Skocz do zawartości


Zdjęcie

noże Surefire - dziwna sprawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

noże Surefire - dziwna sprawa
Od jakiegoś czasu przyglądam się nożom Surefire i zdziwiła mnie jedna rzecz.

Na stronie SF [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziale "surefire edged weapons" są dwa foldery Alpha (projekt Ryana, agresywny fighter) i nowszy Bravo (ażurowy punch dagger).

Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są cztery noże - oprócz wymienionych jeszcze Charlie (wedługo opisu mniejszy fighter) i Delta (bardziej użytkowy). Ale nie ma żadnych zdjęć.

Zastanawiam się czy Supremeco wymyśliło dwa ostatnie? Czy może niechcący za wcześnie opublikowali informacje na temat dwóch kolejnych? W końcu są przedstawicielem SF na Chiny, czy nawet tę część Azji. Może dali dupy i im się wymsknęło? Acha i nigdzie nie mogę znaleźć ani słowa na temat tych dwóch noży, może ktoś ma jakiś pomysł w tym temacie?
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: noże Surefire - dziwna sprawa
Niee to nie żaden wymysł, należy zładować katalog na 2005 rok (tactical-catalog_2005.pdf) i tam też są 4 noże, jeden nawet bardzo uniwersalny z mnóstwem funkcji tylko, że mnie osobiście nie leży, że Sure Fire wzięło Ryana, a nie np. Lightfood'a, R.J. Martina, Pirellę, Elishewitz'a, Snody'ego, lub Nealy'ego, że choćby wymienię swoich kilka typów wśród knifemakerów, kt. są przeze mnie lepij postrzegani.
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noże Surefire - dziwna sprawa
dzięki, gapa ze mnie.
może nie wzięli innego makera bo ten też jest fajny, albo dlatego że inni robią już dla innych marek (oprócz Martina chyba). Moim zdaniem Ryan robi bardzo ciekawe noże, ale te SF są trochę przekombinowane (z wyjątkiem Alphy która mi się podoba) - przypominają mi trochę "narzędziowe" foldery Extrema Ratio (police i takie tam inne były).
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: noże Surefire - dziwna sprawa
przypomnialem sobie jeszcze jedno - podobno Ryan pracuje w SF :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024