Skocz do zawartości


Zdjęcie

okularki przeciwsloneczne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: okularki przeciwsloneczne.
Co racja to racja - jednodniowe szkla to dobry pomysl. Tylko ze torycznych nie ma jednodniowych. A 30dniowe wydatek kolo 400 zl. To chyba lepiej zaiwestowac w adidady za 600 gdzie jest technologia kosmiczna i w NASA materialy wymyslone. I sie wyglada wtedy taktycznie.
A fotochromy to faja sprawa uzywam od 20 lat. Teraz zaiwestowalem w szkla Zeiss. Koszt kolo 500 takie same tylko plastiki kolo 1000 (cylinder, fotochrom, powloka antyreflesyjna).
Roznica jest wiec znaczna.
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: okularki przeciwsloneczne.
nie dość że człowiek musi toto na fejsie dźwigać, to jeszcze buli jak za mokre zboże .....
nosiłem onegdaj szkła kontaktowe, ale strasznie mnie to wkurzało.

kiedyś w Krakowie na Floriańskiej sztrase optyk pokazał mi oprawki ze stopów pamięciowych...
technologia - która rzuciła mnie na kolana, niestety dyzajner nietęgi zaprojektował z tego gejowiznę taką ze wstyd na ulicę wyjść... bajer polega na tym, że oprawka - wyglądająca jak zwykłe druciaki - wygina sie jak guma , po czym powoli powraca do pierwotnego kształtu (NIE MYLIĆ Z POPULARNYMI 2~3 LATA TEMU SILLUETAMI Z CIENKICH SPRĘŻYNUJACYCH DRUTÓW - BEZ PRZEGUBÓW) . Zachowanie jak u niektórych tworzyw szt. ale to jednak stop metali - jakich - jeden człon wie ( sorry Melon, jak Cię znam - pewnie wiesz... :) :) :) i wyjdzie żem Ci od członów poleciał)
Jak ktoś widział - to wie o czym mówie - gęba sie otwiera, ale już nie chce wrócić do pierwotnego położenia - kosmos.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: okularki przeciwsloneczne.
No se zapodalem adidasy. Pogoda niestety nie sprzyja "testowaniu". A w domu zona kaze gasic swiatlo jak chodze w nich (jak zgaszone to przeciez nie widze - czemu kobiety nei rozumieja takich zagadnien??)

Komplecik sklada sie z: plastikowego pudelka z mocowaniami w srodku, okularow w woreczku co sie nadaje do czyszczenia odrazu, woreczka na dodatkowe szkla, dodatkowe szkla pomaranczowe, szerokiej gumki (jak w googlach), wkladki z gabka (coby google mozna bylo z tego zrobic), i wkladki na szkla korekcyjne.
Szkla z systemem LST robia wrazenie. Tego opisac sie nie da (aczkolwiek bede probowal pstryknac fotke).
Oczywiscie calosc mozna rozebrac w "3 sekundy" i zrobic google.
Duze mozliwosc regulacji. Kazdemu podpasi na ryjek.
Ogolnie wyrob jest czaderski i godny polecenia.

Petr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024