Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komendy zagrzewające do walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki

no mowie

a taka, ze to co "uprawiają" panowie w klatce, raczej nie przypomina mi "normalnej" walki, takiej jak np. na ringu czy macie :-)

styknie :?


moim zdaniem im wiecvej regul i ograniczen tym bardziej walka nienormalna.

albo z innej strony.

Powiedz ktora walka jest bardziej normalna, na plazy czy na polanie?
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki
chwileczke...chodzi mi o to, ze zagrzewanie slowami na k.. i sp... raczej nie kojarzą mi sie ze sportem. Walka na ringu czy macie jest wg jakis okreslonych regul i przede wszystkim jest to walka sportowa...to co wyprawia sie w klatce raczej nie ma nic wspolnego z kulturą czy sportowym zachowaniem...stad moje skojarzenie takich slow z "klatka" :-)

...hmm, czyzbym nie wiedziala, o czyms o czym wy wiecie ??
moze obejrzalam filmy, ktore wy nie widzeliscie, albo nie obejrzalam tych, ktore wy widzieliscie?? pogubilam sie juz... 8O 8O 8O 8O :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki

chwileczke...chodzi mi o to, ze zagrzewanie slowami na k.. i sp... raczej nie kojarzą mi sie ze sportem. Walka na ringu czy macie jest wg jakis okreslonych regul i przede wszystkim jest to walka sportowa...to co wyprawia sie w klatce raczej nie ma nic wspolnego z kulturą czy sportowym zachowaniem...stad moje skojarzenie takich slow z "klatka" :-)

...hmm, czyzbym nie wiedziala, o czyms o czym wy wiecie ??
moze obejrzalam filmy, ktore wy nie widzeliscie, albo nie obejrzalam tych, ktore wy widzieliscie?? pogubilam sie juz... 8O 8O 8O 8O :)


adrenalina, dziewczyno, adrenalina robi swoje
zwrot "jedziesz kurwa jedziesz" niesie w sobie wiecej emocji niż "sprobuj może Ci sie uda"
a czy mata czy oktagon (zwany "klatką" przez łowców sensacji) czy ring czy chodnik to juz nie ma znaczenia
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki
walki w klatkach tez sa walkami sportowymi i wg pewnych regul tylko regul tych jest mniej albo prawie wcale, albo regula jest ich brak.

czy to znaczy ze osoby walczace w klatkach uzywaja bzydkich slow a co na ringu albo na macie nie?

chcesz powiedziec ze w klatkach walcza chamy a na macie kulturalni ludzie?

o co ci chodzi?
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki

adrenalina, dziewczyno, adrenalina robi swoje
zwrot "jedziesz kurwa jedziesz" niesie w sobie wiecej emocji niż "sprobuj może Ci sie uda"
a czy mata czy oktagon (zwany "klatką" przez łowców sensacji) czy ring czy chodnik to juz nie ma znaczenia


Nein!

nie adrenalina tylko testosteron. Dziewczeta tego nie maja...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki
Jest to jak najbardziej sport (tak zwane MMA) i myślę, że nie znajdziesz zbyt wielu osób na tym forum, które będą podzielały twoje zdanie na temat MMA. Natomiast, jeśli chodzi o taki sposób "zagrzewania" do walki to nie wydaje mi się właściwy w żadnym miejscu (tak wiem, że żartowałeś Laser moje słowa są skierowane do Anamarijaluisafiorella).
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki
Kurde dlaczego nie ma edit. To była odpowiedź do wypowiedzi Anamarijaluisafiorella z 09:44.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Komendy zagrzewające do walki

mylisz sie:] Za tymi slowami czesto stoi bardzo skomplikowana psychologia. Ale to nie ta dziedzina zycia i nie ci ludzie :roll:

No offence, ale znajomosc Sapira czy Locke'a nie upowaznia do mowienia, komus ze jst ograniczony, jak uzywa tych slow.


Kapral, chyba pośpiesznie przeczytałeś moje słowa. :)

Wyraźnie zaznaczyłam, że są ludzie, do których trzeba zwrócić się w ten sposób, by poruszyć ich instynkt walki. Trudno mi wytłumaczyć przyczynę tego zjawiska. Ale tak jest, co widać na treningach i zawodach. :)

Dobry trener powinien umieć odróżnić, do kogo można zwrócić się w sposób wulgarny, a do kogo absolutnie nie wolno. Tymczasem, z zasady, trenerzy walk nie mają takiej wiedzy, ani wyczucia psychologicznego. Skupiają się na nauczaniu techniki i w tym upatrują swój sukces trenerski. Na temat skomplikowanej psychologii, o której piszesz, nie mają zielonego pojęcia.

Moi trenerzy zazwyczaj zwracali się do mnie w sposób neutralny. Wyniki więc też były ... neutralne. :)

Na szczęście miałam okazję spotkać człowieka, który "zaczarował" moją skomplikowaną psychikę. Sam nie wiem, jak on to zrobił, bo nie jest żadnym psychologiem. Sam nie jest też wzorem łagodności. Wręcz przeciwnie :) - niektórzy uliczni nieszczęśnicy mogliby to potwierdzić. :) Ale może wystarczyła mu po prostu wnikliwa obserwacja kobiet (prowadził zajęcia z samoobrony dla kobiet)? Dość powiedzieć, że jego "atakuj!" wyzwalało we mnie takie pokłady energii, o które sama siebie nie podejrzewałam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024