Skocz do zawartości


Zdjęcie

masa mięśniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: masa mięśniowa

Archi to nie do Ciebie. Wiadomo, ze jak sie cwiczy np. dwa razy dziennie, to zapotrzebowania energetycznego i innego - ze schabowego nie uzyskasz. Mnie chodzi o ten chory ped do masy. Ja tlumacze godzinami moim zawodnikom, ze ja nie chce zeby oni "przytyli" 8-10 kg, tylko zeby byli dobrzy i silni w tej wadze jaka im Bog dal, a nie chemia.
K_P

Dokladnie tak, z jednym wyjatkiem trzeba jeszcze wygladac normalnie zeby laski sie krzywo nie patrzyly(czyli w mojm przypadku przybrac troche w klacie i barach ;) ), bo wiadomo od samych cwiczen szczescia w zyciu nie ma. Ale dla mnie masa dla masy to jest bezsens. Dlatego mi sie nie spieszy az tak bardzo z jej nabieraniem, powoli, sukcesywnie zeby to byla efektywna i sprawna masa miesniowa. Jem duzo aby zaspokojc potrzeby organizmu anie po to zeby organizm, ale wyznacznikiem jest trening a nie to ile i co zerzre.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: masa mięśniowa
Cos mi wcielo: (...)anie po to zeby organizm sobie odkladal(...)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: masa mięśniowa
The_d laski to maja w d.... nasze miesnie. Kiedys na wspolnym pikniku majowym, gdzie sie troche opalalismy, zony i dziewczyny moich kolegow, ze zdziwieniem i niesmakiem patrzyly na moj (niezly wowczas) kaloryfer i chwalily swoich mezow za pokazne brzuszki, twierdzac, ze jest sie do czego "przytulic" i tak powinien wygladac prawdziwy mezczyzna. A nie jakis taki co mu wlokna miesni na wierzch wychodza.
Z gawronem nie polemizuje tutaj. Poszla informacja na priv.
K_P
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: masa mięśniowa
To moze mezatki tak maja :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024