Skocz do zawartości


Zdjęcie

gołota- saleta 13 sierpnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Widzę że niektórzy powoli się asekurują na wypadek zwycięstwa Salety.


Nie że asekurują, tylko Gołota to PRZESZŁOŚĆ , a Saleta NIKT (sami tak o sobie mówią, a ja się akurat z tym zgadzam:)) , a ciężko jest wytypować lepszego w pojedynku PRZESZŁOŚĆ - NIKT :D
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
WIERZE W ANDRZEJA ,JESZCZE BEDZIE MISTRZEM, PRZED WALKA Z BREWSTEREM DON KING MU WSZCZEPIL CHIP JAK ANDRZEJ SPAL,ZEMSTA ZA TO ZE PAPIEZEM NIE ZOSTAL MURZYN.TO SAMO BYLO Z LEWISEM I TYSONEM TYLKO ZE WTEDY KOSMICI W CELACH BADAWCZYCH.ANDRZEJ POWTARZAM TRZYMAJ SIE!
P.S
POZDROW ZIGGIEGO I MALZONKE
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Buehehehe dobre ale moim zdaniem poddali go hipnozie. :D
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
A mój brat mówize obaj powinni przegrać :)
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Czemu Polacy to taki naiwny naród? W sierpniu wróćcie do tematu i przeczytajcie moje słowa: walka Salety z Gołotą nigdy sie nie odbędzie! Szkoda robić sobie nadzieje. Salete możecie sobie oglądać jak urządza sobie cyrk pod szyldem K1 w polsacie do spólki z Ibiszem.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

To będzie dobra walka. Dobra dla nich obu, a przede wszystkim dla kibiców. Rękawice skrzyżuje dwóch najsłynniejszych bokserów wagi ciężkiej w Polsce. Widowisko będzie jak się patrzy" - powiedział Michalczewski.

"Nie będzie to może wielki boks, ale bardzo interesujący emocjonujący. Obaj są przeciętnymi pięściarzami. Nie są nawet zawodnikami europejskiego formatu, więc finezji i wielkiej bokserskiej sztuki bym się po nich nie spodziewał. Będzie w tej walce na pewno troszeczkę sportu i przede wszystkim sporo komedii, parodii, kabaretu czy dramatu" - dodał.


:rofl:
Darek dobrze mowi :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Według mnie to obaj - zarówno Saleta jak i Gołota powinni już sobie odpuścić, bo szkoda tracić czasu na ich oglądanie.
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

To będzie dobra walka. Dobra dla nich obu, a przede wszystkim dla kibiców. Rękawice skrzyżuje dwóch najsłynniejszych bokserów wagi ciężkiej w Polsce. Widowisko będzie jak się patrzy" - powiedział Michalczewski.

"Nie będzie to może wielki boks, ale bardzo interesujący emocjonujący. Obaj są przeciętnymi pięściarzami. Nie są nawet zawodnikami europejskiego formatu, więc finezji i wielkiej bokserskiej sztuki bym się po nich nie spodziewał. Będzie w tej walce na pewno troszeczkę sportu i przede wszystkim sporo komedii, parodii, kabaretu czy dramatu" - dodał.



A Darek niech nie kozaczy, bo jak Don King mu zaproponuje walke z Tomkiem Adamkiem, to dopiero moglby miec komedię , parodię, kabaret i dramat :lol:
:rofl:
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Darek nie kozaczy tylko mowi swieta prawde. Ta walka nie jest nikomu potrzebna. To bedzie komedio-dramat. bede sie smial jak w dramatyczny sposob Przemus przegra przez ciezkie KO...
  • 0

budo_marcin(18)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zakopane

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Czemu Polacy to taki naiwny naród? W sierpniu wróćcie do tematu i przeczytajcie moje słowa: walka Salety z Gołotą nigdy sie nie odbędzie! Szkoda robić sobie nadzieje. Salete możecie sobie oglądać jak urządza sobie cyrk pod szyldem K1 w polsacie do spólki z Ibiszem.


