Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)

btw przegieta jest akcja w 7min filmu. jak koles zaczyna sie bic z dwoma policjantami i strzela do policjanta...

Mnie się podoba :wink:
  • 0

budo_marekzgdanska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
Jerryisback,

Chodzi o to, ze King'a NIKT NIE SADZIL za jego przestepstwo. Stal sie natychmiast ofiara, a policjanci zostali wykreowani na bandytow. King powinien siedziec za to, co zrobil, ale zamiast wyroku, dostal pare milionow dolarow. Co do tego, ze policjanci nie moga byc sedzia i wykonawca wyroku w jednej osobie, to zastanow sie, co ty bys zrobil, gdyby na ciebie szedl czlowiek duzo wiekszy, agresywny, ktory nie upadl po tym, jak zainkasowal podwojna dawke 50,000 voltow. Jesli bys go po prostu zastrzelil, to ja nie mial bym zastrzezen. W takich sytuacjach slowo "profesjonalizm" traci znaczenie. Nie ma mocnego na takiego goscia. Policjanci gina, czesto, w takich wlasnie sytuacjach. Nie siegaja po bron, staraja sie obezwladnic, a nie strzelac, i za swoja powsciagliwosc placa zyciem. Naprawde nie ma co sie zalic o bandytow.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)

Jerryisback,

Chodzi o to, ze King'a NIKT NIE SADZIL za jego przestepstwo. Stal sie natychmiast ofiara, a policjanci zostali wykreowani na bandytow. King powinien siedziec za to, co zrobil, ale zamiast wyroku, dostal pare milionow dolarow. Co do tego, ze policjanci nie moga byc sedzia i wykonawca wyroku w jednej osobie, to zastanow sie, co ty bys zrobil, gdyby na ciebie szedl czlowiek duzo wiekszy, agresywny, ktory nie upadl po tym, jak zainkasowal podwojna dawke 50,000 voltow. Jesli bys go po prostu zastrzelil, to ja nie mial bym zastrzezen. W takich sytuacjach slowo "profesjonalizm" traci znaczenie. Nie ma mocnego na takiego goscia. Policjanci gina, czesto, w takich wlasnie sytuacjach. Nie siegaja po bron, staraja sie obezwladnic, a nie strzelac, i za swoja powsciagliwosc placa zyciem. Naprawde nie ma co sie zalic o bandytow.


ej ja to wszystko rozumiem. i wcale go nie zaluje,bo kawal skurwiela z niego, ale... jakby go zastrzelili na miejscu , albo postrzlelili unieruchamiajac(po nogach?) to by bylo ok. bo to byla napasc na funkcjonariuszy. prawdopodobnie obyloby sie bez pozniejszych reperkusji.
ale oni tlukli go nieco za dlugo.juz w polowie "zabawy" raczej nie byl juz taki argesywny(lezal na zemi i chyba nie byl w stanie wstac), a lincz trwal dalej.
inna sprawa ze go nikt nie osądził, tylko jeszcze dostal pieniadze za te akcje. to mozliwe jest tylko w ameryce.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
Karate mistrz vs alfons

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
Alfons był raczej bardzo zaćpany.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
koleś w markecie miał szczęście że to nie było w polsce bo by go skatowali na śmierć i nikt by mu nie pomógł :( wklepali by mu morde w kafle.
kiedyś miałe taką sytuacje byłem w 8 klasie podstawówki wystartowało do mnie 3 dresów mieli po 20 pare lat i byli wielkimi świniami nie chciałem oddać kasy.Dostałęm w biały dzień w centrum taki wpierdol że mnie matka nie poznała --miałem tylko szczęście że natkneli się na moje zwłoki moje ziomki z osiedla i wezwali pogotowie.Jak mnie nakurwiali to zapamiętałem twarz jednego z TYCH ZAJEBISTYCH OBJĘTNYCH LUDZI------ten facet uczył mnie potem matmy w liceum :)

SORRY ZA MAŁE ZEJŚCIE Z TEMATU :oops:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
cóż. znieczulica też mnie uderzyła.
Ja zawsze reaguje. Nie zawsze z porządanym skutkiem.

Co do używania siły pzrez restorty mudnurowe, to powinno wiedzieć kiedy i w jakim pzrypadku bić. A jak już, to zeby denat czuł że ma przejebane
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
A wiecie co mnie najbardziej razi w wiekszosci Waszych wypowiedzi?
Uogolnienia. Jak jeden policjant okazal sie swiniomi niekompetentna osoba, to wiekszosc zaraz przypisuje te ceche calej policji. A przypominam, ze w Polsce jest zatrudnionych ponad 100 tys. policjantow. Oznacza to 100 tys. roznych charakterow.
K_P
  • 0

budo_czosnkowy ludek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:.....Hm....z daleka.

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)
Witam wszystkich !!!
Zgadzam się z Przedmówcą. To prawda nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. To tak samo jakbym słuchał rozmowy na temat facetów,że wszyscy to świne....a przecież tak nie jest...

:wink:
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w sklepie w Portugali i inne (video)

To tak samo jakbym słuchał rozmowy na temat facetów,że wszyscy to świne....a przecież tak nie jest...

Wlasnie, bo:
1. Swinia ma *zakrecony* ogonek
2. Swinia ma ogonek *z tylu*
3. Swinia to rodzaj zenski.

A w temacie - przypominam, ze w przypadku interwencji w rodzaju R. Kinga gore moga wziac emocje - jesli gosc stanowi zagrozenie i stawia zaciety opor, to w koncu po jego obezwladnieniu gliniarzowi, ktory oberwal od niego wczesniej, po prostu moga puscic nerwy i kopnie pare razy za duzo. I uwazam, ze to rowniez jest moze nie "normalne", ale w miare zgodne z ludzka psychika.
Co do akcji w hipermarkecie - dla mnie to jest jakis pieprzony kosmos, zupelnie niezrozumiala sytuacja... 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024