Skocz do zawartości


Zdjęcie

takie tam wydarzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie

Wiejski festyn klient leje kobite po łbie za remizą jeden wiejski wojak 130 kg widząc to kasuje klienta a kobitka na niego że męża bije i wypłaciła mu liścia a że wojak impulsywny to oddał i tak sobie mąż z żoną nieprzytomni leżeli za remizą.


...I jaki z tego morał? :D
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie
moral taki - ze jak cie bija to udawaj wesolego bo jeszcze podleci kolejny i ci wpierd** :D
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie
Rycerzem już dawno nie jestem, Mameho. Nie jest tak, że chodzę i toczę oczami dokoła szukając okazji do zdobycia sławy rycerskiej :lol: Ale nieraz świnią trzeba być, by się odwrócić i udawać, że nie rozumiem co się dzieje.
Choć pomyłki się zdarzają. Dawno temu, dostałem rozkaz zaokrętować załogę ( kobieta i mężczyzna ) i popłynąć tam gdzie im się zachce. Z Gdyni wyszliśmy, powiedzieli do Jastarni i zeszli pod pokład zamykając za sobą zejściówkę. Spoko sobie płynę, pod pokładem cisza, sytuacja dla mnie zrozumiała :wink: nie wnikam czy to małżeństwo. I nagle łubudu, z dołu krzyki, kobieta krzyczała, niezrozumiale ale na pewno z bólu, i hałas, musiał nią rzucać po burtach. Żagle w łopot, rumpel puściłem i dawaj do środka ratować bitą. A tu niespodzianka, oboje zaczeli pyskować dlaczego się wtrącam 8O Wróciłem na pokład. Płynę dalej i nie wiem co mam myśleć. Za jakiś czas wyszli do mnie, i poprosili bym się nie przejmował tym co się stało. Tak pierwszy raz w życiu spotkałem sadystę i masochistkę, do kompletu. Oni często organizowali sobie takie wypady, ale ponieważ nikt o takich sprawach nie rozmawiał, więc zostałem zaskoczony. Dobrze, zawczasu przemyśleć takie sprawy, ale ktoś, jak Warhead na przykład, musi o nich opowiedzieć.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie
Hello Mameha:

Nie wiem moze Ty jestes super kobieta ... ale czasmi strach bardzo ale to bardzo mocno paralizuje ... sam pamietam siebie na 3 sekundy zamarlem doslownie jak zobaczylem jak koles wyciaga te pieniadze .. bylem pewien ze to zorganizowana grupa ... jak ja facet o w miare mocnej psychice sie na ulamek czasu zablokowal to co ma powiedziec kobieta ba nawet facet nienawykly do podobnych sytuacji stresogennych ? Uwierz mi ze w 80 % przypadkow jezeli chodzi o kradziez ofiara zapomina o krzyku i jezeli nie widzi bezposredniego zagrozenia dla swojego zycia poddaje sie biernie napastnikowi by sobie poszedl w pizdu i zeby pozbyc sie tego uczucia stresu czy nawet paralizujacego strachu ... ponadto w swiecie zwierzat strach paralizuje co mniejsze zwierzeta ... dlatego obserwowalem i staralem sie wylapac jakies symptomy srachu ewentualnie prosby o pomoc.
POnadto czasmi jestesmy zaskoczeni bo kto by sie przypuszczal napadu w samym centrum miasta w godzinach szczytu badz w pelnym tramwaju ? Zaskoczenie + strach moze powodowac zaniechanie opory czy nawet tylko lekkie proby oddalenia zagrozenia. A co jak sie gosc nachylil do niej i powiedzial dawaj kase bo inaczej pojde Ci zyletka po twarzy ? Zaryzykowalabys prosbe o pomoc ?
Widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Nie watpie ze np. Ty bys mogla sobie jakos poradzic tak jak wiekszosc naszych Pan z Dzialu "blaszanego" ktore pod wplywem stressu mogly by wyciac agresorowi na tylku "Banie u Cygana" i to w dodatku po Chinsku. Ale ta kobietka byla drobna nie wygladala na typ macho women ktora nokautuje 44 deseczki spojrzeniem ... wygladala na taka co to mogla byc w ten sposob zastraszona .. a napastnik podchodzil pod moja kategorie wagowa jakies 100 kg.


To chyba bylo by na tyle ;)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie

Ktos pisal, ze byla taka sytuacja jak jakis dres napastowal panienke na przystanku. Ona sie drze zeby sobie poszedl i wzywa pomocy. Nasz bohater spuszcza wpierdol dresowi a panienka kopie go za to w jaja i wzywa policje oskarzajac go o napad na "kochanego misia".


Tak :) to ja pisalem :)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie
Moim zdaniem mężczyzna, który napada na kobietę, to nie tylko bandzior, ale również dupek. :evil:
A kobieta, która broni kogoś, kto ją biję, jest albo święta, albo chora. :-)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie
W sumie taka sytuacja to efekt patriarchalnego modelu naszego społeczeństwa. Alfons prosi swoją dziwkę o dzienny urobek, a jej trzeba na kieckę i juz konflikt interesów.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam wydarzenie

moral taki - ze jak cie bija to udawaj wesolego bo jeszcze podleci kolejny i ci wpierd**


Kocham ten kraj :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024