Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film w tv o tematyce branżowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_felini
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
To nie szkoleniówka ! W tym filmie ważniejszy jest klimat ,zdjecia , muzyka ... co do akcji nożowych są i tak lepiej zrobione niż większość filmów szkoleniowych wspomnianych na tym forum .

Pozdrawiam wszystkich ( niezadowolonych również)
Felini
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
No... klimat w filmie, powiadasz?

Podobny jak na filmie Tango, na który z bliżej niewiadomych mi przyczyn zaciągnęła mnie do kina dawno temu moja piękniejsza połowa. Tajemniczy, niejasny, ekhm, tylko że na Tangu spokojnie się wyspałem, a tu trochę liczyłem na to że coś jeszcze pokażą.

A pokazali tylko Randalla, i poza tym to w filmie już nic nie było :roll:
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
Coyote - zajebisty, Karyo - zajebisty, do tego fajny południowoamerykański klimacik, poza tym lubię filmy o nożownikach i o fotografach. Czego chcieć więcej? jeśli ktoś oczekiwał Armageddonu albo Kieślowskiego to rzeczywiście może się rozczarować. Dla mnie trzeba na ten film patrzeć z przymrużeniem oka - w końcu kino o nożownikach praktycznie nie istnieje, a już wolę na pewno Kunszt od Nożownika, czy jak się tam nazywa to z B. Del Toro...

A tajemnice to odkrywają filmy z panem Janichem, Cucci albo Tarani :) ale fabuła kiepska i mało bohaterów :)

PS. w sumie dawno kunsztu nie widziałem - może już słabo pamiętam albo i gust mi się zmienił... zweryfikuje przy najbliższej okazji bo wykonałem nagranie onego.
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
lukaszki -> zajebisty film południowoamerykański, o fotografie, z muzyką i klimatem to miasto Boga, a ten Kunsz to nie był na pewno szczytem sztuki filmowej:)

I jeszcze to niemal religijne wzorowanie się na podręczniku fairbaina. - linie cięcia, aorta zaobojczykowa, czy jak jej tam, natychmiastowa utrata świadomości o pchnięciu w serce - toż to żewce cytaty z podręcznika. A sprzedawca noży miał w sowim sklepie kiepski wybór :)
  • 0

budo_felini
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
Panie graf " de gustibus non discutandum est" ale jezeli uważasz że zdjęcia w Mieście Boga były lepsze niż w kunszcie to jednak się niejesteśmy w stanie zrozumieć.

Pozdrawiam
Felini
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
Hmm... no spodziewałem się czegoś lepszego... przeciętna sensacja z nożami w tle :wink:
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

Panie graf " de gustibus non discutandum est" ale jezeli uważasz że zdjęcia w Mieście Boga były lepsze niż w kunszcie to jednak się niejesteśmy w stanie zrozumieć.

Hmm... nie ogladalem "Miasta Boga", ale... to w kunszcie SA jakies zdjecia?! Chyba tylko te, ktore fotograf robil :)
Nie rozumiem, ani praca kamery ani kompozycje scenerii nie byly jakies nadzwyczajne... W dodatku pierwsaz scena nastawiona na zszokowanie widza, a reszta filmu na jego uspienie...
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

lukaszki -> zajebisty film południowoamerykański, o fotografie, z muzyką i klimatem to miasto Boga, a ten Kunsz to nie był na pewno szczytem sztuki filmowej:)


nie no zgadzam się - Kunszt na pewno nie jest arcydziełem i z Miastem Boga bym go nie porównywał, ale ten drugi raczej nie jest filmem "branżowym", a Kunszt jest jednym z niewielu i w dodatku takim w której nie wciskają jakichś chamskich kitów na temat nożowników. Napisałem tylko że lubie go oglądać bo ma fajny klimat i narracja, taki trochę nietypowy, a o wartościach artystycznych nic nie mówiłem... w końcu nie każde zdjęcie i nie każdy film musi być od razu dziełem sztuki
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
"Myśl o nim jak o przedłużeniu ręki, traktuj jak kochankę" - sory, ale skąd ten fajter wiedział jak się traktuje kochankę, skoro: "nigdy nie mieszkałem z kobietą" :P :lol:
A co do filmu - 2 godziny życia w plecy. C-klasowa produkcja. Nawet lasek fajnych nie było, może poza dziewczyną głównego bohatera - miała orginalna urodę :wink:
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

Nawet lasek fajnych nie było


laski to sobie możesz pooglądać w Słonecznym Patrolu, no ale to oczywiście klasa A jest :)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
arcydzielo to to nie bylo
na minus: porazil mnie kiludniowy trening i tytul mistrzowski (przynajmniej ja to tak odebralem)
na plus: panna fotografa bardzo fajnej urody, rozwalenie oka wielkoludowi tez niczego sobie, niezle krajobrazy
dalo rade obejrzec :wink:
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

"Myśl o nim jak o przedłużeniu ręki, traktuj jak kochankę"

Wlasnie skojarzylem, ze to idealna definicja onanisty - skoro o kochance mysli jak o przedluzeniu reki... :rofl:
albo o rece jak o kochance, whatever, w kazdym razie swietnie skojarzone zwroty :)
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej
Ale on mówił o nożu :rofl: a nie o wacku :lol:
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

Ale on mówił o nożu :rofl: a nie o wacku :lol:

Mnie nie chodzi o to, o czym mowil, tylko jak. Przyjrzyj sie temu raz jeszcze: "Myśl o nim jak o przedłużeniu ręki, traktuj jak kochankę". Czyli sprowadzenie kochanki i przedluzenia reki (niewazne, czy w odniesieniu do noza, czy do czegos innego) do jednego poziomu. Wniosek: dla goscia nie ma roznicy, czy reka, czy kochanka, a wrecz pokusilbym sie o stwierdzenie, ze dla niego reka=kochanka :)
  • 0

budo_robin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film w tv o tematyce branżowej

Wniosek: dla goscia nie ma roznicy, czy reka, czy kochanka, a wrecz pokusilbym sie o stwierdzenie, ze dla niego reka=kochanka :)


Tak nawet wygladal, jak wycienczony onanista ktory nie moze odroznic prawej strony od lewej.

:lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024