Skocz do zawartości


Zdjęcie

napięstniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_rifek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

napięstniki
Mam pytanko odnośnie napięstników, które kupić Espady [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy Danikeny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ? Które są lepsze i dlaczego, róznicę jaką ja dostrzegam to cena.
  • 0

budo_killandy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Jeżeli nie szkoda ci kasy doradzał bym kupno napięstników Adidasa. Są to zdecydowanie najlepsze ochraniacze dostępne na rynku. Na zawodach walczyłem w napięstnikach wielu marek i w żadnych pięść nie jest tak perfekcyjnie spasowana z napięstnikiem jak w adasiach. Pozdro.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki

Jeżeli nie szkoda ci kasy doradzał bym kupno napięstników Adidasa. Są to zdecydowanie najlepsze ochraniacze dostępne na rynku. Na zawodach walczyłem w napięstnikach wielu marek i w żadnych pięść nie jest tak perfekcyjnie spasowana z napięstnikiem jak w adasiach. Pozdro.


Twoja piesc - moze tak, jego - moze nie... Po pierwsze nie kupuj w zadnym sklepie wysylkowym tylko przymierz jakie Ci najbardziej odpowiadaja. A firmowe napiestniki (Kamikaze, Adidas czy Kwon), polecam bo po prostu beda Ci sluzyc lata... Ja swoich Kamikaze uzywam 8 lat i nie mam zamiaru zmieniac. Pozdro.
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Hmmm... to są raczej rękawice a nie napięstniki. Napięstniki mają palce wychodzące troszke za zgięcia. Ja używam napięstników firmy BUDO. No ale są one dostępne tylko na zamównienie. Shihan Voinescu ma firmę na zachodzie, która produkuje ochraniacze, kimona itp.
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Hmmm... to są raczej rękawice a nie napięstniki. Napięstniki mają palce wychodzące troszke za zgięcia. Ja używam napięstników firmy BUDO. No ale są one dostępne tylko na zamównienie. Shihan Voinescu ma firmę na zachodzie, która produkuje ochraniacze, kimona itp. Cena tych napięstników też nie jest mała. Normalne to koszt 20 eur a te lepsze ze wzmocnieniem na nadgarstki to koszt 32 eur.
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Sorry, że 2x to samo napisałem :? , ale coś mi net padł i myślałem, że nie doszło :)
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
A po jaki grzyb chces kupować napięstniki, gołe ręce to jest właściwa rzecz do walki.
  • 0

budo_evil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
pewnie z etak gołe race i tyle piesc jakodpowiednio utwardzona i odpowiednio uderzasz cieo skontuzjowac chyba ze nie masz ielonegopojecia o uderzaniu albo na ulicy komus zeby wywalis zi ci szrame na kostkach zostawi hehehe pozdro
  • 0

budo_krzychman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Od kilku miesięcy używam napięstników ESPADA (właśnie tych, nad którymi się zastanawiasz) i zdecydowanie mogę je polecić, są naprawdę super. Myślę, że nie ma sensu płacić ponad dwa razy więcej za podobny sprzęt np. ADIDASA (pomimo iż wierzę w jego wysoką jakość). Nie zastanawiaj się stary, bierz ESPADĘ! :D
  • 0

budo_rifek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Napięstniki są mi potrzebne abym mógł trenować z kumplem kumite, z uderzeniami na głowę nie boję się o rękę tylko o jego głowę :D . Też mam zamiar wystartować w kumite (shotokan) tam są potrzebne, a do full kontaktu są nie potrzebne(w którym też wystartuję)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki
Brawo Kiokushin, jeśli ci nie potrzebne to posparuj z kolegami face kontakt bez nich :)
  • 0

budo_bobby_de
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek/Prudnik

Napisano Ponad rok temu

Re: napięstniki

Napięstniki są mi potrzebne abym mógł trenować z kumplem kumite, z uderzeniami na głowę nie boję się o rękę tylko o jego głowę :D . Też mam zamiar wystartować w kumite (shotokan) tam są potrzebne, a do full kontaktu są nie potrzebne(w którym też wystartuję)


Skoro uważasz, że do full kontaktu są niepotrzebne, to wystartuj bez nich a zobaczysz, czy się opłacało. Ja trenuje Budokai, w którym jest tylko full kontakt i nie ma mowy, żeby startować bez napięstników. Walka bez nich i pierwszy lepszy strzał na głowe to pewna kontuzja. Życzę powodzenia w walce i całych dłoni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024