Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO myslicie o Ryu Te??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotr85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

CO myslicie o Ryu Te??
wlasnie zastanawiam sie czy nie zapisac sie na Ryu Te, wiec mam pytanie co myslicie o tym stylu, czy warto sie zapisywac?? Jakie jest wasze zdanie na temat tego stylu??

PS. zalozylem ten temat poniewaz nie znalazlem podobnego, a jezeli jest takowy to prosze moderatorow o usuniecie tematu

Pozdrawiam
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??

wlasnie zastanawiam sie czy nie zapisac sie na Ryu Te, wiec mam pytanie co myslicie o tym stylu, czy warto sie zapisywac?? Jakie jest wasze zdanie na temat tego stylu??


Ryu Te ma na VB własny dział (ale wstęp tylko dla ćwiczących). Byli na zlocie VB i zaprezentowali się bardzo ładnie. Idź i zobacz (pewnie jak wszędzie pierwszy trening darmo)
A możesz też poszukać w VB, wpisz w google
Ciećwierz site:budo.net.pl
i

ryu te site:budo.net.pl

  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??

Luis - moderator działu RyuTe Kempo Karate napisał
No więc na początek wpuszczam wszystkich chętnych do przyłączenia do forum może to wystarczy a jeżeli nie to zrobimy forum ogólnie dostępne.
pozdrawiam


Więc zapraszamy, a poza tym faktycznie I zajecia gratis, trzeba spróbować zanim wybierze się drogę na całe życię :)
  • 0

budo_louis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??
Potwierdzam że wpuszczam na nasze forum wszystkich chętnych.
Nie ma tam jakichś niezwykłości, ale zapraszamy.
  • 0

budo_klebber
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??
Ja tam nie cwicze Ryu-Te ale dodalem sie do grupy i stwierdzam ze macie ciekawy styl i fajne forum :)
  • 0

budo_meikyoan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??
Styl zdecydowanie różny od większości "standardowego" karate, ale miałem przyjemność wziąć udział w kilku treningach i seminariach i wspominam to znakomicie. Z całą pewnością nie każdemu to będzie pasować (dla mnie jest na przykład zbyt odległe od mojego rozumienia karate), ale na pewno jest to coś, co każdy powinien zobaczyć i wypróbować. Nawet, gdy robi się zupełnie inne karate, można sporo korzystać, No i ludzie są niezwykle sympatyczni.
Jeśli masz możliwość, to idź spróbować.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??
Tak tak, potwierdzam. Spojrzenie Ryu Te na karate otworzyło mi oczy na interpretacje kata, teraz już nie są to dla mnei bez sensu ćwiczenia. Każdy kto ćwiczy karate powinein zobaczyc Ryu Te, takie jest moej zdanie.

Co prawda ni mam teraz czasu żeby robić dwie rzeczy, ledwie mi go starcza na Gosoku ale kiedyś na pewno chciałbym wrócić do kontaktów z tym stylem.
  • 0

budo_timek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO myslicie o Ryu Te??
Zgadzam sie z przedmówcami, Ryu te to bardzo fajny styl, naprawde polecam, byłem na jednym treningu i było super ( odpoczywałem 3 dni :) ) Styl bardzo wszechechstronny , dużo dzwigni i atemi , chyba jedyny ktory taka wage przykłada do interpretacji kata.
Goroąco polecam , jak kiedyś bede miał wiecej haisu to napewno oprucz karate zajme sie ryu te :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024