, jakby się zachowali Polacy to chyba nie musze mówić. Nie twierdzę że taki jest cały ten naród w którym się urodziłem (a teraz pewnie powiedzą że powienieniem się wypisać) ale kurwa jest kilka takich przychlastów co rzutują na wszystkich.
Oby Adamek wygrywał bo powiesz że nie jest Polakiem tylko amerykaninem i że Don King kupuje mu walki i że właził w dupę amerykanom.
Dosyć moich słów w tym temacie.
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
Sam bym lepiej tego nieujoł :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tygrys mówi dość.
nie znam się na boksie, ale argumenty Mirona bardzo do mnie przemawiają.

Worns, a co ty tu do chuja wafla robisz?
wyp....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024