Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride 2005 filmy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Pride 2005 filmy
Blagam, napiszcie skad zessac filmy z walk.
Prosze, prosze, prosze
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
wgraj jakiegos klienta bit torrenta i zaloguj sie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
jakiego torrenta polecacie ?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
BitComet, zajebisty jest. Zreszta gala tez, sciagnela mi sie przez noc z mma-trackera ;)
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
A czy zechciał by ktoś naskrobać kilka zdan na temat jego obsługi ....jestem juz zalogowany .... z opcji wyszukwiania wyskoczyło mi mase plików z opisem tylko ze ściaganiem ich coś nie tak .......swoja drogą do odtwarzania ich tez musze miec jakis program ?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
Jak sie zalogowales juz na mma-trackerze, to po wybraniu z menu search torrents, gale bedziesz mial jako jedna z pierwszych pozycji. Wchodzisz, w srodku klikasz na niebieski link i bitcomet powinien automatycznie dodac zadanie. Jesli nie, to z tego niebieskiego linka sciagasz pliczek z rozszerzeniem .torrent i klikasz go pozniej z katalogu. Bitcomet pokaze Ci tylko okienko gdzie wybierzesz katalog do ktorego ma zrzucic walke i reszta idzie automatycznie, nic nie trzeba kombinowac. Po prostu czekasz az sciagnie sie cala i tyle
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
Ok dzieki ...heh a nastepnie cóż mam począć gdy juz mam ten pliczek z rozszerzeniem ? O to głównie mi chodziło, musze miec programik jakis zdaje sie ...
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
No musisz miec jakis klient torrenta. Polecam sciagnac sobie BitComet. Jak zainstalujesz, to dalej juz powinno pojsc bez problemu.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
Dran - jestes wielki, juz jade z koksem. Wielkie dzieki raz jeszcze :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
@ Dran

A co zrobic jesli bitcomet nie chce automatycznie zaczac sciagac pliku ( po kliknieciu na niebieski link ) i nie moge sciagnac pliku torrent na pulpit ?? :( :( Da rade jakos zrobic w tym bitcomet aby automatycznie zaczol sciagac film po kliknieciu na link ? Bo wczesnie w innym torrencie tak mialem.

Przy kliknieciu na link wyskakuje mi taki komunikat

" Program IE nie moze otworzyc tej witryny internetowej.Zadana witryna jest niedostepna lub nie mozna jej znalezc. Sprobuj ponownie pozniej. "

Pomocy :( :(
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
No tutaj to ja juz duzo nie pomoge, bo wyglada na problemy z laczem. Skoro nie mozesz nawet sciagnac pliku z serwera, to juz nie wina bitcometa ani innego programu... Dziwi mnie tylko troche ze stronki Ci sie otwieraja bez problemu, a jedynie linki torrenta nie. Moze po prostu jakies przeciazenia i serw nie wyrabia albo Twoje lacze. Moze znajdzie sie kto madrzejszy ode mnie bo ja nie wiem co poradzic. Moze w ramach testu pusc standardowo pinga do serwerka.
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
jezeli plik torrenta by sie sciagnal na dysk i po podpieciu do bitcometa nie ruszyloby sciaganie to moze byc np. zablokowanie portow torrenta przez adminow w twojej sieci itp.(torrent niby nie dziala na zadnych konkretnych ,ale na to tez sa sposoby). jezeli zwyczajnie plik sie nie chce sciagnac na dysk,to pewnie ich server z torrentami padl, www stoi pewnie na innym serverze, a pliki sa niedostepne bo cos im siadlo...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy

jezeli plik torrenta by sie sciagnal na dysk i po podpieciu do bitcometa nie ruszyloby sciaganie to moze byc np. zablokowanie portow torrenta przez adminow w twojej sieci itp.(torrent niby nie dziala na zadnych konkretnych ,ale na to tez sa sposoby). jezeli zwyczajnie plik sie nie chce sciagnac na dysk,to pewnie ich server z torrentami padl, www stoi pewnie na innym serverze, a pliki sa niedostepne bo cos im siadlo...


niby po polsku, a ja nic nie rozumiem :) :) :)
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
sprobuj jeszcze raz, ja czasem na bit tornado, tez nie moge sciagnac pliku bo errorek wsykakuje, ale za drugim, trzecim razem juz chodzi :)
obecnie na mma-trackerze, jest juz ze 4 (lub wiecej) wersje tego pride do zaciagniecia, jak i osobne walki
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
Chlopaki powiedzcie mi jeszcze czy np. PrideFC Total Elimination 2005 xvid ppv torrent
takie cos to caly turniej , czyli wszystkie walki ? Wazy az 1,3 GB . Gala bedzie mi sciagal kumpel bo ma lepsze lacze i wogole i raczej nie chcialbym ryzykowac w slepo :) dzieki
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy

Chlopaki powiedzcie mi jeszcze czy np. PrideFC Total Elimination 2005 xvid ppv torrent
takie cos to caly turniej , czyli wszystkie walki ? Wazy az 1,3 GB . Gala bedzie mi sciagal kumpel bo ma lepsze lacze i wogole i raczej nie chcialbym ryzykowac w slepo :) dzieki


Tak to cala gala.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 2005 filmy
kiedy bedzie amerykanskie PPV?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024