Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytania o Royce'a i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

pytania o Royce'a i nie tylko
Ściągnęłem sobie z subfighter.com walkę Royce'a z niejakim Bobbym Olgunem - a na sherdogu nie ma o tej walce informacji. Czy ktos wie gdzie sie ta walka odbyła i kiedy?

Ponadto także z subfightera ściagnęłem walkę Royce'a z Yoshidą zatytułowaną "First Match"(co sugeruje, że było tych walk więcej niz jedna) i walke tę wygrywa Yoshida dusząc Royce'a. Natomiast na sherdogu jest wymieniona tylko jedna walka w/w panów zakończona remisem. Ile razy Royce walczył z Yoshidą?

No i ostatnie pytanie, na ile wiarygodnym źródłem jest sherdog?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko

Ponadto także z subfightera ściagnęłem walkę Royce'a z Yoshidą zatytułowaną "First Match"(co sugeruje, że było tych walk więcej niz jedna) i walke tę wygrywa Yoshida dusząc Royce'a. Natomiast na sherdogu jest wymieniona tylko jedna walka w/w panów zakończona remisem. Ile razy Royce walczył z Yoshidą?

No i ostatnie pytanie, na ile wiarygodnym źródłem jest sherdog?


Rekordy na Sherdogu nie sa bezbledne ani pelne. Pamietaj o tym.
Walka o ktorej mowisz (Yoshida vs Royce) zostala uznana za nie byla. Walka rewanzowa zostala uznana za remis.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko

Ściągnęłem sobie z subfighter.com walkę Royce'a z niejakim Bobbym Olgunem - a na sherdogu nie ma o tej walce informacji. Czy ktos wie gdzie sie ta walka odbyła i kiedy?


z tego co wiem to byla "walka kolezenska"
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko
Pierwsza walka Royca i Yoshidy była na zasadach submission (bez uderzeń), poźniej zresztą uznana została za nieodbytą.
Natomiast jego walka z Bobbym Olgunem to było bardziej show, nie wiem czy nie odbyła się na jakiejś gali Japońskiego Pro Wrestlingu. (Sherdog nie bierze pod uwagę tego typu szajsów :wink: )
  • 0

budo_suda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko
Widzialem filmik z pierwszej walki i mialem wrazenie jakby Royce mial pretensje do sedziego, ze przerwal ta walke (chyba nawet mowil ze nie odklepal, ale nie jestem pewny). Czy to bylo powodem, ze walke uznano za nieodbyta??
pzdr :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko
N I E E E E E.


NIe rozmawiajmy juz o tym :roll:





;-)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko

No i ostatnie pytanie, na ile wiarygodnym źródłem jest sherdog?


Jeśli chodzi o statystyki skuteczności stylów sherdog nie jest w żadnym wypadku wiarygodny (z oczywistych względów). I na to nie ma sensu się powoływać. Z nazewnictwem technik też bywa różnie (np. duszenia w tabelach walka wygrana przez ... ). A reszta j.w. Warto porównać sherdoga np. z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ja widziałem walki Ricksona Gracie w ... Sambo! Aż się zdziwiłem, że on tam występował. Też na próżno ich szukać w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko
bo sambo to grapling, a Sherdog uwzglednia wylacznie walki MMa
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytania o Royce'a i nie tylko
Hmm, tak - wiem - ale widziałem też zdjęcia z walk prawdp. sambo w rękawicach i kaskach (tacy goście z porozwalanym twarzami)? Z tego co czytałem w kilku artykułach to są różne reguły itp. Kilka odmian sambo w tym z użyciem broni etc. Tam faktycznie była walka bez uderzeń i z tego co zauważyłem ... bez duszeń (ale to temat zupełnie inny i był zdaje się poruszany).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024