Skocz do zawartości


Zdjęcie

MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_malolat
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
:box: Witam

Proszę o wyrażenie zdania :D
Chodze do tehnikum ekonomicznego. Dostalem prace; zrobic wykresy; tabele; i obliczyc pare tam rzeczy. Ogulnie jest to duza praca i calkiem powazna. Ja postanowilem sie przylozyc do niej ( bedzie z tego ocena koncowa) poniewaz temat mamy wybrac sam. Moj temat to sztuki waliki - Boks Muay thai kickboksing"

potrzebuje waszej pomocy: przeprowadzam ankiete
co jest lepsze wszym zadaniem i dlaczego?
1. Muay Thai
2. Kickboxing
3.Boks

ps1 wybralem tylko te trzy bo jak robilem ja w moim otoczeniu to padaly tylko takie odp
ps2 jak uwazacie ze jakis inny styl jest lepszy to tez piszcie
ps3 nie rozpisuijcie sie za bardzo bo i tak mam duzo do roboty.
np muay thai poniewaz .......

dzieki za pomoc

trzymajcie sie
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Nie ma nic najlepszego, wszystko zależy od zastosowania.

A w ogóle to: http://www.fabrykasily.pl/search.php
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
na ten temat odopwie Ci rzeczowo góra 3 osoby, z tego żadnych statystyk nei zrobsiz ani niczego nei wyliczysz, poszukaj na tym forum, duzo bylo tematów "co lepsze",popytaj znajomych, ktorzy coś trenują, nic samo nie przyjdzie.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Wklej ankiete ze wszystkimi możliwymi odpowiedziami jakie oczekujesz... już były na tym forum ankiety np. co lepsze muay thai czey kickboxing? - i sporo osób głosowało.

Sprecyzuj pytanie; co jest lepsze? Zobacz na tytyły działów.. tam masz napisane jakiee SW i sporty są ... możesz przecież wszystkie do ankiety dodać.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
wynikow to ty z tego za bardzo do opracowan statystycznych nie zrobisz bo to nie ilosciowe badanie a jakosciowe (przy tak sformulowanym pytaniu), jak chcesz z tego konkretna prace napisac to proponuje troche o metodach badawczych poczytac. zamysl jak najbardziej fajny tylko podloza raczej nie masz..
moj znajomy pisal kiedys magisterke o sztukach walki i temat byl bardzo ciekawie opracowany.. pozdrawiam
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
No i znowu co lepsze, jak się nie przyłożysz to wszystko będzie słabe. W czym ma być lepsze. ?To sport i to sport. Ktoś lubi biegi a inny piłke nożną. Czy biegi są lepsze od piłki nożnej i odwrotnie? Odpowiedż: Nie. Ćwiczysz co lubisz ćwiczyć, lub ćwiczysz obijanie się się i picie piwa.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Muay Thai jest najlepsze bo ja to ćwicze :) <<----- W miejsce Muay Thai wstawić swoją dyscyplinę :) :wink: :) . Jeśli chcesz naprawdę wiedzieć co jest najlepsze to poszukaj tabeli wyników z zawodów w których walczą różne style.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Ja lubię czekoladowe, ale nie za bardzo zmrożone. Tak żeby dało się normalnie łyżeczką jeść. Dobre też są miętowe, ale to rzadki smak i nie widziałem jeszcze w sklepach, a tylko w wersji porcjowanej.

A jak chodzi o gofry....



:)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
heh na roznych stronkach piszą ze jesli chodzi o style uderzane to najlepszy jest wlasnie tajski, nie pamietam co dalej. Jesli chodzi o łapane to bodajze bjj......
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Przypominam wszystkim, że tajski boks w Polsce na dzień dzisiejszy raczkuje, rozwija się. Nie oszukujmy się. Ja tajski mam pod dodem zaledwie jakieś 200m ale i tak wybrałem KB, mimo tego że muszę jeżdzić.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

Przypominam wszystkim, że tajski boks w Polsce na dzień dzisiejszy raczkuje, rozwija się. Nie oszukujmy się. Ja tajski mam pod dodem zaledwie jakieś 200m ale i tak wybrałem KB, mimo tego że muszę jeżdzić.