Ano, święta racja. Ja też nie wierzę w taki numer. Ale jak walka miałaby się odbyć to oczywiście stawiam na Andrzeja (no chyba, że odpuści sobie przygotowanie :wink: )
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Ano, święta racja. Ja też nie wierzę w taki numer. Ale jak walka miałaby się odbyć to oczywiście stawiam na Andrzeja (no chyba, że odpuści sobie przygotowanie :wink: )


Chyba musialby sie cofnac w rozwoju i to sporo, a nie tylko odpuscic sobie przygotowania, zeby taka walke przegrac.
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
albo miec pecha
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
a na wp. była ankieta
Kto wygra pojedynek bokserski:

a wyniki takie :
Gołota 38.78%
Saleta 61.22%

W ankiecie wzięło udział 882 osób
hehehe ja stawiałem na Andrzeja
  • 0

budo_malas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
a wyobrazcie sobie taki pojedynek w K1... looool :D
Jakby to jeszcze na polsacie bylo i znow ta szopka co ostatnio podczas walki Salety... ale by bylo super hehehe

[zartuje ofkoz]
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Saleta dostanie lomot i nie ma o czym gadac, wiemy wszysty co wyprawial z walce o me, poprostu bedzie beczka smiechu w ringu , jego geba po walce bedzie troche zmieniona, Saleta nie walczyl z nikim cenionym za to Golota wygral z bowem tylko wszysty wiemy ze psychika nie wytrzymala, podobnie jak z lewisem i brewsterem, ale to byla przeszlosc i nie rozpamietujmy, teraz jest walka z Saleta i narazie skupmy sie na niej :)

ANdrew wygra i bedzie walczyl o pas wba lub innny ( to ta optimistyczna wersja), mniej optymistyczna jest taka ze Andrzej wygra z Saleta, pozniej zawalczy z kims innym (obcokrajowcem) a dopiero poniej o pas, oby sie nie spalil psychicznie :? nie moga mu dac jakiegos dobrego psychologa?

dla informacji fajnie wygral Diablo przez poddanie przeciwnika
Bonin wygral latwo ( gosc nie zadal zadnego ciosu) buhahaha podobnie bedzie z Saleta nie zada zadnego ciosu i nie bedzie juz bokserem tylko komikiem :P
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
ciekawi mnie jedno: co fani Gołoty mieliby na usprawiedliwienie gdyby cud się stał i Gołota przegrał ta walkę? aż normalnie tak mnie to ciekawi że nie hej
swoją drogą jak dla mnie walka bez sensu bo:
1. remis-wtedy wszyscy fani Gołoty mowią że znów go oszukali a Salety że jednak jest dobry
2. wygrywa Gołota:
a) przez KO wszysyc się podniecają jakby było czym i znów marzą o Gołocie mistrzu świata
B) to samo co wyżej tylko mniej się śmieją z Salety
3. wygrywa Saleta:
a)przez KO wszyscy bronią Gołoty który się zagapił ale i tak jest lepszy :)
B) na punkty- biednego Gołote znów oszukali :)
swoją drogą najlepsze byłoby rozwiązanie gdy Saleta wychodząc z narożnika do 1 rundy dostaje kontuzji i lekarz wypisuje mu uspraiwedliwienie które pokazuje do kamer a Gołota w tym czasie ucieka z ringu :)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Nigdy nie powiem, ze Saleta jest dobry ;)

[quote name="budo_.">

2. wygrywa Gołota:
a) przez KO wszysyc się podniecają jakby było czym i znów marzą o Gołocie mistrzu świata
B) to samo co wyżej tylko mniej się śmieją z Salety



Jak Golota wygra nie bedzie sie czym podniecac - nie bedzie w tym nic dziwnego.

3. wygrywa Saleta:
a)przez KO wszyscy bronią Gołoty który się zagapił ale i tak jest lepszy :)
B) na punkty- biednego Gołote znów oszukali :)


Wtedy uznam, ze Saleta jest lepszy od Goloty, ale nie bedzie to znaczylo, ze jest dobry...
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

Wtedy uznam, ze Saleta jest lepszy od Goloty, ale nie bedzie to znaczylo, ze jest dobry...


moze inaczej... ja bym uznal ze Saleta byl lepszy akurat w tym momencie. to tak jak slepej kurze trafia sie ziarno... :lol:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia

swoją drogą najlepsze byłoby rozwiązanie gdy Saleta wychodząc z narożnika do 1 rundy dostaje kontuzji i lekarz wypisuje mu uspraiwedliwienie które pokazuje do kamer a Gołota w tym czasie ucieka z ringu :)

i przyjdzie miś koralgol i wszystkich obrzyga
  • 0

budo_kurek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyskowice

Napisano Ponad rok temu

Re: gołota- saleta 13 sierpnia
Mojim zdanie wygra Saleta ale i tak najlepzy w Polsce beedzie Bonin !!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024