Skocz do zawartości


Zdjęcie

nóz K. Łubgan - Łódź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojtker
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nóz K. Łubgan - Łódź
Cześć, jestem zupelnym newbie dlatego licze na waszą pomoc, możecie mi coś napisać o tym nożu, co za firma, co z niego da sie wycisnąć, jaka jest jego przykładowa wartość. znalazlem go w starych rupieciach..

(btw: opcja szukaj znalazła mi tylko wzmianke o tym nożu własnie na tym forum)


fotki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam i lcize na jakakolwiek pomoc ! :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź
Łubgan! Klasyka! :)
wój swojego zakatowac juz od 30 lat nie moze :)

Ale obawiam sie, ze nie jest wart milionow ;)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź

Ale obawiam sie, ze nie jest wart milionow ;)

No chyba absynt Ci się skończył, bo bredzisz Cyniczku...:wink:
Dla mnie jest wart. Mam go faktycznie 20 lat i jest bezcenny, choć mam green bereta, stridera i parę innych modnych :) zabawek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To ten w środku - jakby ktoś nie wiedział.
Dla młodszych kolegów info - kidyś to był nóż kultowy, właściwie jedyny z sensownie wykonaną i zahartowaną klingą, na który było względnie stać młodego człowieka.
Szkoda, że już ich nie ma...
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź

Szkoda, że już ich nie ma...
Pzdr.
-wój-


-wój- bez urazy, ale naprawde dzisiaj w dobie green beretow (i dodatkowo przy zalozeniu ze stac Cie wydac kilkaset zlotych na noz z jakosciowej stali) wybralbys takiego Łubgana zamiast jakiegos BM, spyderco, czy CRK??

Wiem ze masz sentyment do tego noza, ale pytam czy bys go kupil majac do wyboru inne
  • 0

budo_wojtker
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź
Dzieki za informacje ;)
woj twoj wogole widac ze jest po przejsciach :) Jak ja na swoj patrze to nie moge uwierzyc ze jest w pieknym stanie jak na okolo 20latka :)

Pozdrawiam i dziekuje :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź

Wiem ze masz sentyment do tego noza, ale pytam czy bys go kupil majac do wyboru inne


Teraz, po 20 letnim testowaniu w naprawdę ekstremalny sposób - kupiłbym w ciemno.
Daj Boziu wszystkim nożom taki stosunek jakości do ceny. A i ergonomia całkiem w porządku.
Dodając do tego, że zakupu dokonałem za kasę, uzyskaną za puste butelki (Najświętsze Słowo Honoru!!)... :) :)

Wyczyniałem z tym nożykiem dosłownie wszystko, co można sobie wyobrazić, jest zniszczony, ale nadal cały.

I co więcej - teraz katuję stridera, a łubganka zacząłem oszczędzać - jest już na nożowej emeryturze, bo jak sobie pomyślę, że po tylu latach, teraz mógłbym go uszczerbić, złamać.
O nie...
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz K. Łubgan - Łódź
"Traper" - kiedyś miełem taki nóż. Kupiłem za nieduże pieniądze w sklepie 1001 drobiazgów. Póżniej kupiłem taki nóż też Bratu i Ojcu.
Przewyższał jakością i funkcjonalnością wszystkie wtedy dostępne finki. Naprawdę dobry nóż. Dziś na nożowej emeryturze( jak mówi - wój -) wisi sobie na na ścianie w gabinecie Ojca na dzikowej skórze.
Pozdr. Surval
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024