Skocz do zawartości


Zdjęcie

samoobrona w kk...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_marot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

samoobrona w kk...
witam wszystkich!

jestem ciekawy czy na waszych treningach kk ćwiczycie kombinacje samoobrony typowe na ulicę?czyli proste i skuteczne....

uwalnianie sie z uchwytów np. gdy ktoś złapie nas za szyję i dusi, trzyma oburącz za ubranie, obrona przed atakiem np.nożem ,zakładanie dzwigni,itp.

jeśli ćwiczycie to jak często, czy jest to jakiś stały element treningu np. jedna kombinacja raz w tygodniu przynajmniej 10 razy

jeśli nie to czy brakuje wam tego konkretnie na treningach kk?

lub czy wasi prowadzący od czasu do czasu uczą was takich technik?


jestem ciekawy jak to wygląda w waszych klubach, ja sam cwiczę kk i u nas są takie elementy. może nie jest to stały element treningowy przez cały rok, ale od czasu do czsu uczymy się czegoś nowego bądz powtarzamy znane schematy.

wiadomo że najlepiej unikac konfrontacji, ale czasami są sytuacje w których nie da się uciec i trzeba cos zrobić....
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: samoobrona w kk...
witaj marot. u nas rowniez sa elementy samoobrony, moze 1/2 razy w miesiacu. No i nie obrona przed nozem, ale uwalnianie sie z uchwytow, dzwignie, czasami troche przewracania w parterze. Uwazam, ze to cenna czesc treningu, ale jako element dodatkowy a nie podstawowy.

A w ogole to jestem z zaprzyjaznionego z Wami klubu i bylem na Pucharze Podlasia u Was w sobote. Egzaminy tez zdaje u senseia Bogdanskiego.

Pozdr. OSU!
  • 0

budo_highwind
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: samoobrona w kk...
Samoobrona ...
Mozna pocwiczyc , ale aby nie bylo to za czeste i to musza byc typowe "zyciowe" techniki , a nie czary_mary.

Elwin
Napisz cos wiecej o pucharze podlasia , co sie dzialo, gdzie bylo , czy gdzies sa jakies zdjecia, kto organizowal ?

Dzieki

Osu
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: samoobrona w kk...
to byl turniej KATA organizowany przez Siedlecki Klub Karate. Uczestniczyly w zasadzie 3 kluby: Siedlce, Minsk i chyba Lukow.
Glownie kategorie dla malych dzieci i to ich bylo najwiecej (ok 130!!!). Poza tym kategorie 10-9 kyu, 8-7 i od 6 kuy.
W przyszlym roku oprocz kata ma tez byc kumite, przynajmniej tak zapowiadaja organizatorzy.

A jezeli chodzi o zdjecia to maja byc na stronie Siedleckiego Klubu Karate, ale chyba dopiero zalozyli strone i nie znam adresu.

Marot, jaki jest adres Waszej strony?

Dzieki
OSU!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024