raczkuje?
to ja ci rzuce dwa nazwiska: Maciej Skupinski, Rafal Szlachta,

Tutaj nie chodzi o poziom rozwiniecia, bo MT zawsze bedzie mniej popularny od KB(ale to moze i nawet lepiej)
chodzi o kwestie metodyki treningu i smaego nauczania.
Nie porownuje ofkoz, nie mowie ze jedno ejst lepsze od drugiego. Tylko stwierdzam, ze ty kolego pierdolisz.
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
każdy ćwiczy co chce i robi to dla siebie.... więc nie trafiają do mnie argumenty typu:

Przypominam wszystkim, że tajski boks w Polsce na dzień dzisiejszy raczkuje, rozwija się. Nie oszukujmy się. Ja tajski mam pod dodem zaledwie jakieś 200m ale i tak wybrałem KB, mimo tego że muszę jeżdzić.


Pozdrawiam grono pasjonatów :)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

Tutaj nie chodzi o poziom rozwiniecia, bo MT zawsze bedzie mniej popularny od KB(ale to moze i nawet lepiej)
.

A ja myślę natomiast że będzie coraz bardziej popularny. Tak mi się wydaje że choćby ze względu że K1 staje się w Polsce bardziej popularne i co za tym idzie lowkick. Saleta przechwala się że startuje w K1 i jest to dość medialne. Ludzie możliwe że zaczną poszukiwac co to jest właściwie to całe K1 i zauważą też lowkicka a kto się w tej technice specjalizuje wiadomo. Myślę że wiele sekcji kicka będzie starało się z różnym skutkiem oferować thai boxing. Abstrahuję od tego na ile ta zmiana zbliży daną sekcję do muay thai (czy to będzie tylko pic na wodę) ale napewno ludzie się o nim dowiedzą. Może z tego wyjść kicha, bo wielu trenerów nie bedzie mieć o tym pojęcia ale dla kasy będą udawać fachowców i przemycać nadal swoje..ale to osobny post który się juz kiedyś tu chyba pojawił..
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

Przypominam wszystkim, że tajski boks w Polsce na dzień dzisiejszy raczkuje, rozwija się. Nie oszukujmy się. Ja tajski mam pod dodem zaledwie jakieś 200m ale i tak wybrałem KB, mimo tego że muszę jeżdzić.

raczkuje?
to ja ci rzuce dwa nazwiska: Maciej Skupinski, Rafal Szlachta,

Tutaj nie chodzi o poziom rozwiniecia, bo MT zawsze bedzie mniej popularny od KB(ale to moze i nawet lepiej)
chodzi o kwestie metodyki treningu i smaego nauczania.
Nie porownuje ofkoz, nie mowie ze jedno ejst lepsze od drugiego. Tylko stwierdzam, ze ty kolego pierdolisz.


Nie wiem czemu taki wulgarny jesteś? Ale to nie moja sprawa. Ale szczerze to powinneś mieć pretensje do komentatorów K1 bo to od nich usłyszałem takie słowa. Tego czy więcej trenuje czy mniej to nie wiem i raczej na dobrą sprawę nikt nie wie. A statystyki zawsze są błędne.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta



Tutaj nie chodzi o poziom rozwiniecia, bo MT zawsze bedzie mniej popularny od KB(ale to moze i nawet lepiej)
.

A ja myślę natomiast że będzie coraz bardziej popularny. Tak mi się wydaje że choćby ze względu że K1 staje się w Polsce bardziej popularne i co za tym idzie lowkick. Saleta przechwala się że startuje w K1 i jest to dość medialne. Ludzie możliwe że zaczną poszukiwac co to jest właściwie to całe K1 i zauważą też lowkicka a kto się w tej technice specjalizuje wiadomo. Myślę że wiele sekcji kicka będzie starało się z różnym skutkiem oferować thai boxing. Abstrahuję od tego na ile ta zmiana zbliży daną sekcję do muay thai (czy to będzie tylko pic na wodę) ale napewno ludzie się o nim dowiedzą. Może z tego wyjść kicha, bo wielu trenerów nie bedzie mieć o tym pojęcia ale dla kasy będą udawać fachowców i przemycać nadal swoje..ale to osobny post który się juz kiedyś tu chyba pojawił..


