Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
Tak - wreszcie człowiek zasiadł przed kompem i można napisać co też się działo
A działo się trochę
12 zawodników z Polski:
3 Raczadam Fight Team - Anita Dąbrowska, Rafał Simonides, Jarosław Sobesto
6 Camel Fight Club - Grzegorz Paczkowksi, Daniel Adamczyk, Wojciech Dziubek, Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Oleksik, Anna Marczak
2 Serafin - Michał Sycha, Marian Baryła
1 Triada - Piotr Lepich
1 Berserker - Igor (no nazwiska to nie mam :(
/jak się pomyliłem to wybaczyć proszę /
pojechało na Mistrzostwa Niemiec do Asslar, gdzie powalczyli nader dzielnie i pokazali że Polak potrafi.
Warunki nie były najlepsze (ponad 1000 km, waga o 12, walki zaczeły sie o 14 ale Polacy walczyli dopiero wieczorem... a ostatnia walka Igora zaczeła się o 3.11 nad ranem w niedziele !
:evil: , 2 x 2 minuty - chyba dla zaoszczędzenia czasu :D ) ale... co to dla zawodników :D

Rafał Simonides - złoto w kategorii -57. Piękne walki, pełny spokój, no klasa .. po prostu klasa - nic dodać nic ująć

Joanna Jędrzejczyk - złoto w kategorii -57. Dziewczyna ma dynamit w łapce/nóżce a do tego naprawdę niesamowicie techniczna. W finale miała bardzo doświadczoną przeciwniczkę z Kataloni (tia... :) ) ale - w pięknym stylu pokazała jej że tu nie ma innej możliwości niż Polka

Piotr Lepich - złoto w kategorii - 91. Ponowne spotkanie w finale z Marianem Baryłą. Piękna dynamiczna walka (jednego i drugiego w eliminacjach i finale) - czasem się zastanawiam jak chopy tak ciężkie mogą tak pomykać. Bardzo dobra motoryka, techniczne uderzenia w kombinacjach - oby tak dalej

Agnieszka Oleksik - srebro w -67. Czekała i czekała na finał i jak już do niego doszło to dziewczyna stwierdziła że jest gotowa do spania a nie do walki. Przeciwniczka (Finka) jak na mój gust to deko (a może i kilo :) ważyła więcej ale cóż :D Walka wyrównana i jeżeli doszłoby do 3 rundy to byłyby deski (dla Finki of korz). No a tak to sędziowie przyznali zwycięstwo Fince :(

Daniel Adamczyk - srebro -61 (troszkę dziwna kategoria wagowa ale...). Przeciwnik finałowy o głowę wyższy (heh) do tego nie wyglądał na chudzielca. Ale Daniel stwierdził że się da - walczył dzielnie, bardziej aktywny - przeciwnik z Niemiec = złoto dla Niemiec :D

Marian Baryła - srebro -91. Po finale stwierdził że następnym razem Piotra jednak oklepie - zapowiada się ciekawie :D

Reszta naszych zawodników miała "szczęście" w walkach eliminacyjnych spotkać na swojej drodze finalistów (i najczęściej zwycięzców) danej kategorii - jednak poziom zaprezentowanych przez naszych fajterów/fajterki naprawdę cieszy.

Tyle na teraz jak się coś przypomni to dorzucę
Pozo
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
A.... no przecież
Igor (którego nazwiska sobie za nic nie przypomnę) w finale 91+ (walka nad ranem :D ) dostał przeciwnika nader mobilnego jak na 115 kilosów ALE walczył naprawdę niesamowicie. Dynamiczne lowy połączone z POTĘŻNYMI plombami ręcznymi (raz myślałem że KO KO KO ale... Niemiec się uchylił :evil: ) robiły piorunujące wrażenie.. No ale.. walka nie u siebie to się nie ma co dziwić - do tego Igor wybił sobie (ponoć ponownie :D ) dwa palce w stopie - ale dał radę :D
Czytaj srebro :D
  • 0

budo_masterblaster
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
czy nie chodzi o Igora Kołaczina, tego który wygrał b. szybko z Jędrzejewskim podczas ostatniej gali MMA Olimpa w Wawie?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
Pieknie pieknie, gratulacje wszystkim

Ozzz napewno miales aparat :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
oo Igor Walczył, szkoda żę nie widziałem. Lubiłem jak on walczy jeszce za czasów jak uprawiał karate.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Niemiec 02.04.2005 w Asslar
Tia... to był ten sam Igor - teraz mam już nazwisko :D

Tae - aparatusa nie miałem ale kamery były i to dwie. Zatem powinno się coś urodzić. Czytaj filmy jakoweś :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024