Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dół jak ch...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Siniaki he he :) , coż trzeba się do tego przyzwyczaić, nie ma rady! ja mam wiecznie poobijane łokcie i piszczele, i juz na to nie zwracam uwagi, dopóki ktoś nie zwróci mi na to uwagi :wink:
Masaż jest dobry na wszystko- na doła, na niedoła, na uspokojenie, na doładowanie, i na zgode też :wink: Dobrze, że mam osobistego Masażyste w domu :) :) :)
Tak w ramach doła- miałam wczoraj taki LOW SPIRIT :cry: :cry: :cry: , że zamiast na trening poszlam na zakupy... dzis mam "moralniaka" ale też kilka ładnych "poprawiaczy humoru"... :) :) :)
Pozdrowionka
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

Wtedy najlepszy jest dobry masaż. Ale taki, żeby łzy z bólu leciały i później juz jest lepiej :)

... nie chciałabym trafić do Ciebie na konsultacje lekarską ... prawdopodobieństwo jest duże ale mam nadzieje, że tak się nie stanie ... :wink:

... a tak poważnie to moim zdaniem ... wiecej luzu ...
... wiem, łatwo się mówi jak ma sie dobry humor :oops: ... jednak nie ma co analizować dołów... mamy je od czasu do czasu i tyle ... czasami ich powodem nie sa wcale sytuacje dnia dzisiejszego ... może jakieś podświadome pragnienia, niespełnione ambicje ... coś z czego nie zdajemy sobie sprawy ... nic na to nie poradzimy ... :cry: ...
... no cóż ... i to właśnie jest fantastyczne w życiu ... jego nieprzewidywalność i oczywiście niewytłumaczalność :twisted: ....

... pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Anamarijaluisafiorella to zdrowa reakcja i sam urok :-) - spontaniczna, kobietkowa, organiczna,naturalna. Nie chcesz byc chyba jakimś drewnianym babochłopem. Widac, że sie angazujesz i Ci zależy, a że sobie pochlipiesz , to samo zdrowie:)) My proste chłopaki dusimy to w sobie, a potem nam pompa siada i co ...? :D
I jestes twarda (jak zreszta wszystkie panie które sie bawia w SW), to przecież duza sprawa wejść do piaskownicy gdzie brylują chłopaki i wymachiwać tam z nimi na równych prawach.
Spróbujmy odwrócić sytuację to niewielu kozaków sie znajdzie :)
  • 0

budo_konus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tutzing

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Tak naprawde to lepiej se poplakac, niz komus ze zlosci ryja rozp... Kobity reaguja bardziej uczuciowo, a faceci brutalnie... Taka natura rzeczy, ale co lepsze? Dla spoleczenstwa, mam na mysli... Wezcie sie nie przejmujcie, baby, wasza reakcja na pewno jest korektniejsza... A jak kto sie smiac chce... Kopa w jaja! :)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

...



Ja chcę mieć takich uczniów jak TY - pracowitych i ambitnych
- moi uczniowie też są ok. (nie obrażać mi się)
Anamarijaluisafiorella - trzymaj się i nie wymiękaj dużo osiągniesz swoją cieżką pracą
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
no jak mnie ogarnia dół to czym prędzej biegne na trening odreagować. a jak ostatnio dosatem kosza to sie starsznie zdenerwowalem bo mi autobus uciekl :evil: normalnei myslalem ze szalu dostane
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
dobrze, ze nie dostales... :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

dobrze, ze nie dostales... :)

Na treningu :?:
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
nie no 8O ...na przystanku :rofl:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
heh akurat u mnie przystanki sa bardzo spokojne :)
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
"-dziwi mnie tylko, ze to faceci sie wypowiadaja jak sobie mam radzic...czyzby kobiety nie wiedzialy o czym mowie? Czy Was, kobiet walczących to nigdy nie spotkalo? 8O "


Tak sobie czytam i czytam i powiem Ci cos na pocieszenie - nie ty jedna ryczysz !! stara jestem, trenuje nie od dzis a ciagle mi sie cos takiego przytrafia :oops: gorzej ze nie tylko rycze :) kiedys jak mi przylozyli kolanem w czolo to rzucilam rekawicami o ziemie i z "milym slowem na ustach" wyszlam z sali (dobrze ze nie da sie tam trzaskac drzwiami) :lol: Faceci z sali chcieli biec za mna bo akcja byla ostra ale trener, ktory mnie dobrze zna powiedzial im ze jak chca leciec to na wlasna odpowiedzialnosc bo nawet on ich nie obroni :lol: i wiesz co ?? dopiero jak zobaczylam w lustrze jak straszliwie zrujnowano moja urode to poryczalam sie jak bobr 8O :) :wink: Moi faceci z treningow juz podchadza do tego normalnie, juz nie mowia jak widza ze oberwalam " siasia nie placz" bo wiedza ze wtedy wylazi ze mnie potwor :o Dopiero po treningu przyjda pociesza , przytula , powiedza ze jestem twarda i ze sie ze mna ozenia i jest dobrze :) Czasami zrobie tragedie z byle czego zeby mnie troche rozpieszczali ale zawsze PO treningu :) NA treningu moge ryczec, syczec z bolu i nic im do tego !! Wolno mi , dorosla jestem !! (w dodatku kobieta) 8) Zamiast meskich ramionek i czulych slowek czesto stosuje inne lekarstwo na dola jak ch*** , a mianowicie LODY TRUSKAWKOWE :) jesli dol jak ch*** jest uporczywy zalecam stosowanie obu lekarstw (moze byc jednoczesnie) :) :)
  • 0

budo_wozny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
ja mam na przyklad na treningu kilka dziewczyn i juz sie nauczylem ze wolno im sie ciut rozkleic ale nie mozna im mowic nic typu " bedzie dobrze, no nic sie nie stalo.." kiedys kumpel tak zrobil i pozalowal :) od tej pory raczej nic dziewczynom nie mowimy.. chyba ze po treningu.. ale nie martw sie.. ja tez lapie czasem dola.. i to giganta.. :oops: ale dobry trening pomaga :) :) dzis na przyklad po egzaminie nie czulem sie zbyt happy..ale po treningu..( dzis na treningu bylo judo zamiast KB :) :) ) wszystkko wrocilo do normy:) nowe siniaki nowe zadrapania :) ot i znowu chce sie zyc :wink: :wink:

wiec pozdrawiam wszystkie zadowolone i zdolowane :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024