Dużo osób co trenuje kick-Boxing mówi mi że low-kick jest kontuzyjny i nie chce tego ćwiczyć. To że kontuzyjny to wiem i dlatego omijam go zdaleka. Takie wypowiedzi usłyszałem dawniej jak chodziłem do Red Tiger i teraz w Ks Piaseczno. Low-kick mnie nie bawi dość się nacierpiałem i nałaziłem po lekarzach. Moim zdaniem low-kick nie jest wart zachodu, za bardzo ryzykowne. Ale przecież ludzie często uwielbiają ryzyko z resztą ja też i za młodu właśnie z low-kick sie przeliczyłem.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
A po zatym co to za przyjemność czuć ból w łudach , siniaki i obicia. O nogi trzeba dbać , całe życie na nich chodzimy. Na treningu zdażają się wariaci co nie panują nad sobą wali z całej siły. A przecież nie o to chodzi aby być kontuzjowany tylko aby czegoś się nauczyć i być zdrowym. Co mi z tego że ja umiem dać komuś w mordę jak ja ledwo chodzę. Tak bardzo nie chcecie konuzji a tak was ciągnie do zrobienia jej.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

A po zatym co to za przyjemność czuć ból w łudach , siniaki i obicia. O nogi trzeba dbać , całe życie na nich chodzimy. Na treningu zdażają się wariaci co nie panują nad sobą wali z całej siły. A przecież nie o to chodzi aby być kontuzjowany tylko aby czegoś się nauczyć i być zdrowym. Co mi z tego że ja umiem dać komuś w mordę jak ja ledwo chodzę. Tak bardzo nie chcecie konuzji a tak was ciągnie do zrobienia jej.


hehehehe, no, co kto lubi :) :) :)
ale pokaz mi kogos tutaj w nasyzm pieknym kraju, co pzrez lokasy chodzic nie moze.
Tyyyle sie o tym kurwa pierdoli, ale ja nie widze nikogo z powazna kontuzja.
srututu. jak ktos trenuje porzadnie to nic mu sie nie stanie.
MT nie ejst bardziej kontuzyjny niz inne sztuki walki.

A wulgarny jestem, bo taka mam jzun nature i ejstem leki wciety.
pozdrwaim :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

A po zatym co to za przyjemność czuć ból w łudach , siniaki i obicia. O nogi trzeba dbać , całe życie na nich chodzimy. Na treningu zdażają się wariaci co nie panują nad sobą wali z całej siły. A przecież nie o to chodzi aby być kontuzjowany tylko aby czegoś się nauczyć i być zdrowym. Co mi z tego że ja umiem dać komuś w mordę jak ja ledwo chodzę. Tak bardzo nie chcecie konuzji a tak was ciągnie do zrobienia jej.


hehehehe, no, co kto lubi :) :) :)
ale pokaz mi kogos tutaj w nasyzm pieknym kraju, co pzrez lokasy chodzic nie moze.
Tyyyle sie o tym kurwa pierdoli, ale ja nie widze nikogo z powazna kontuzja.
srututu. jak ktos trenuje porzadnie to nic mu sie nie stanie.
MT nie ejst bardziej kontuzyjny niz inne sztuki walki.

A wulgarny jestem, bo taka mam jzun nature i ejstem leki wciety.
pozdrwaim :)


Serio sporo osób. jeden sobie zrobił przerwe 2,5 roku , poćwiczył 2 tyg i znowu, podobnie jak ja miałem, więc cieszmy się do puki nie ma uszkodzenia.Pokazywać palcem to nie ładnie. Jak miałem tą kąntuzje to lekaż mi mówił że nie jestem pierwszą osobą która ma te dolegliwości. Na skrze to było u lekarza sportowego. W sumie zazdroszcze takim osobą co nogi mają jak skała i low-kick im nic takiego nie robi.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:

:twisted: Taka prawda drugi raz tak mocno nie walnie :) . A jeśli chodzi o popularność MT to nie ma u nas drugiej tak szybko rozwijającej się sztuki walki w Polsce, i jestem pewien że za pare lat będzi znany tak samo jak Kick (może i bardziej :wink: ), narazie wiedza pospólstwa jest baardzo znikoma i zmitologizowana, nad czym baaardzo ubolewam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024