Skocz do zawartości


Zdjęcie

A. Poczwardowski - artykuł ale w jakim Roczniku Naukowym?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

A. Poczwardowski - artykuł ale w jakim Roczniku Naukowym?
Mam wielką prośbę. Poszukuję uzupełnienia informacji bibliograficznych do pozycji:

Poczwardowski, A., Makurat, F. (1993). Wybrane zmienne psychologiczne zawodników judo reprezentujących, różny poziom sportowy. Rocznik Naukowy , II.


Nie moge odnaleźć co to za wydawnictwo.Co to za Rocznik Naukowy ? Podejrzewam jedynie, że którejś Akademii Wychowania Fizycznego.
Może ktoś z Was posiada dostęp do tej pozycji i mógłby mnie wspomóc.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: A. Poczwardowski - artykuł ale w jakim Roczniku Naukowym?

Mam wielką prośbę. Poszukuję uzupełnienia informacji bibliograficznych do pozycji:

Poczwardowski, A., Makurat, F. (1993). Wybrane zmienne psychologiczne zawodników judo reprezentujących, różny poziom sportowy. Rocznik Naukowy , II.


Nie moge odnaleźć co to za wydawnictwo.Co to za Rocznik Naukowy ? Podejrzewam jedynie, że którejś Akademii Wychowania Fizycznego.
Może ktoś z Was posiada dostęp do tej pozycji i mógłby mnie wspomóc.


Z niczym mi się nie kojarzy, więc nie będę Ci mogła pomóc. Ale gdybyś już zlokalizowała tę pracę, to po starej znajomości :wink: podziel się na priva. Zainteresował mnie ten temat. :D
  • 0

budo_sakura
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: A. Poczwardowski - artykuł ale w jakim Roczniku Naukowym?
Chwilowo udało mi się ustalić, że Artur Poczwardowski (nota bene judoka, obecnie w USA, PhD) kończył zarówno psychologię jak i AWF w Gdańsku, a zatem przyjrzyj się tamtejszym wydawnictwom. Obawiam się ze z Googla już wiele więcej nie wyskoczy, ale wypróbuj strony samych uczelni (lubią zamieszczać długie listy bibliografii swoich pracowników).

Aha! Może napisz maila do niego... (adres chyba jest dostępny), jeśli nie to F Makurat wyskakuje w kontekście którejś z gdańskich uczelni (jw)

Pozdrawiam!
  • 0

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

Re: A. Poczwardowski - artykuł ale w jakim Roczniku Naukowym?
Wielkie dzięki. Odnalazłam pozycję w bazie biblioteki AWF Gdańsk.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024