Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
zajebiscie, dzieki
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Marcin Lechwar vs Tomasz Golonka

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Zgadzam sie. Grzegorz ma jeszcze wiele do nauczenia sie. Przez jakies pol roku powinienien zaszyc sie i trenowac.
K_P
  • 0

budo_pieroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
chodzi o walki grzegorza jedrzejewskiego jakdla mnie tak pierwsza walka z golaszewskim bardzo dobra 3,5 minuty dobrawymianka a szczerze mowiac grzesiek ma 21 lat a caly czas stawia czola czolowce polski takiej jak teresiewicz.dabrowski(nawet niewyobrazam sobie jakby dabrowski walczyl z teresiewiczem)bylo by tak samo jak z grzeskiem!(biorac pod uwage walke np teresiewicz-biskup)po zawodach jak slyszalem grzsiek prowadzil rozmowe Z okninskim.zreszta teraz jak mowi bedzie robil wage do 95 kg!i niema co gdybybac mlody chlopak jeszcze duzo przed!!!!!!!!nim!!!!!pozdrawiam forumowiczow! p.s(chodzilo mi o walke jedrzejewski-goloaszewski eliminacje pierwsze 2004)pozdro dal wszystkich startujacych!
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Właśnie leci retransmisja Gali na Polsat2.

Super się ogląda. Powtórki itd. Lecę oglądać bo zaraz Mamed będzie walczył.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Jest w necie jakis filmik z walki Maćka Skupińskiego z Jurim Gorbachewem? :) Czy bede musial poczekac do powtorki (btw wie ktos dokladnie kiedy i o ktorej bedzie?)

pzdr
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Jest w necie jakis filmik z walki Maćka Skupińskiego z Jurim Gorbachewem? :) Czy bede musial poczekac do powtorki (btw wie ktos dokladnie kiedy i o ktorej bedzie?)

pzdr


Będzie a właściwie jest właśnie teraz na Polsat2. A walka Maćka Skupińskiego będzie za ok 20min
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
[/quote]
Zaraz, zaraz, a zapowiedź walki z Najduchem? Stali obaj na ringu i o tym gadali, nie widziałeś? A Saleta wyjaśnił, czemu nie startował.[/quote]

Trudno Najducha nie zauważyć :)
Mnie jako maniaka MMA raczej przyciagać bedzie jakaś ciekawa konfornatacja wlasnie w mma, a nie Salta, wiec zacheta marna.

:idea: Moze jakies glosowanie nad najmiodniejszymi zestawieniami w MMA?
Ja teraz bardzo ciekawy rewanżowego spotkania z ostatniej Konfrontacji SzW Buczko-Chlewicki.

To co?
Fajnie by było jakby uwzgedniano glosy kibicow, oczywiscie w miare mozliwosci. :idea:
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
bardzo fajna gala jak dla mnie ciekawe walki no i walka wieczoru Buczko-Chlewicki :wink:
gratuluje organizatorom i czekam na nastepne gale.

pozdrawiam
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

:idea: Moze jakies glosowanie nad najmiodniejszymi zestawieniami w MMA?
Ja teraz bardzo ciekawy rewanżowego spotkania z ostatniej Konfrontacji SzW Buczko-Chlewicki.

To co?
Fajnie by było jakby uwzgedniano glosy kibicow, oczywiscie w miare mozliwosci. :idea:

Jakubek-Buczko
Jeśli Buczko chce być na topie to powinien być jego następny krok ;)
Ewentualnie Cipao, bo on i Jakubek są moim zdaniem najlepszymi polskimi fajterami.
Jakubek ciut lepszym, bo trochę lepiej sobie radzi w stójce z tego co widziałem.
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

:idea: Moze jakies glosowanie nad najmiodniejszymi zestawieniami w MMA?
Ja teraz bardzo ciekawy rewanżowego spotkania z ostatniej Konfrontacji SzW Buczko-Chlewicki.

To co?
Fajnie by było jakby uwzgedniano glosy kibicow, oczywiscie w miare mozliwosci. :idea:

Jakubek-Buczko
Jeśli Buczko chce być na topie to powinien być jego następny krok ;)
Ewentualnie Cipao, bo on i Jakubek są moim zdaniem najlepszymi polskimi fajterami.
Jakubek ciut lepszym, bo trochę lepiej sobie radzi w stójce z tego co widziałem.


ani nie sa w tej samej kat. wagowej wiec watpie rzeby buczer sie rzucal do walki z jakubkiem czy matrla. moze z kulakiem albo mamhetem spoko.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
To ile Buczko waży?
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

To ile Buczko waży?

