Skocz do zawartości


Zdjęcie

MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:


dobre, zablokuj. Zależy jak kopie te low-kick. Jak dobrze to jest tak łatwo zablokować chyba że patszysz się na dół a nie na twarz przeciwnika, to życze powodzenia.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:


dobre, zablokuj. Zależy jak kopie te low-kick. Jak dobrze to nie jest tak łatwo zablokować chyba że patszysz się na dół a nie na twarz przeciwnika, to życze powodzenia.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:


dobre, zablokuj. Zależy jak kopie te low-kick. Jak dobrze to nie jest tak łatwo zablokować chyba że patszysz się na dół a nie na twarz przeciwnika, to życze powodzenia.


podnosisz golen i sru;)
a wot tiebie tiechnika
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

uuuuuuu ortografia :twisted: a co do tematu to dobrze ze lowkow ucza tez na kicku, nie ze na kazdym treningu tylko raz na jakis czas , a jak jakis "wariat" wyjebie z calej sily, zablokuj :X :P uwierz mi ze 2gi raz tak mocno nie walnie :twisted:

dobre, zablokuj. Zależy jak kopie te low-kick. Jak dobrze to nie jest tak łatwo zablokować chyba że patszysz się na dół a nie na twarz przeciwnika, to życze powodzenia.


podnosisz golen i sru;)

a wot tiebie tiechnika

No nie zawsze się uda w tym jest problem a jak dostanie się pożądnie na udo to trudniej potem podnieść, a po zatym jak ktoś umie kopać low-kick to jest bardzo trudno. Chyba że to jakiś lamer to to tamten dostanie łomot.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

No nie zawsze się uda w tym jest problem a jak dostanie się pożądnie na udo to trudniej potem podnieść, a po zatym jak ktoś umie kopać low-kick to jest bardzo trudno. Chyba że to jakiś lamer to to tamten dostanie łomot.

8O A jak jeszcze się dostanie prostego w morde z tym lokasem to całkiem jest trudno, rzekłbym przejebane. No bo jak ktoś umi tak jebnąć, to umi. No chyba że ni umi...... :roll: NoComment....
A tak poważnie to naprawde bokowanie lowkicka NIE JEST jakoś specjalnie złożone/skomplikowane/trudne/niedopojęcia/niewykonalne... (Właściwie to już nic prostrzego być kurwa nie może :wink: ) Kwestia tylko czy zdąży sie/nie zdąży - wytrzyma/nie wytrzyma. Proste bynajmniej dla mnie :)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
otóz to, blokujesz i już.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Mysle ze nie da sie jednoznacznie orzec co jest najskuteczniejsze bo walczy człowiek a nie styl ani nie da sie orzec co jest najlepsze bo to zalezy od tego co kto lubi :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

A po zatym co to za przyjemność czuć ból w łudach , siniaki i obicia. O nogi trzeba dbać , całe życie na nich chodzimy. Na treningu zdażają się wariaci co nie panują nad sobą wali z całej siły. A przecież nie o to chodzi aby być kontuzjowany tylko aby czegoś się nauczyć i być zdrowym. Co mi z tego że ja umiem dać komuś w mordę jak ja ledwo chodzę. Tak bardzo nie chcecie konuzji a tak was ciągnie do zrobienia jej.


Bajeczki.

1) Ochraniacze na golenie.

2) Tylko debile walą z całej pary na treningach (i spotkasz ich wszędzie). Trza zablokować lowa albo oddać im dwa razy mocniej, to zrozumieją.

3) Kontuzyjność MT wcale nie jest taka duża.
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
MT poniewaz low-kicki i lokcie, a tak wogole to najkuteczniejsze sa sztuki walki oparte na parterze BJJ, Luta-Livre itp.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zaloguj sie tam, tam mozesz stworzyc ankiete a paruset jankesow chetnie udzieli ci odpowiedzi :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta

Moim zdaniem low-kick nie jest wart zachodu, za bardzo ryzykowne. Ale przecież ludzie często uwielbiają ryzyko z resztą ja też i za młodu właśnie z low-kick sie przeliczyłem.


Low-kick jest najprostszym kopnięciem do zadania. Nie trzeba być rozciągniętym. Jest szybszy niż wysokie kopnięcia. Mniejsze ryzyko utraty równowagi niż przy high-kicku. Itd...
Poza tym jak pięknie kończył walki Ernesto Host low-kickiem po serii uderzeń rękami.

Ja jestem niski, mam krótkie nogi i low-kickiem najlepiej mi wchodzi w sparingach muay thai.

pozdrawiam
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Zastanawiam się, ktoś kto jest dość silny i wytrzymały, a niezbyt zwinny powinien ćwiczyć Thaia, czy kicka? Co o tym sądzicie?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
powinien cwiczyc rugby ;)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
pocwicz boks :>
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że osoby niezbyt szybkie powinny ćwiczyć walkę w klinczu, a w klinczu specjalizuje się MT.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MUAY TAHI - KICKBOXING - BOKS - ankieta
silny i wytrzymaly a nie zwinny to raczej na pewno nie kick, te wszystkie kopniecie i kombinacje zbyt techniczne sa, tzn chodzi mi o wysokie kopniecia i ich kombinacje, np haczyki nogami w tkd dollyo goro :X :X :X
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024