Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolana ?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????
Biały idź to lekarza sportowego.Przez internet to można sobie pogdybać,a nie rzetelnie doradzić.Z tego co napisałeś,to raczej kontuzja z gatunku cięższych,więc radziłbym daleko posuniętą ostrożność.


Pozdrawiam
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????
A ja musze wam powiedziec ze do kiedy to arteum biore, to kolana jak reka odjal. Juz nie bola mnie podczas kopania.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????

A ja musze wam powiedziec ze do kiedy to arteum biore, to kolana jak reka odjal. Juz nie bola mnie podczas kopania.

Usunąłeś skutek, a nie przyczynę. Ale kop sobie dalej w powietrze...
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????

to ze nie przyjmuje sie kopniec na kolana to ja wiem,ale jest mozliwosc ze niezdąze zablokowac a kop pojdzie nie na udo tylko na kolano i moze byc po wszystkim,tego sie obawiam.


Słuchaj lowki w Kyoku stosuje się raczej wśrod osób bardziej zaawansowanych, i kopnięcia kieruje się na udo. Ale nie moge ci obiecać że nie dojdzie do takiej sytuacji bo nawet mój
sensei na ostatnich zawodach w Ustce podczas walk w kategorii open, w półfinale zarobił od jakiegoś miśka (no taką miał budowe, znaczy był mocno zbudowany) lowka w kolano to mówił że myślał że już po jego nodze, ale jakoś wyszedł, choć bez operacji chyba się nie obejdzie.
Czyli wiesz wszysko zależy od ciebie, ale pamiętaj wypadków nigdy się nie wystrzeżesz.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????

Usunąłeś skutek, a nie przyczynę. Ale kop sobie dalej w powietrze...


Wiem, ale niestety u nas nie ma mozliwosci innej, no chyba ze kopac w partnera tak czasem robimy, gdy trzyma nam z wlasnych rak.

Moze kiedys sie dorobimy na sekcji workow.....male miasto, mala sekcja, malo mozliwe....
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????

Wiem, ale niestety u nas nie ma mozliwosci innej, no chyba ze kopac w partnera tak czasem robimy, gdy trzyma nam z wlasnych rak.

Moze kiedys sie dorobimy na sekcji workow.....male miasto, mala sekcja, malo mozliwe....

Średniej wielkości tarcza kosztuje ok. 50 zł. Na początek wystarczy 10 szt. - będzie dla 10 par czyli 20 osób. To chyba nie są duże pieniądze jak na 20 osób?
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana ?????

Średniej wielkości tarcza kosztuje ok. 50 zł. Na początek wystarczy 10 szt. - będzie dla 10 par czyli 20 osób. To chyba nie są duże pieniądze jak na 20 osób?


No niby nie, zobaczymy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024