84 kg
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
co do g.jedrzejewskiego to oczywiscie zawsze mozna kazdego bronic ale ewidentnie zawodnik z niego zaden, stawial czola czolowce, ma 21 lat bla bla , cipao tez ma 21 lat i jakos nie klepie zanim jeszcze dostanie cios, ta walka (jedyna ktora widzialem ale ponoc wszystkie jego wystepy tak sie skonczyly)to po prostu zenada, sorry ale taka jest prawda.
  • 0

budo_pieroo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
jaki mam tak swoje zdanie!po to jest forumabymowic to co sie mysli(wystaw materle do dabrowskiego)ciekawe jaki bylby wynik.........:)tym bardziej37 kg roznicy jest miedzy jedrzejewskim a dabrowskim!zreszta tak jakjuz mowilem kazdy ma swoje zdanie!!
  • 0

budo_chwiejus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Siieeeeeaaa!!!!

Dorwałem wreszcie taśme VHS z POLSAT SPORT aby porównać z tym co widziałem na żywo i musze przyznać, że zmontowane było nienajgorzej....kamerka dynamiczna, dobre RIPLEJE....

Musze przyznać, że Kolega Paweł Mistewicz bardzo ładnie komentował (podziwiam że wystąpił w tej roli bo pamiętam Go z jedynej waleczki MMA, gdzie sprawiał wrażenie bardzo nieśmiałego przed i po..)!!

Najlepszy był jednak Borek (aż mam dzisiaj zakwasy na brzuchu od śmiania)....przy komentarzach, jak patrzył centralnie tam skąd czytał (a było to chyba dosyć blisko i wysoko) to mu sie ZEZ ROZBIEŻNY uruchamiał i miał później taki mistrzowski zjazd oczami na kamerę niżej,kiedy oczy wracały na miejsce....:))))))))No i ta zajebista opalenizna(chyba był na Teneryfie).Panie Solorz.....Nie bierzcie Go więcej BŁAGAAAM.....niech komentuje sobie dalej sporty drużynowe...

A co do Waszej małej polemiki odnośnie koleżki Jędrzejewskiego--->>byłem na trzech Jego walkach i nie pokazał kompletnie NIC (jak coponiektórzy zauważyli) i fakt faktem, że fighterem nazwać Go nie można.....LIPA CHŁOPIE I TYLE!!!!Ja bym sie zastanowił na jego miejscu nad swoim życiem.

Bardzo podobały mi się także wywiady z zawodnikami odrazu po walkach (niektórzy byli nieźle oszołomieni)...

...to tyle odemnie...pozdrawiam wszystkich, którzy oglądając walki mówią z westchnieniem tak samo jak ja--->>>TO JEST PIĘKNE!!!!!!!!!
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Borek... :)

buhahhaha :)
swietny komentarz :D
bylem tam b blisko i rzeczywiscie opalenizna taka, potwierdzam,
plus kupa pudru, ale to juz normalne w tv
kazdy z tych komentatorow nadaje sie...
...ale na skoki Malysza, albo do programu w stylu 'Co za tydzien' czy 'Rozowa landrynka' :lol:
  • 0

budo_whu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
gala konkretna - pogratulować
komentatorzy też niczego sobie (oprócz Borka)
no a Jnisz z Matuszczakiem rozkręcają sie
tak trzymać!!
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
pieroo: 37kg ojeju jeju jeju biedaczek,az mi lezka plynie po policzku.
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Chce odniesc sie do walki Temila.Po pierwsze Temil nie powinien wogole wychodzic do walki w takim stanie z tak wymagajacym przeciwnikiem.Nie jest mozliwe w MMA aby zawodnik toczyl trzy ciezkie pojedynki w miesiacu.Po walkach w angli i niemczech(2 tyg przed warszawa) Temil wyszedl na ring w Warszawie z uszkodzonym kolanem,zlamanym nosem i naderwanym uchem.Ogladalem walke i przecieralem oczy ze zdumienia,ze wogole jeszcze stal na nogach po bombach.Mozna powiedziec,ze jego decyzja o podjeciu walki w takim stanie byla idiotyzmem ale ja uwazam,ze jak juz wyszedl i walczyl to fakt dotrwania do konca pojedynku jest sukcesem.I do tych wszystkich co krytykuja Temila obejrzyjcie jeszcze raz jego walke.Temil podjal walke pomimo wszystkiego i za to nalezy mu sie szacunek, ktorego nie okazala mu publicznosc z prawej strony ringu.Siedzieli tam w wiekszosci kryminalisci z Lodzi, ktorzy upajali sie tym,ze on przegrywa.Przyjechali tam by dopingowac jednego ze "swoich" ale niestety Drwal byl bezlitosny dla niego i zakonczyl pojednynek w przeciagu niespelna minuty.Zycze wszystkim zawodnikom takiego ducha walki jakiego ma Temil.
Pozdrawiam w imieniu Vale Tudo Team Łódź !!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024