Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
Podniesionym głosem Mirko komentuję najnowszą próbę Fedora Emalianienko opóźnienia walki ustalonej na 26 czerwca.
-"Niestety on (Fedor) cały czas dyktuje warunki. Wie, że muszę walczyć w czerwcu, więc chce odłożyć walkę na sierpień, co dałoby mi tylko 45 dni a on będzie miał 4 miesiące na przygotowanie się i trening na naszą walkę. Teraz oni (DSE/Pride) próbują dać mi Minotauro na czerwcową walkę, tylko dwa miesiące przed datą walki. Ale mój japoński manager Ken Imai powiedział me, że Fedor pojechał na obóz treningowy i walka cały czas nie jest oficjalnie przełożona na sierpień." - Powiedział zły Cro cop.

Dołączona grafika


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Z chorwackiego tłumaczył Jerzyk :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
zajefajna mine Mirko zrobil :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?

...Z chorwackiego tłumaczył Jerzyk :)


:lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
a mi sie wydaje ze jak chce startowac do Fedora to powinien najpierw walczyc z mino poraz drugi. jesli by przegral to nie ma sie co pchac narazie do Fedora
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
Czy ja wiem. Nawet jeśli przegrałby jeszcze raz z Mino to chciałbym zobaczyć jego walkę z Fedorem z uwagi na to że jestem ciekawy czy Fedor jest aż tak wszechstronnym i dobrym zawodnikiem żeby sobie z Mirko poradził. Wtedy spokojnie mógłbym się zaśmiać Dollyo w twarz popijając wygranego od niego browarka :D

P.S. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości i nie czytał tematu na temat ich walki jestem za Fedorem.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
racja jerz, ale dla mnie jest jeszcze 2gi powod dla ktorego chcialbym zobaczyc mino z CC w akcji, CC w ostatnich wywiadach mowi ze ma tak dobrze wytrenowany parter ze moglby walczyc w parterze z Fedorem. Fedora parter to raczej G&P , mino ma taktyke odklepania przeciwnika ... ciekawe jak by sie ta walka potoczyla
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
Myślę, że Cro Cop w tym wypadku nie wie o czym mówi i zejście do parteru w jego przypadku w trakcie tej walki będzie zajebistym błędem.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?

a mi sie wydaje ze jak chce startowac do Fedora to powinien najpierw walczyc z mino poraz drugi. jesli by przegral to nie ma sie co pchac narazie do Fedora


Niby dlaczego ? Moim zdaniem spekulowanie w ten sposób nie ma zadnych podstaw gdyż mówimy o zawodnikach ze ścisłej czołówki. Równie dobrze mozna było sie pytac po co Hunta dali przeciw Silvie skoro Silva sprał na kwaśne jabłko Yoschide a Hunt w walce z Yoschidą poległ w kilkanaście sekund. Idac tym tokiem należało by sie spodziewac ze Silva zje Hunta zanim ten dobrze sie w ringu rozejrzy, ale sprawa zwzgl. na preferowany styl prowadzenia walki przez obu zawodników itp rozegrałą sie zupełnie inaczej. Takich przykładów sa dziesiatki - na tym poziomie kazdy moze wygrać z każdym. Nie zdziwił bym sie jakby CC urwał Fedorowi głowę kopnięciem po to by w następnej walce znowu zostać poddanym przez Mino.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
severe masz racje, szczegolnie ze mino o maly wlos z CC nie przegral , to jest kolejny powod dla ktorego CC powinien startowac drugi raz do mino , nie do Fedora

oczywiscie czy bedzie walczyl z mino , czy z fedorem napewno bedzie to super walka jednak chcialbym zobaczyc go poraz drugi z mino i chcialbymz eby mino udowodnil ze ta pierwsza porazka mirko to nie byl przypadek
  • 0

budo_b.luka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
"Silva sprał na kwaśne jabłko Yoschide" - widziałeś wogóle tę walkę? yoshida może był po walce poobijany ale decyzja mogła spokojnie pójść na jego stronę (zdecydowanie wygrał 1 rundę 10 minutową i przegrałdrugą 5 minutową).
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?

"Silva sprał na kwaśne jabłko Yoschide" - widziałeś wogóle tę walkę? yoshida może był po walce poobijany ale decyzja mogła spokojnie pójść na jego stronę (zdecydowanie wygrał 1 rundę 10 minutową i przegrałdrugą 5 minutową).


Widziałem ja conajmniej z 10 razy ! Wszyscy sedziowie jednogłosnie wytypowali Silvę. Fakt, mozna mówic ze ten, jak i zresztą kazdy inny werdykt ( w tym mój) jest obarczony pewna dozą subiektywnego spostrzegania, więc najlepiej zorientuj sie co sam Yoschida miał do powiedzenia po tej walce i na temat Silvy i przebiegu pojedynku.
  • 0

budo_b.luka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
Jasne, zgadzam się że kazdy może patrzeć na te same rzeczy w inny sposób, ale mimo to opinia że Yoshida został zlany" na kwaśne jabłko" nijak nie pasuje mi do przebiegu tej walki. Co do decyzji to wg mnie była taka jaka była dlatego że mistrza trzeba pokonać w sposób zdecydowany, a zwycięstwo w takich walkach, w których wynik oscyluje koło remisu przyznaje się aktualneu championowi.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko vs Fedor czy Mirko vs Mino?
Ale wynik akurat w tej walce żadną miara koło remisu nie oscylował i nie jest to wyłacznie moja opinia ale przede wszystkim samego zainteresowanego Pana Yoschidy ! :) Pozdrawiam !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024